Kastély Fogadó Gyékényes

Kastély Fogadó Gyékényes képei

Kastély Fogadó  Gyékényes

Kastély Fogadó Gyékényes vélemények

2019. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 25.
Megérkezésünk után egy kis szobában találtuk magunkat az emeleten. Sajnos az olvasottakhoz képest halat nem lehetett fogni. A vacsora több előre kialakított étlapról történt, az ételek finomak voltak. Reggeli svédasztalos. Volt lehetőség csónakázni, fürdeni a tóba, környéken sétálni, vagy elutazni a környező településekre. Ezekkel mind elégedettek voltunk.

Mobilról küldte. | 2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 29.
Igazi béke, nyugalom,csend. Kedves vendéglátók, finom kaják, kifogástalan kiszolgálás. Csak ajánlani tudom mindenkinek. A nagy távolság ellenére biztosan visszatérünk. Bettinek és Tibornak köszönjük a felejthetetlen nyaralást, a segítségüket.

Sütő András TOP étteremértékelő
Sütő András TOP egyébhely értékelő
2016. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 9. - 4 látogató hasznosnak vélte
A környezet rendezett a tó tiszta, fürdésre maximálisan alkalmas. A fényképek a fogadóról jobban néznek ki mint a valóságban, Sylviann által leírt értékelés teljes mértékben fedi a valóságot, még annyit tennék hozzá hogy minden áthallatszik a másik szobából,(még a tv nézés is),és a fényképeken lévő napozóterasz ágyai jórészt töröttek elhasználtak.
Kedves Vendég!

Sajnálom, hogy az értékelése lehangoló, mindent nem tudunk ellenőrizni napi szinten, de higgye el ha szóvá teszi akkor megpróbáljuk orvosolni!
1. Ha valaki hangosan néz TV - t, nem tehetünk róla, a falak valóban nem páncélból készültek.
2. A kajakból 2 db van amilyen a kajak az a vendéget tükrözheti, hisz egymásnak önök hagyják, nem mi.

2016. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
A diszkóból lett fogadó igen impozáns látványt nyújt a tó parton. A tó maga gyönyörű,tiszta,kisgyerekekkel is lehet fürödni. Ami pedig a szállást illeti. . . . nos a totál lambériás szauna szerű szobákban nincs hűtő,se légkondi. A közös részben ugyan van egy kb. 20literes hűtőcske,de azt mi a gyógyszeres dobozunkkal a felét el is foglaltuk.
Válasz az értékelésre - 2016. augusztus 16.
A kánikulával sajnos még mi sem tudunk mit kezdeni.
A szabadidős lehetőséggel pedig lehet élni, csak szólni kell, mivel el vannak zárva a külső vendégek elől. A hűtő pedig csak egy tartalék hűtő volt, az eredeti javítás alatt van.

Azért köszönjük az építő kritikát!

2015. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. június 16.
Párommal egy csodás hetet töltöttünk itt. Mivel ő fanatikus horgász, igy az álom szállás volt eddig, hisz még csónakot is kaptunk a mindennapi horgászathoz :) A tó meseszép és romantikus sétákat tettünk körülötte. Az étel kiváló és a szállásadó közvetlen és barátságos. Több sport lehetőség is volt és a víz tisztasága mindent vitt, hisz simán le láttunk az aljára.

2015. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. október 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szeptember elején látogattunk erre a szép vidékre. Festőien szépséges tájon található ez a várszerűen kialakított, kívül és belül is gyönyörű fogadó. Szép kilátás nyílt a tóra, ahol a fürdés és csónakázás is szép élményt nyújtott. A napozóterasz és a park is tetszett. Az ellátással és kiszolgálással többnyire elégedettek voltunk. Szép emlékekként gondolunk vissza.

2015. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 10.
Kellemes hely,szép környezet. Eltekintve a panzió épp felújítás alatt lévő teraszos részétől,de az ottartózkodásunk alatt ez is megoldódott. Kellemes homokos strand,szép tiszta vizű tó. Nagyon kellemes környék,a panzió rendezett,tiszta. A kiszolgálás gyors és kedves volt a srác aki ott dolgozott. A panzió elhelyezkedése tökéletes,a felső szobákból is szép kilátás nyílik a tóra.

2013. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. november 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
A nyáron volt szerencsénk egy hétvégét eltölteni a szálláshelyen. Az ide érkezőt leginkább a hatalmas, kristály tiszta vizű bányató fogja meg. Kiépített homokos strandja, kiválóan alkalmas fürdőzésre. A helyenként 40-50 méteres mélységet is elérő tó, kedvelt a könnyűbúvárok körében. Őket kiépített víz alatti pályák várják.

Hotel Zena
2 nap/1 éjszaka 14.078 - 22.876,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, fürdő- és szaunarészleg korlátlan használatával, masszázskuponokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.23-ig
Majerik Hotel
3 nap/2 éjszaka 11.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlő itallal, ünnepi koncerttel, közös karácsonyfa díszítéssel, forralt borozással, karácsonyi vásárral,adventi gyertyagyújtással, betlehemes játékokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.22. - 2020.12.26.
Mária Hotel
Balatonmáriafürdő
5 nap/4 éjszaka 14.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlő itallal, disznóvágással, tombola, szilveszteri vacsorával és zenével, éjfélkor pezsgővel
2020.12.29. - 2021.01.02.
Zenit Hotel Balaton
Vonyarcvashegy
4 nap/3 éjszaka 18.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi vacsorával, karácsonyi süteményekkel, élőzenével, szauna programokkal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, játszószoba használattal, parkolással
2020.12.23. - 2020.12.29.
Oázis Panzió
2 nap/1 éjszaka 6.800 - 13.950,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.09.23-ig
Főnix Club Hotel & Wellness
3 nap/2 éjszaka 9.900 - 11.900,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.09.23-ig
Villa Plattensee
Vonyarcvashegy
2 nap/1 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: büféreggelivel, medence használattal, internettel, parkolással
Érvényes: 2020.09.26-ig
Lorelei Vendégház
Gyenesdiás
8 nap/7 éjszaka 8.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.09.30-ig
Ágnes Hotel
4 nap/3 éjszaka 8.983,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness részleg használattal, kedvezményes kozmetikai kezeléssel, masszázskuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.22. - 2020.10.25.

Szállodák Gyékényes környékén
Palace Hotel  Hévíz
Hotel Vital Zalakaros
Club Dobogómajor Cserszegtomaj
A Club Dobogómajor hotel a Balaton és Hévíz között kínál szállást - kényelmes apartmanokkal,...
Őszi kényeztetés a Palace-ban (min. 2 éj)
Őszi-téli kikapcsolódás (min. 4 éj)
A Karácsony Cserszegi Csodája (min. 2 éj)

GyékényesX