Anita Panzió étterme Gyenesdiás
8315 Gyenesdiás, Madách u. 19.

Anita Panzió étterme Gyenesdiás a térképen

Wellness csomagok Gyenesdiás városában

Anita Panzió étterme Gyenesdiás vélemények

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Augusztus 23-tól 31-ig üdültünk feleségemmel Gyenesdiáson a Porkoláb apartmanban, és "betévedtünk" az Anita étterembe. Nagyon ízletes étkeket kaptunk, és nagyon figyelmes kiszolgálást. Árfekvése nagyon kedvező, nem rugaszkodnak el a valóságtól. Lehetőség volt szép kártyás fizetésre, amivel éltünk is. Bármikor visszamennénk!

wolferl TOP étteremértékelő
2015. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Gyenesdiáson nyaraltunk feleségemmel és a házigazdánk ajánlotta az éttermet, amely azonban sajnos nem tett ránk igazán emlékezetes benyomást. A kiszolgálás jól indult, egy kedves srác hozta az italunkat, de aztán jött egy idősebb úr, aki rendkívül rossz humorával, kínosan gyenge poénjaival és kissé katonás modorával nem nyerte el a bizalmunkat.

2015. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. július 23.
Egy meleg nyári estén voltunk rokoni társasággal az étteremben. Maximálisan megvoltunk elégedve a kiszolgálással, a finoman elkészített ételekkel, a tisztasággal, a figyelmes kiszolgálással. Külön kiemelném a kacsasültet, amely nagyon profi módon, fantasztikusan finomra volt elkészítve és ínycsiklandozóan tálalva. A rendelt italok kellemesen voltak lehűtve.

2013. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2013. december 28.
Szimpatikus, barátságos, nem tolakodó, de figyelmes, relatíve gyors kiszolgálás,ízletes ételek, a téli látogatáskor kellemes meleg a cserépkályhából. Kisgyermekünknek azonnal gyerekszéket kínáltak, a pultos karácsony előtti figyelmességként stilizált fenyőfáról kínálta ajándékkal. Rendezett környezetben, központi elhelyezkedése ellenére korrekt árak.

Legnépszerűbb csomagok Gyenesdiáson és környékén
Hotel Kalma
2 nap/1 éjszaka 11.990 - 21.890,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.07.05. - 2021.12.19.
Wellness Hotel Szindbád
Balatonszemes
3 nap/2 éjszaka 12.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, szaunaszeánsszal, gyermekanimációval, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.22. - 2020.11.01.
Hotel Margaréta
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 14.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Dalia Spa wellness részleg korlátlan használatával, hotelkönyvtár és játszószoba használattal, parkolással, internettel
2020.10.22. - 2020.10.26.
Szerencsemák Panzió
Kehidakustány
2-3 éjszaka 10.365,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.01. - 2020.11.30.

Szállodák Gyenesdiás környékén
Wolf Panzió Gyenesdiás
Hotel Vital Gyenesdiás
Palace Hotel  Gyenesdiás
Őszi relax hétvége (min. 2 éj)
Őszi-téli csobbanás (min. 2 éj)
Kedvezményes ajánlat - teljes előrefizetéssel! (1 éjtől)

Anita Panzió étterme GyenesdiásX