Anita Panzió étterme Gyenesdiás
8315 Gyenesdiás, Madách u. 19.

Anita Panzió étterme Gyenesdiás a térképen

Wellness csomagok Gyenesdiás városában

Anita Panzió étterme Gyenesdiás vélemények

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Augusztus 23-tól 31-ig üdültünk feleségemmel Gyenesdiáson a Porkoláb apartmanban, és "betévedtünk" az Anita étterembe. Nagyon ízletes étkeket kaptunk, és nagyon figyelmes kiszolgálást. Árfekvése nagyon kedvező, nem rugaszkodnak el a valóságtól. Lehetőség volt szép kártyás fizetésre, amivel éltünk is. Bármikor visszamennénk!

2015. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Gyenesdiáson nyaraltunk feleségemmel és a házigazdánk ajánlotta az éttermet, amely azonban sajnos nem tett ránk igazán emlékezetes benyomást. A kiszolgálás jól indult, egy kedves srác hozta az italunkat, de aztán jött egy idősebb úr, aki rendkívül rossz humorával, kínosan gyenge poénjaival és kissé katonás modorával nem nyerte el a bizalmunkat.

2015. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. július 23.
Egy meleg nyári estén voltunk rokoni társasággal az étteremben. Maximálisan megvoltunk elégedve a kiszolgálással, a finoman elkészített ételekkel, a tisztasággal, a figyelmes kiszolgálással. Külön kiemelném a kacsasültet, amely nagyon profi módon, fantasztikusan finomra volt elkészítve és ínycsiklandozóan tálalva. A rendelt italok kellemesen voltak lehűtve.

2013. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2013. december 28.
Szimpatikus, barátságos, nem tolakodó, de figyelmes, relatíve gyors kiszolgálás,ízletes ételek, a téli látogatáskor kellemes meleg a cserépkályhából. Kisgyermekünknek azonnal gyerekszéket kínáltak, a pultos karácsony előtti figyelmességként stilizált fenyőfáról kínálta ajándékkal. Rendezett környezetben, központi elhelyezkedése ellenére korrekt árak.

Legnépszerűbb csomagok Gyenesdiáson és környékén
Lorelei Vendégház
Gyenesdiás
8 nap/7 éjszaka 8.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.05.30. - 2020.09.30.
Hotel Kalma
3 nap/2 éjszaka 12.900 - 16.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, kedvezményekkel, wi-fi elérhetőséggel.
2020.06.01. - 2020.08.31.
Hotel Halászkert
Badacsony
4 nap/3 éjszaka 11.000,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezménnyel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.01. - 2020.09.30.
Hasik Hotel
Döbrönte
3 nap/2 éjszaka 16.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szabadidős játékokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.15. - 2020.08.31.

Szállodák Gyenesdiás környékén
Hotel Vital Gyenesdiás
Hotel Panoráma Balatongyörök Gyenesdiás
Club Dobogómajor Gyenesdiás
A Club Dobogómajor hotel a Balaton és Hévíz között kínál szállást - kényelmes apartmanokkal,...
Előnyári feltöltődés (min. 3 éj)
Bomba tavasz (min. 2 éj)
Cserszegtomaji vakáció (min. 2 éj)

Anita Panzió étterme GyenesdiásX