Kastélykávézó Gödöllő

kávézó - kávéház
Kastélykávézó Gödöllő
Kastélykávézó GödöllőKastélykávézó Gödöllő
Kastélykávézó GödöllőKastélykávézó Gödöllő

Erzsébet Királyné Szálloda Gödöllő - Kedvezményes ár reggelivel vagy félpanzióval
Kedvezményes ár reggelivel vagy félpanzióval
Erzsébet Királyné Szálloda Gödöllő

Kastélykávézó Gödöllő vélemények

Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 62 városban járt márFelfedező - 73 helyen első értékelőNépszerű író - 25 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1023 feltöltött kép
Gyenge 2023. december 21.a párjával járt itt
Adventi kétnapos rendezvényen voltunk a kastélyban, már nem először, mert nagyon szeretjük a helyet és az ilyenkor jellemző ünnepi hangulatot. Most azonban egy-két dolog megzavarta számunkra ezt a jó hangulatot. Az egyik a tapasztalat, amit ebben a kávézóban szereztünk:
Csak ásványvízért mentünk be, mert a több órás nézelődéstől, programoktól megszomjaztunk.
Kastélykávézó Gödöllő - EgyébKastélykávézó Gödöllő - Egyéb
1947
2023. október 29.a párjával járt itt
Gyönyörű ez a kávézó, melyet a folyosóról közelíthetünk meg. Már a látvány miatt is megéri betérni. Sütemények, teák és kávék kaphatók. Szerintem néhány fajta szendvics is elférne a kínálatban. Mangó-mák és Sacher tortát választottunk, hozzá teát. Kiszolgálás rendben volt, de az árak magasak.
Kastélykávézó Gödöllő - EgyébKastélykávézó Gödöllő - EgyébKastélykávézó Gödöllő - Egyéb
Szörnyű 2022. december 29.gyerekekkel járt itt
Szerettem volna ebédet, nem hűtött üdítőt, kávét, capuccinot, süteményt, szendvicset fogyasztani a családdal. A hölgy mondta, hogy a meleg étel 10-15 perc, egyébként persze, ok. Fizettem, vártunk. Várunk, semmi. Előbb utóbb megkérdeztem, hogy megkaphatnánk az üdítőt? Nem, egyben mindent.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 33 városban járt már3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2019. szeptember 16., üzleti partnerrel járt itt
Céges konferencián vettünk részt, melynek a végén a kastély ebédlőjében kaptunk egy 5 fogásos ebédet. Kerestem utólag a kastély honlapján az ételeket, de nem találtam semmi leírást róla. Annyi biztos, hogy nagyon pazar és különleges ételeket szolgáltak fel. Nagyon jó hangulata volt az ebédlőnek, igazi különlegesség.
2019. április 16.a párjával járt itt
A kastélylátogatás során kihagyhatatlan programnak tűnt a kávézó. Első körben beültünk egy kávéra+sütire. A kiszolgáló lányok kedvesek voltak, a hely hangulata érdekes, a tisztaság kifogástalan. Plusz jó pont, hogy volt Csíki sör, ráadásul az ára sem volt olyan magas, mint általában a vendéglátó helyeken.
2018. február 6.gyerekekkel járt itt
A Gödöllői Királyi Kastélyban, az épület földszintjén pazar környezetben ejtőzhetünk a büfében, vagy előkelőbb nevén a kávézóban. A büfé megnevezést nem véletlenül írtam. A személyzet viselkedését és hozzáállását leginkábban a színházi büfékben tapasztaltakhoz tudnám hasonlítani.
Kastélykávézó Gödöllő - BelsőKastélykávézó Gödöllő - Külső képKastélykávézó Gödöllő - Külső képKastélykávézó Gödöllő - BelsőKastélykávézó Gödöllő - BelsőKastélykávézó Gödöllő - Étel/italKastélykávézó Gödöllő - Étel/italKastélykávézó Gödöllő - Étel/italKastélykávézó Gödöllő - BelsőKastélykávézó Gödöllő - BelsőKastélykávézó Gödöllő - Külső kép
Gyenge 2018. január 28.egyedül járt itt
Szépen ívelt falak, stukkók, végül is egy kastélyban vagyunk. Az építész anno megtette a magáét. A többit már az üzemeltetőnek kellene hozzáadni, hogy a tartalom is méltó legyen a formához. Három helyiségből áll a cukrászda, a középsőben folyik a kiszolgálás. Illetve árusítás, hogy pontosak legyünk.
Kiváló 2018. január 23.gyerekekkel járt itt
Az információ szerint elsőosztályú hely, és valóban az! A pazar, királyi környezet, a tisztaság és csillogás, a meghitt hangulat és nem utolsósorban az itt kapható sütemények és italok minősége miatt. A sütemények (marcipán csemege) rendkívül finomak és frissek voltak, és a forró csoki is kifogástalan.
Kastélykávézó Gödöllő - BelsőKastélykávézó Gödöllő - BelsőKastélykávézó Gödöllő - Étel/italKastélykávézó Gödöllő - BelsőKastélykávézó Gödöllő - Étel/italKastélykávézó Gödöllő - Étel/italKastélykávézó Gödöllő - BelsőKastélykávézó Gödöllő - BelsőKastélykávézó Gödöllő - Étel/italKastélykávézó Gödöllő - BelsőKastélykávézó Gödöllő - Étel/italKastélykávézó Gödöllő - BelsőKastélykávézó Gödöllő - Étel/italKastélykávézó Gödöllő - Belső