Majordomus: Étterem teszt 365.- magas szint(ü kávé) - TV-Torony Kilátó Körpresszó Gyöngyös

Étterem teszt 365.- magas szint(ü kávé)

2020. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 10. - 3 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Találékony nép a magyar.
Ezt akkor állapitottam meg,mikor feljutottam a Kékestetői tv toronyba ahol kilátó is műkődik.
Természetesen a nyitott körfolyosó panorámája után lementünk az alatta lévő zárt folyosóra ahol a hangzatos nevű Torony presszó működik.
Az alig 2 méter széles folyosón képesek voltak berendezni egy presszót pulttal és dolgozóval kiegészitve, a kör további kerűletén asztalokkal és székekkel.
Kiváló kávét kapunk,sütivel,cukorral és tejszínhabbal. Jó erős kávé. A hely is jó.
Tisztaság van,a kávé jó,ár érték arány efogadható,egy kávé 420 ft. Ilyen idegenforgalmi helyen az árak ilyenek.
A hangulat kiváló a kilátás miatt,ráadásul nagyon szép idő is van.

Minősités: ajánlott

Szeretnéd követni Majordomus felhasználót?    Igen

3221 Gyöngyös
Kékestető TV-Torony

2020. november 11.
Október elején a Kékes Tetőn járva felmentünk a TV torony felső kilátójába. Bár lenn nem tűnt szelesnek az idő, itt fenn majd elvitt a szél. Az idő kicsit párás volt, így csak a közelebbi helyeket lehetett látni. Egy szinttel lejjebb kapott helyett a presszó, ahonnan üveg mögül, melegben ugyanaz...

2020. szeptember 14.
A Kékestetőn lévő TV-toronyban több alkalommal is jártam, az első alkalomra már nem is emlékszem, hogy pontosan mikor, maradjunk annyiban, hogy osztálykirándulás részeként gyerekkoromban, a 80-as években. A torony 1981-ben épült, az elődje, a mellette lévő kisebb, ám a számomra sokkal...