Dzsungel Pizzéria Gyömrő

Nádas Tó Park Hotel Vasad
Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
Hotel Aquarell Cegléd

Dzsungel Pizzéria Gyömrő vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 366 városban járt márFelfedező - 2438 helyen első értékelőNépszerű író - 1400 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25593 feltöltött kép
2023. november 19.egyedül járt itt
A Dzsungel pizzéria cégtáblájára ráférne egy kis felújítás, a Z betű leesett, s a telefonszám sem teljes. A beltérben vannak hangulatos elemek. A kínálat erősen retro, csirkeételeiket, tíz félét kizárólag mellből készítik, ami eléggé lehangoló. Van még többek között babgulyásuk, sertéspörköltjük, kárpáti borzaskájuk is.
Dzsungel Pizzéria Gyömrő - EgyébDzsungel Pizzéria Gyömrő - EgyébDzsungel Pizzéria Gyömrő - EgyébDzsungel Pizzéria Gyömrő - EgyébDzsungel Pizzéria Gyömrő - EgyébDzsungel Pizzéria Gyömrő - EgyébDzsungel Pizzéria Gyömrő - EgyébDzsungel Pizzéria Gyömrő - EgyébDzsungel Pizzéria Gyömrő - EgyébDzsungel Pizzéria Gyömrő - EgyébDzsungel Pizzéria Gyömrő - EgyébDzsungel Pizzéria Gyömrő - EgyébDzsungel Pizzéria Gyömrő - EgyébDzsungel Pizzéria Gyömrő - Egyéb
Kiváló 2023. június 5.családjával járt itt
5 en ebédeltünk. Finom és bőséges ételek, ital felhozatal is rendben.
Elfogadható ár érték arány.
Ajánlani tudom.
2016. július 31.családjával járt itt
Családdal jártunk itt. Minden szuper volt,jéghideg sör,friss,meleg pizza,bőséges adagok . . . Az egyetlen negatív az volt,hogy több mint egy órát vártunk,de ez is bizonyítja,hogy nagyon sokan kedvelik ezt a helyet. Hangulatos az étterem,kedves a személyzet. Sokáig nyitva van hétvégén,úgyhogy nyári estéken kellemesen,nyugodtan sörözgethetünk egy jó vacsi után a teraszon.
Kiváló 2015. október 27.a párjával járt itt
Visszatérő vendégként csak pozitív élményeim vannak, párommal egyetértve e ténnyel. Ez egy amolyan összefoglaló értékelés, nem konkrét élményre tekint vissza. Voltunk már itt kettesben, barátokkal, rokonokkal. Mindenki elégedetten és jól lakottan távozott. A hely hangulatos, egy kis oázis benyomását kelti egy dzsungelben.