Kulacs Bisztró Gyöngyös

Kulacs Bisztró Gyöngyös
Kulacs Bisztró GyöngyösKulacs Bisztró Gyöngyös
Kulacs Bisztró GyöngyösKulacs Bisztró Gyöngyös

Kulacs Bisztró Gyöngyös bemutatkozása

Gyöngyös belvárosában HÁZIAS ÍZEKKEL és HELYI BOROKKAL kedveskedünk a hozzánk betérőknek.
Hangulatos (retró) borozónk gyakran helyszíne kisebb baráti találkozóknak, céges rendezvényeknek.
Külső rendezvényekre, esküvőkre sátrak, székek, evőeszközök bérelhetőek.

Avar Hotel Mátrafüred - Napi árak félpanziós ellátással
06.10-09.01.
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Kulacs Bisztró Gyöngyös vélemények

Kiváló 2015. július 19.a párjával járt itt
Talán tényleg Gyöngyös legrégebbi étterme. Ez látszik a berendezésen is, mert minden még a falak színezése is nagyon retro. Viszont az árak is valahol a 90-es években maradtak, az adagokról már nem is beszélve. Nagyon gyors pörgős pincérek, akik sem nem negédesek, sem nem bunkók. Ár érték arányban a legjobb a környéken.
Kiváló 2015. április 20.a párjával járt itt
Gyöngyös legrégebbi, változatlan formában üzemelő étterme. Házias ételekkel, retro hangulattal. Kiadós adagok, jó ízű ételek, a város központjában. Gyermekkoromban, negyven éve is, szinte így nézett ki a fenti söntés, és a lenti pincehelység. Ajánlom mindenkinek, aki szeretne egy jót ebédelni, vacsorázni, és nem a csillogó-csillogó külsőségek érdeklik, hanem a "patina" :-)
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 25 városban járt márFelfedező - 13 helyen első értékelőNépszerű író - 41 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. október 7.barátokkal járt itt
Ketten érkeztünk a barátnőmmel. A hely már ismerős volt. Az italok közt hölgyeknek is van választék,de a pincérek szívesen segítenek. A sör pont jó hideg. Babgulyást rendeltem,és olyan nagy adagot kaptam,hogy a másodiknak már nem jutott hely :) ja,és FINOM! ! (szerintem itt van az ország legjobb babgulyása)
Szóval kellemes környezet,barátságos kiszolgálás,és tényleg mérsékelt árak. Csak ajánlani tudom.
Kiváló 2014. szeptember 13.barátokkal járt itt
Bolognai? , szecsuáni? . . . na nem! Igazi magyaros ízek, mérsékelt árak, barátságos, de nem fárasztó kiszolgálás, a személyzet nem okosabb nálad, ha sósan kéred a somlóit, hát úgy kapod! -elnéző mosollyal. A cigánypecsenyéjük, a flekkenjük, a pénteki halászlé és még sorolhatnám,
a boldog békeidők hangulatát idézik.
Kiváló 2014. szeptember 10.a párjával járt itt
Na, szerintem nyugodtan kerülhetne az első helyre.
Finom, házias ételek, nagy adagok, udvarias kiszolgálás, családias hangulat. Ja, és olcsó árak.
A város közepén van, könnyen megközelíthető és van saját parkoló. Az ételeket elvitelre is lehet kérni. Megrendelést is fölvesznek, hidegtálra, sültekre, süteményre.
Csak ajánlani tudom mindenkinek.
Kulacs Bisztró Gyöngyös a térképen
3200 GyöngyösPáter Kis Szaléz u. 10.
• ingyenes WIFI • légkondícionált helyiség • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • zártkörű rendezvény lehetősége
H-P
Szo