Gabuci

Gabuci adatlapja

Regisztráció2013.08.27
Utoljára itt2021.09.05

Átlagos 2018. augusztus 8.a párjával járt itt
Az étel finom volt, az italok kellemesen hűtöttek. A kiszolgálás figyelmes, jó. A "hangulat"viszont igen érdekes, ami köszönhető volt a mögöttünk lévő asztalnál ülő vendég felettébb illetlen viselkedése miatt. Étteremben nem szokás "böfögni és fingani", legfeljebb a mellékhelyiségben, én így tudom.
Kiváló 2018. augusztus 6.családjával járt itt
Családi körben fogyasztottuk el a finom bajai halászlevet,a szemet és gyomrot gyönyörködtető sültes összeállítást. A minket kiszolgáló pincér rendkívül udvarias volt. Mind az étellel, mind a kiszolgálással,mind a környezettel és a tisztasággal, elégedettek voltunk. Ajánlom az éttermet minden ínyenc, a finom ételeket kedvelő embernek.
Szörnyű 2019. május 10.családjával járt itt
Egy rendezvényre voltam meghívott és igen kellemetlen élményekkel távoztam. Az étel minősége talán elfogadható, de a hőfoka csapnivaló, a húsleves ugyanis forrón jó. A tányérok és evőeszközök tisztasága szégyenletes, úgy mint a kiszolgálás minősége, ami mélyen az amatőr szint alatt volt.
Senkinek nem javaslom.