Gosztola Gyöngye-az erdő szállodája Gosztola ★★★

4,5
a 2 gosztolai szállás közül
Három csillagos superior szálloda
Gosztola Gyöngye-az erdő szállodája Gosztola
Gosztola Gyöngye-az erdő szállodája GosztolaGosztola Gyöngye-az erdő szállodája Gosztola

Gosztola Gyöngye-az erdő szállodája Gosztola bemutatkozása

A Zalai-dombságban, a Nyugat-Dunántúlon található a Gosztola Gyöngye Spa & Élményhotel, a Lenti Gyógy-, Termál-, és Élményfürdőtől öt kilométerre. A szálloda huszonhét szobával várja vendégeit, családoknak, pároknak is kellemes időtöltési lehetőségeket nyújtva.

A Gosztola Gyöngye-az erdő szállodája legnépszerűbb csomagjai

Gosztola Gyöngye-az erdő szállodája Gosztola - Szívek Szállodája (min. 2 éj)
Szívek Szállodája
2025.01.03-ig
Gosztola Gyöngye-az erdő szállodája Gosztola - Egy éjszakás pihenés Gosztolán
Egy éjszakás pihenés Gosztolán
2025.01.03-ig
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - 2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2025.01.06-ig
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Gosztola Gyöngye-az erdő szállodája Gosztola vélemények

Kiváló 2015. október 12.a párjával járt itt
A szálloda minden szegletén érződött a tulajdonosok szeretete. Filip a kutyus egyszerűen tünemény volt, és nagy ötlet, hogy "kikölcsönözhető" sétához. Igaz Őt nem kellett sokat biztatni, jött szívesen velünk. A fazekas Csótér Rezső akit a szállodából ajánlottak programként rendkívül kedves és segítőkész volt velünk.
Kiváló 2015. szeptember 12.a párjával járt itt
Öt felejthetetlen napot töltöttünk el nyugodt kellemes környezetben. A személyzet nagyon kedves és figyelmes. Nagyon finomak voltak az ételek. A változatos programok
( a langaló sütés, borvacsora, olaj bemutató) , szervezett kirándulások, színesítették az ott töltött időt. Negatívumként talán csak azt tudnám említeni, hogy rossz idő esetén a wellness rész kicsi.
Átlagos 2015. augusztus 6.a párjával járt itt
Nagy izgalommal vártuk az utazást mert még nem jártunk azon a vidéken. A környék nagyon szép viszont a szoba kicsi és meleg, egy kis ventilátor biztosította a klímát. A fürdőszoba sem praktikus elég régi és a tetőablakon át lehet látni a szomszédba. A szoba árában benne volt a masszázs is de masszőrt nem tudtak biztosítani.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt márLelkes fotózó - 186 feltöltött kép
Kiváló 2015. június 28.a párjával járt itt
A kedvesemmel jártunk itt júniusba. A hirdetés szerint Gosztola a nyugalom szigete. Ez igaz. Érdekes módon nem kellett keresgélni a szállót,mert már Lenti előtt is ki van táblázva. Jó az információ az utakon,telefonon és személyesen is. Gyönyörű a hely,a személyzet kedves és ami fő:a konyha kitűnő.
Gosztola Gyöngye-az erdő szállodája Gosztola - SzobákGosztola Gyöngye-az erdő szállodája Gosztola - KörnyékGosztola Gyöngye-az erdő szállodája Gosztola - SzobákGosztola Gyöngye-az erdő szállodája Gosztola - KörnyékGosztola Gyöngye-az erdő szállodája Gosztola - Medence/kertGosztola Gyöngye-az erdő szállodája Gosztola - Medence/kertGosztola Gyöngye-az erdő szállodája Gosztola - EgyébGosztola Gyöngye-az erdő szállodája Gosztola - VendéglátásGosztola Gyöngye-az erdő szállodája Gosztola - WellnessGosztola Gyöngye-az erdő szállodája Gosztola - WellnessGosztola Gyöngye-az erdő szállodája Gosztola - WellnessGosztola Gyöngye-az erdő szállodája Gosztola - Medence/kertGosztola Gyöngye-az erdő szállodája Gosztola - Külső kép
Kiváló 2015. január 7.a párjával járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat.Gyönyörű környezetben kedves kiszolgàló személyzet vett minket körül.Szèp rendben volt minden,kényelmes,nagyon rendezett volt a szobànk,az étterem kínàlata is remek volt.Lehet,hogy újra visszamegyünk:)))
2015. január 2.a párjával járt itt
Megérkezésünk tiszteletére esett a hó!
Csodálatos gyalogtúrán vettünk részt a szálloda szervezésében, a borkóstoló, bemutató is nagyon tetszett!
A reggeli és a vacsora választékos és finom, volt a kiszolgálás udvarias!
A wellness részleg az nagyon kicsi és rosszul elrendezett,az étteremben nem lehet a szobához íratni a számlát,ezen kívül más negatívumot nem tudnék említeni!
Mindenkinek csak ajánlani tudom akinek nem a wellness az elsődleges szempont!
Kiváló 2014. május 29.gyerekekkel járt itt
Az ételek isteniek,és bőségesek. Ami nem tetszett:a játszótér használhatatlan,a "benti játszósarok" 1 m2:-(((2 éves gyerekkel nem túl ideális. A masszázs isteni volt,tökéletes áron.
A medencék szintén csodásak. A személyzet nagyon figyelmes volt,mindent rögtön megoldottak.
Pihenésre kiváló hely! Összességében nagyon jól pihentünk!
Kiváló 2014. május 24.barátokkal járt itt
Eldugott, csendes hely, nagyon udvarias kiszolgálás. Itt minden van, ami a szem-szájnakingere. Borkostoló a házigazda boraiból, úgy ahogy illik zsírok kenyérrel, sajttal és nagy hozzáértéssel. Többször voltunk már itt, volt hogy a gyerekekkel. Filip a kutya a gyerekek kedvence, a szálloda tartozéka. Mindennel nagyon elégedettek voltunk, bátran ajánlom mindenkinek.
Kiváló 2014. május 6.gyerekekkel járt itt
Maximálisan meg voltunk elégedve a szolgáltatás minőségével, az ételekkel, a kiszolgálással és a szállással. A hotel gyönyörű helyen fekszik, a külső medence kiépítése nagyon jó ötlet volt. Kellemes napokat töltöttünk ott. Remek kikapcsolódás, jó kirándulási lehetőségek vannak a környéken és az ár/érték arány is megfelelő.
Kiváló 2014. május 2.a párjával járt itt
2014. április elején,a párommal jártam itt. Interneten találtam meg ezt a csodálatos kis ékszerdobozt. Egyik ismerősöm szintén a párjával járt már itt,az ő képeiket nézegetve kezdtem el alaposabban felderíteni a hotelt,a környéket. Nagyon kellemes,csendes hely. Barátságos,tiszta,szép tágas szobákkal,kedves,intelligens személyzettel,fantasztikus konyhával.
Gosztola Gyöngye-az erdő szállodája Gosztola a térképen
8978 GosztolaFő u. 16.
• fedett úszómedence • szabadtéri úszómedence • szauna • kozmetika • manikűr • masszázs • pedikűr • pezsgőfürdő • élménymedence • infraszauna • finnszauna • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Szabadtéri parkoló, kamerával felügyelt: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Nagy testű kutya, 10 kg-ig: 7500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska, 6 kg-ig: 5500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Kis testű kutya, 6 kg-ig: 5500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat, 6 kg-ig: 5500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • paleo étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem
Wellness Hotel Szindbád