Bokaccio
Országjáró - 15 városban járt már

Bokaccio adatlapja

Ilyen vagyok
Ár-érték figyelő  •  Sörkedvelő  •  Nyugalomra és csendre vágyó  •  Húsimádó  •  Aktívan pihenő
Regisztráció2013.10.12
Utoljára itt2020.09.15

Kiváló 2018. szeptember 26.a párjával járt itt
Harkányi tartózkodásunk alatt ezt az éttermet is felkerestük. Sokan egy bizonyos görög nevű helyre esküsznek (nekünk a "görög" csalódás volt), így némi kétség volt bennünk. Most már nincs! Sőt! Kellemes csalódás volt eme gasztronómiai kalandunk. A hely tiszta, kultúrált. Kiszolgalásra panaszunk nem volt.
Felhasználó fényképei:
Noname Étterem & Pizzéria Harkány -
Kiváló 2015. október 27.a párjával járt itt
Visszatérő vendégként csak pozitív élményeim vannak, párommal egyetértve e ténnyel. Ez egy amolyan összefoglaló értékelés, nem konkrét élményre tekint vissza. Voltunk már itt kettesben, barátokkal, rokonokkal. Mindenki elégedetten és jól lakottan távozott. A hely hangulatos, egy kis oázis benyomását kelti egy dzsungelben.
2019. július 14.a párjával járt itt
Tolcsva központjában egy családias kis vendéglő a nyaralóknak. A hely tiszta, kulturált. Repertoárt tekintve a reggelitől a vacsoráig igyekszenek kielégíteni az igényeket. (tojás, bundi kenyér, hambi, gyros, frissen sültek). Az ételek frissen készülnek, ami némi várakozást okoz (egyetlen negatívum). Ízvilágot tekintve változatos, magyaros.
Felhasználó fényképei:
Kisvendéglő Tolcsva - Kisvendéglő Tolcsva - Kisvendéglő Tolcsva -