Kastélykávézó Gödöllő
2100 Gödöllő, Grassalkovich Kastély 5952 hrsz.

Kastélykávézó Gödöllő a térképen

Deilinger TOP szállásértékelő
Deilinger TOP étteremértékelő
Deilinger TOP egyébhely értékelő
2019. szeptemberben, üzleti partnerrel járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 16.
Céges konferencián vettünk részt, melynek a végén a kastély ebédlőjében kaptunk egy 5 fogásos ebédet. Kerestem utólag a kastély honlapján az ételeket, de nem találtam semmi leírást róla. Annyi biztos, hogy nagyon pazar és különleges ételeket szolgáltak fel. Nagyon jó hangulata volt az ebédlőnek, igazi különlegesség.

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 16.
A kastélylátogatás során kihagyhatatlan programnak tűnt a kávézó. Első körben beültünk egy kávéra+sütire. A kiszolgáló lányok kedvesek voltak, a hely hangulata érdekes, a tisztaság kifogástalan. Plusz jó pont, hogy volt Csíki sör, ráadásul az ára sem volt olyan magas, mint általában a vendéglátó helyeken. Ezért is döntöttünk úgy, hogy a körlátogatás után beülünk még 1-2 italra a kávézóba.
Cegléd
Gyöngyös

2017. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. február 6.
A Gödöllői Királyi Kastélyban, az épület földszintjén pazar környezetben ejtőzhetünk a büfében, vagy előkelőbb nevén a kávézóban. A büfé megnevezést nem véletlenül írtam. A személyzet viselkedését és hozzáállását leginkábban a színházi büfékben tapasztaltakhoz tudnám hasonlítani. Csak itt legalább nem mindenki a 15 perces szünetben akar élelemhez jutni 2 felvonás között.

Útközben TOP fotófeltöltő
2018. januárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. január 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szépen ívelt falak, stukkók, végül is egy kastélyban vagyunk. Az építész anno megtette a magáét. A többit már az üzemeltetőnek kellene hozzáadni, hogy a tartalom is méltó legyen a formához. Három helyiségből áll a cukrászda, a középsőben folyik a kiszolgálás. Illetve árusítás, hogy pontosak legyünk.

Aminda TOP szállásértékelő
Aminda TOP étteremértékelő
Aminda TOP egyébhely értékelő
Aminda TOP fotófeltöltő
2017. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. január 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az információ szerint elsőosztályú hely, és valóban az! A pazar, királyi környezet, a tisztaság és csillogás, a meghitt hangulat és nem utolsósorban az itt kapható sütemények és italok minősége miatt. A sütemények (marcipán csemege) rendkívül finomak és frissek voltak, és a forró csoki is kifogástalan. Mindehhez képest az árak egyáltalán nem voltak magasak.

Legnépszerűbb csomagok Gödöllőn és környékén
Mater Salvatoris Lelkigyakorlatos Ház
Gödöllő
2020.07.08. - 2021.07.08.
Szépia Bio & Art Hotel
Zsámbék
2-4 éjszaka 15.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, sportpálya használattal, múzeum belépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.01. - 2020.08.31.
Central Hotel 21
2 nap/1 éjszaka 8.914,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.22. - 2020.12.27.
Hotel Narád & Park
Mátraszentimre
2 nap/1 éjszaka 19.200 - 30.420,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, játszótér használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.03.16. - 2020.07.31.
Silver Club Hotel
Mátraszentimre
3 nap/2 éjszaka 7.100 - 8.200,- Ft/fő/éj között: privát wellness használattal, gyermekbarát szolgáltatásokkal, játszótér, trambulin és mini golf használattal, szabadtéri sütési lehetőséggel, parkolással
2018.06.06. - 2020.12.15.

Szállodák Gödöllő környékén
Hotel Aquarell Gödöllő
Royal Club Hotel Gödöllő
Tó Wellness Hotel Gödöllő
Aquarell nyár (min. 2 éj)
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés min. 2 éjszaka félpanzióval

Kastélykávézó GödöllőX