3221 Gyöngyös, Kékestető TV-Torony

TV-Torony Kilátó Körpresszó Gyöngyös vélemények

Balatonberény

2020. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. november 11. - 4 látogató hasznosnak vélte
Október elején a Kékes Tetőn járva felmentünk a TV torony felső kilátójába. Bár lenn nem tűnt szelesnek az idő, itt fenn majd elvitt a szél. Az idő kicsit párás volt, így csak a közelebbi helyeket lehetett látni. Egy szinttel lejjebb kapott helyett a presszó, ahonnan üveg mögül, melegben ugyanaz a panoráma várt minket, mint pár méterrel feljebb a szélben.
Egerszalók
Kôszeg
Gyöngyös
Nagykovácsi

2020. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 14. - 3 látogató hasznosnak vélte
A Kékestetőn lévő TV-toronyban több alkalommal is jártam, az első alkalomra már nem is emlékszem, hogy pontosan mikor, maradjunk annyiban, hogy osztálykirándulás részeként gyerekkoromban, a 80-as években. A torony 1981-ben épült, az elődje, a mellette lévő kisebb, ám a számomra sokkal tetszetősebb rusztikus torony zárva tart, nem volt látogatható.
Debrecen

2020. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 10. - 3 látogató hasznosnak vélte
Találékony nép a magyar. Ezt akkor állapitottam meg,mikor feljutottam a Kékestetői tv toronyba ahol kilátó is műkődik. . Természetesen a nyitott körfolyosó panorámája után lementünk az alatta lévő zárt folyosóra ahol a hangzatos nevű Torony presszó működik. . Az alig 2 méter széles folyosón képesek voltak berendezni egy presszót pulttal és dolgozóval kiegészitve, a kör további kerűletén asztalokkal és székekkel.

Legnépszerűbb csomagok Gyöngyösön és környékén
Hotel Eger Ködmön
3 nap/2 éjszaka 12.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kedvezményes belépőjegy vásárlási lehetőséggel, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.11.01. - 2021.07.15.
Erzsébet Királyné Szálloda
Gödöllő
2 nap/1 éjszaka 13.240 - 23.501,- Ft/fő/éj között: választható ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2016.11.23. - 2022.03.31.
Csillagtúra Panzió
3 nap/2 éjszaka 4.725,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.30. - 2021.03.31.

Szállodák Gyöngyös környékén
Hotel Aquarell Gyöngyös
Kastélyhotel Sasvár Gyöngyös
Aquarell relax (min. 2 éj)
Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Oxigén Wellness Félpanzióval 15 % kedvezménnyel! (min. 4 éj)

TV-Torony Kilátó Körpresszó GyöngyösX