Kastély Fogadó Gyékényes

Meller Kastély Villa Csurgó - Pihenés májusban
Pihenés májusban
05.03-31.
Meller Kastély Villa Csurgó
Wellness élmények all inclusive ellátással, előfoglalással
Ensana Thermal Aqua Hévíz

Kastély Fogadó Gyékényes vélemények

2019. augusztus 25.családjával járt itt
Megérkezésünk után egy kis szobában találtuk magunkat az emeleten. Sajnos az olvasottakhoz képest halat nem lehetett fogni.
A vacsora több előre kialakított étlapról történt, az ételek finomak voltak. Reggeli svédasztalos.
Volt lehetőség csónakázni, fürdeni a tóba, környéken sétálni, vagy elutazni a környező településekre. Ezekkel mind elégedettek voltunk.
Kiváló 2018. július 29.a párjával járt itt
Igazi béke, nyugalom,csend. Kedves vendéglátók, finom kaják, kifogástalan kiszolgálás. Csak ajánlani tudom mindenkinek. A nagy távolság ellenére biztosan visszatérünk. Bettinek és Tibornak köszönjük a felejthetetlen nyaralást, a segítségüket.
Gyenge 2016. augusztus 9.gyerekekkel járt itt
A környezet rendezett a tó tiszta, fürdésre maximálisan alkalmas. A fényképek a fogadóról jobban néznek ki mint a valóságban, Sylviann által leírt értékelés teljes mértékben fedi a valóságot, még annyit tennék hozzá hogy minden áthallatszik a másik szobából,(még a tv nézés is),és a fényképeken lévő napozóterasz ágyai jórészt töröttek elhasználtak.
Kedves Vendég!

Sajnálom, hogy az értékelése lehangoló, mindent nem tudunk ellenőrizni napi szinten, de higgye el ha szóvá teszi akkor megpróbáljuk orvosolni!
1. Ha valaki hangosan néz TV - t, nem tehetünk róla, a falak valóban nem páncélból készültek.
2016. augusztus 16., Csizmazia Tibor, tulajdonos
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 25 városban járt márFelfedező - 13 helyen első értékelőNépszerű író - 41 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Gyenge 2016. augusztus 3.gyerekekkel járt itt
A diszkóból lett fogadó igen impozáns látványt nyújt a tó parton. A tó maga gyönyörű,tiszta,kisgyerekekkel is lehet fürödni. Ami pedig a szállást illeti. . . . nos a totál lambériás szauna szerű szobákban nincs hűtő,se légkondi. A közös részben ugyan van egy kb. 20literes hűtőcske,de azt mi a gyógyszeres dobozunkkal a felét el is foglaltuk.
Kastély Fogadó válasza
A kánikulával sajnos még mi sem tudunk mit kezdeni.
A szabadidős lehetőséggel pedig lehet élni, csak szólni kell, mivel el vannak zárva a külső vendégek elől. A hűtő pedig csak egy tartalék hűtő volt, az eredeti javítás alatt van.

Azért köszönjük az építő kritikát!

2016. június 16.a párjával járt itt
Párommal egy csodás hetet töltöttünk itt. Mivel ő fanatikus horgász, igy az álom szállás volt eddig, hisz még csónakot is kaptunk a mindennapi horgászathoz :) A tó meseszép és romantikus sétákat tettünk körülötte. Az étel kiváló és a szállásadó közvetlen és barátságos.

Kiváló 2015. október 26.a párjával járt itt
Szeptember elején látogattunk erre a szép vidékre. Festőien szépséges tájon található ez a várszerűen kialakított, kívül és belül is gyönyörű fogadó. Szép kilátás nyílt a tóra, ahol a fürdés és csónakázás is szép élményt nyújtott. A napozóterasz és a park is tetszett.
Az ellátással és kiszolgálással többnyire elégedettek voltunk.
Szép emlékekként gondolunk vissza.
Kastély Fogadó Gyékényes - BelsőKastély Fogadó Gyékényes - BelsőKastély Fogadó Gyékényes - KörnyékKastély Fogadó Gyékényes - Külső kép

Kiváló 2015. szeptember 10.a párjával járt itt
Kellemes hely,szép környezet. Eltekintve a panzió épp felújítás alatt lévő teraszos részétől,de az ottartózkodásunk alatt ez is megoldódott. Kellemes homokos strand,szép tiszta vizű tó. Nagyon kellemes környék,a panzió rendezett,tiszta. A kiszolgálás gyors és kedves volt a srác aki ott dolgozott.

2013. november 20.a párjával járt itt
A nyáron volt szerencsénk egy hétvégét eltölteni a szálláshelyen. Az ide érkezőt leginkább a hatalmas, kristály tiszta vizű bányató fogja meg. Kiépített homokos strandja, kiválóan alkalmas fürdőzésre. A helyenként 40-50 méteres mélységet is elérő tó, kedvelt a könnyűbúvárok körében. Őket kiépített víz alatti pályák várják.
Kastély Fogadó Gyékényes - KörnyékKastély Fogadó Gyékényes - Külső kép