Corso Önkiszolgáló Étterem Gyöngyös
3200 Gyöngyös, Páter Kiss Szaléz u. 22.

Corso Önkiszolgáló Étterem Gyöngyös a térképen

Corso Önkiszolgáló Étterem Gyöngyös értékelése:

25. helyezett a 46 gyöngyösi étterem közül
275. helyezett Észak Magyarországon - 870 étterem közül

H-P 11:00-16:00
Szo 11:00-15:00
V zárva
étterem, önkiszolgáló, vendéglő
hagyományos magyar fogások ...
hitelkártya elfogadás, ingyenes parkolás, kisgyermekes családokat szívesen fogad, légkondícionált helyiség, vegetáriánus ételválaszték ...
Visa, EC/MC

Kôszeg
Gyöngyös
Nagykovácsi

2019. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. október 23.
A gyöngyösi egyetlen plázában, a Gyöngyházban is van ún. vendéglátós sziget, mint a többiben szokásos, de itt mindent kisebb léptékekben kell elképzelni, kisebb, szolidabb, kevesebb. Gyorséttermekből a kínain kívül ez a bizonyos Corso van. Pontosan ugyanúgy kell elképzelni, mint bárhol az országban bármelyik plázában egy önkiszolgáló étkezdét.

2016. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. október 31. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ez az étterem remek választás, ha házias ízekre vágyunk! Nagyon finomak az ételek, nagy a választék, nem lőhetünk mellé, akármit is választunk, akár levesről, akár főételről, akár desszertről van szó. A kiszolgálás kifogástalan. Minden szempontból meg vagyunk vele elégedve, ha ide jövünk. Az adagok megfelelőek, sőt még nagyok is. Az ár-érték arány is jó!

2016. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ha olyan ételre vágyom,amit a családból csak én szeretek,és nem érdemes hozzáfogni,akkor irány a Corso. Házias ételek,választék,mosolygós szakács vár :) Ami a lényeg:laktatóak,tisztességes adagok az ételek,estig simán tele a has. A személyzet türelmes,és szívesen segítenek a választásban. A hely kissé szűkös,mert mindig sokan vannak. Ár-érték arány megfelelő.

2015. januárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2015. február 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ha finom házias ízekre vágysz, menj a Corsoba! Házias ízek, mindig friss alapanyagokból készült ételek. A főzelékek isteni finomak. A pénztárosnéni mindig nagyon cuki, és mindig mosolyog! Nagyon tartalmas levesek és főzelékek az étlapon. A palacsinta nagy kedvenc
Ja, és mindez nem horror árakon! Szóval nálam nyerő ez a hely.

2014. szeptemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2014. szeptember 22.
Nagyon finom ételek és kedves, korrekt kiszolgálás! ! ! Kérésre elkészítik a kedvenc ételedet! ! ;)Próbáld ki! A személyzet mindig mosolygós, segítőkész. Kedvenceim a gyümölcs levesek, a házias ételek és a különlegességek. Ha bizonytalan vagyok, szívesen segítenek a választásban, részletesen megtudhatom, hogy melyik étel miből és hogyan készült, így biztosan azt kapom, amire számítok.

2014. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. szeptember 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Tiszta , előzékeny kiszolgálás,és finom változatos ételek. Nagyon finom vargánya levest fogyasztottunk és töltött káposztát. Finom a lekváros palacsintájuk is. Isteni a rántott sajt áfonya öntettel. Kedvesek a kiszolgáló személyzet. Rendezett tiszta az éttermi rész. A séf mindig frissen kapott alapanyagból dolgozik,és igy az ízek nagyon finomak és az otthon készült ételekkel egyenrangúak.

2014. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2014. június 30. - 3 látogató hasznosnak vélte
A város legjobb önkiszolgáló étterme. Amikor lehetőségem nyílik rá, vagy épp nincs időm főzni, mindig betérek. Napi menü ára 900,- Ft, de ezért az árért Garantáltan friss hozzávalókból készült és Garantáltan finom ételt fogyaszthat mindenki(semmi sem zacskós vagy por alapú, mint más "olcsó" helyen).

Legnépszerűbb csomagok Gyöngyösön és környékén
Margaréta Apartmanház
Bogács
2021.03.05. - 2021.10.31.
Lipicai Ifjúsági Szálló
Szilvásvárad
2 nap/1 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
2021.05.01. - 2021.10.31.
Szent János Vendégház
2 nap/1 éjszaka 9.333,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.03.05. - 2022.03.05.
Hotel Anna
Mátrafüred
3-5 éjszaka 11.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, apró ajándékkal a szobában, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.10. - 2021.05.31.
Mater Salvatoris Lelkigyakorlatos Ház
Gödöllő
2 nap/1 éjszaka 10.265,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.03.05. - 2022.03.05.
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness
Mezőkövesd
5 nap/4 éjszaka 13.565 - 14.233,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.06.15. - 2021.08.31.
Széchenyi Apartman
2 nap/1 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.03.05. - 2022.02.28.
Harmony Vendégház
Egerszalók
3 nap/2 éjszaka 5.000 - 5.500,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, kedvezménykártyával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.04. - 2021.12.31.

Szállodák Gyöngyös környékén
Hotel Aquarell Gyöngyös
Kastélyhotel Sasvár Gyöngyös
D&A Apartmanház Gyöngyös
Aquarell relax (min. 2 éj)
Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Augusztus 20. (min. 2 éj)

Corso Önkiszolgáló Étterem GyöngyösX