Anita Panzió étterme Gyenesdiás
8315 Gyenesdiás, Madách u. 19.

Anita Panzió étterme Gyenesdiás a térképen

Wellness csomagok Gyenesdiás városában

Anita Panzió étterme Gyenesdiás vélemények

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Augusztus 23-tól 31-ig üdültünk feleségemmel Gyenesdiáson a Porkoláb apartmanban, és "betévedtünk" az Anita étterembe. Nagyon ízletes étkeket kaptunk, és nagyon figyelmes kiszolgálást. Árfekvése nagyon kedvező, nem rugaszkodnak el a valóságtól. Lehetőség volt szép kártyás fizetésre, amivel éltünk is. Bármikor visszamennénk!

2015. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Gyenesdiáson nyaraltunk feleségemmel és a házigazdánk ajánlotta az éttermet, amely azonban sajnos nem tett ránk igazán emlékezetes benyomást. A kiszolgálás jól indult, egy kedves srác hozta az italunkat, de aztán jött egy idősebb úr, aki rendkívül rossz humorával, kínosan gyenge poénjaival és kissé katonás modorával nem nyerte el a bizalmunkat.

2015. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. július 23.
Egy meleg nyári estén voltunk rokoni társasággal az étteremben. Maximálisan megvoltunk elégedve a kiszolgálással, a finoman elkészített ételekkel, a tisztasággal, a figyelmes kiszolgálással. Külön kiemelném a kacsasültet, amely nagyon profi módon, fantasztikusan finomra volt elkészítve és ínycsiklandozóan tálalva. A rendelt italok kellemesen voltak lehűtve.

2013. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2013. december 28.
Szimpatikus, barátságos, nem tolakodó, de figyelmes, relatíve gyors kiszolgálás,ízletes ételek, a téli látogatáskor kellemes meleg a cserépkályhából. Kisgyermekünknek azonnal gyerekszéket kínáltak, a pultos karácsony előtti figyelmességként stilizált fenyőfáról kínálta ajándékkal. Rendezett környezetben, központi elhelyezkedése ellenére korrekt árak.

Legnépszerűbb csomagok Gyenesdiáson és környékén
Toldi Panzió
3 nap/2 éjszaka 8.750,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, wellness használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.05.20. - 2021.05.24.
Hunguest Hotel Pelion
Tapolca
3 nap/2 éjszaka 15.105 - 34.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, fitneszterem használattal, sport- és gyermekprogramokkal
2021.03.19. - 2021.12.22.
Napsugár Kemping és Panzió
Fonyód
2 nap/1 éjszaka 14.375 - 17.250,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.03.08. - 2022.03.08.
Wolf Panzió
2 nap/1 éjszaka 5.500 - 8.250,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2020.10.29. - 2022.01.06.

Szállodák Gyenesdiás környékén
Hotel Vital Gyenesdiás
Előnyári-őszi kikapcsolódás (min. 4 éj)
Napi árak félpanzióval (1 éjtől)
2=3 feltöltődés Hévízen (min. 3 éj)

Anita Panzió étterme GyenesdiásX