Anita Panzió étterme Gyenesdiás
8315 Gyenesdiás, Madách u. 19.

Anita Panzió étterme Gyenesdiás a térképen

Wellness csomagok Gyenesdiás városában

Anita Panzió étterme Gyenesdiás vélemények

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Augusztus 23-tól 31-ig üdültünk feleségemmel Gyenesdiáson a Porkoláb apartmanban, és "betévedtünk" az Anita étterembe. Nagyon ízletes étkeket kaptunk, és nagyon figyelmes kiszolgálást. Árfekvése nagyon kedvező, nem rugaszkodnak el a valóságtól. Lehetőség volt szép kártyás fizetésre, amivel éltünk is. Bármikor visszamennénk!

wolferl TOP étteremértékelő
2015. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Gyenesdiáson nyaraltunk feleségemmel és a házigazdánk ajánlotta az éttermet, amely azonban sajnos nem tett ránk igazán emlékezetes benyomást. A kiszolgálás jól indult, egy kedves srác hozta az italunkat, de aztán jött egy idősebb úr, aki rendkívül rossz humorával, kínosan gyenge poénjaival és kissé katonás modorával nem nyerte el a bizalmunkat.

2015. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. július 23.
Egy meleg nyári estén voltunk rokoni társasággal az étteremben. Maximálisan megvoltunk elégedve a kiszolgálással, a finoman elkészített ételekkel, a tisztasággal, a figyelmes kiszolgálással. Külön kiemelném a kacsasültet, amely nagyon profi módon, fantasztikusan finomra volt elkészítve és ínycsiklandozóan tálalva. A rendelt italok kellemesen voltak lehűtve.

2013. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2013. december 28.
Szimpatikus, barátságos, nem tolakodó, de figyelmes, relatíve gyors kiszolgálás,ízletes ételek, a téli látogatáskor kellemes meleg a cserépkályhából. Kisgyermekünknek azonnal gyerekszéket kínáltak, a pultos karácsony előtti figyelmességként stilizált fenyőfáról kínálta ajándékkal. Rendezett környezetben, központi elhelyezkedése ellenére korrekt árak.

Legnépszerűbb csomagok Gyenesdiáson és környékén
Koppányvölgy Gyermek-és Ifjúsági Tábor
Kőröshegy
3 nap/2 éjszaka 4.000 - 6.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.11.15. - 2020.11.15.
MenDan Magic Spa & Wellness Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, Cocktail Show-val, élőzenével és változatos műsorokkal, gyermekprogramokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.01. - 2020.03.01.
Gesztenye Apartmanház
Zalakaros
2020.07.01. - 2020.11.15.
Naturmed Carbona Hotel
3 nap/2 éjszaka 25.300 - 35.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, rekreációs és sportprogramokkal
2019.05.02. - 2020.12.30.

Szállodák Gyenesdiás környékén
Hotel Napfény Gyenesdiás
A Hotel Napfény a Zalakarosi Gyógy- és Élményfürdő újonnan nyitott bejáratától 150 méterre...
Karácsony
Napi árak
Napi ár félpanzióval (min. 2 éj)

Anita Panzió étterme GyenesdiásX