Kulacs Bisztró Gyöngyös
3200 Gyöngyös, Páter Kis Szaléz u. 10.

Kulacs Bisztró Gyöngyös a térképen

Szo 11:00-15:00
05:00-15:00
V 05:00-12:00
étterem, bisztró, vendéglő
hagyományos magyar fogások ...
Gépzene:
rádió
magyar, angol, német
ingyenes parkolás, ingyenes WIFI, kisgyermekes családokat szívesen fogad, légkondícionált helyiség, asztalfoglalási lehetőség ...
Erzsébet utalvány
van

Kulacs Bisztró Gyöngyös bemutatkozása

Gyöngyös belvárosában HÁZIAS ÍZEKKEL és HELYI BOROKKAL kedveskedünk a hozzánk betérőknek.
Hangulatos (retró) borozónk gyakran helyszíne kisebb baráti találkozóknak, céges rendezvényeknek.
Külső rendezvényekre, esküvőkre sátrak, székek, ... Tovább >>
Külső rendezvényekre, esküvőkre sátrak, székek, evőeszközök bérelhetőek.
A vendégeink számára ingyenes parkolási lehetőség, illetve Wi-Fi biztosított.
Legyen a vendégünk Ön is!
Várjuk szeretettel!

Kulacs Bisztró Gyöngyös képei

Kulacs Bisztró Gyöngyös vélemények

Egerszalók
Kôszeg
Gyöngyös
Nagykovácsi

2019. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. október 22.
Házias, magyaros, fűszere ételeket, közepes minőségben készítő étterem, amely már jó pár éve megbízhatóan működik Gyöngyösön, a belváros szélén, egy elég forgalmas utcában. Ez az utca is a fizető övezetbe tartozik. Az ajtón belépve mintha egy lepattant kocsmába lépnénk be - tipikus helyi arcok talponállóznak - de innen gyorsan tovább is terelt bennünket a jókedélyű pultos hölgy, miután pár hangoskodó arcot leoltott és lecsendesített.

2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. december 24.
Bearanyozta a nagy karácsonyi vásárlást ezüst-szombaton a Kulacs Étterem Gyöngyösön. Miután a vásárlási őrületen túljutottunk,arra gondoltunk; ismét betérünk Gyöngyösön a kedvenc helyünkre. Kicsit félve mentünk,mert előzőleg nem foglaltunk helyet ebédre,de kellemesen csalódtunk. Ismét örömmel fogadtak és helyünkre kisértek,majd azonnal felvették a rendelést.

2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
Évek óta visszajárunk ide! Egyszerűen imádjuk! Ritka helyek egyike ahol még udvariasak a felszolgálók! Házias ételek , frissensültek közül lehet választani. A legolcsóbb étterem amit jelenleg tudok. Az adagok is megfelelőek. Ingyenes parkoló van az udvarában. Csak ajánlani tudom azoknak akik házias ízekre vágynak!

Mobilról küldte. | 2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
Messze a legszuperebb hely, ahova betértem. Minden szempontból max csillagot adok, sőt. . . többet is adnék ha lehet! A hely magával ragadó, lenyűgöző stílusú, mintha Némó kapitány hajóján jártam volna. . . egyszerűen, mint egy varázslatos, párhuzamos dimenzió. . . Nem tudok betelni vele. Biztosan ajánljuk mindenkinek és visszatérünk!
Sárospatak
Sátoraljaújhely
Szerencs

2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Döbbenet az arcunkon mikor beléptünk, ezt a pultos egyből észrevette mert közölte velünk ha enni akarunk le kell mennünk a lépcsőn. A döbbenet azért volt mert egy kocsma szerű helyiségbe léptünk be a jobb oldali ajtón (javaslom a baloldali ajtó használatát!

2016. októberben járt itt
Értékelt: 2016. október 8. - 2 látogató hasznosnak vélte
Egyszerű kis hely, de változatosak az ételek, eddig mindig jókat ettünk. A város központjában található, tehát jól megközelíthető a hely. Az ételek megfelelőek, az adagok is kielégítőek voltak. A kiszolgálás is jó általában. Talán negatívumként az mondható el, hogy a közelében parkolni egy forgalmasabb hétköznap elég nehéz, és maga a hely kicsit kicsi, szűkös.

2015. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 17. - 2 látogató hasznosnak vélte
20 év kihagyás után visszatértem feleségemmel a Kulacsba.
Mintha megállt volna az idő...ugyanaz a tulajdonos,a hely.
Sokan voltak az étteremben de ennek ellenére gyors volt a kiszolgálás.
Az adagok a levesnél is és a főételnél is megfelelőek voltak (egy férfinak is bőséges). Ár érték arányban mindenkinek ajánlom hogy egyszer térjen be!

2015. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. december 9. - 1 látogató hasznosnak vélte
Évente kétszer-háromszor járunk Gyöngyösön. Mindig ide jövünk ebédelni. Mindennel meg vagyunk elégedve, szuper ételek, udvarias kiszolgálás. Ha Gyöngyösön járok, csakis ide térek be a feleségemmel. Ráadásul a kedvenc étele, a rántott békacomb is kapható itt. 5 csillagos részemről. Ezt a helyet már több ismerősömnek is ajánlottam.
Salgótarján

2015. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. november 22. - 2 látogató hasznosnak vélte
Korrekt,udvarias kiszolgálás,nagy adagok,kiváló ár-érték aránnyal. Itt nincs mellébeszélés,cicoma, itt biztosan jól lakunk. A hely kicsit szűkös,és a papír alátéteket az asztalon is gyakrabban cserélhetnék,de mindez eltörpül amellett hogy kiváló helyről van szó. Főleg a szegényebb rétegnek ajánlom, azoknak akik jól szeretnének lakni,vagy szeretik a retro helyeket, retro árakkal!

2015. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. november 7. - 1 látogató hasznosnak vélte
A múltból itt maradt, nosztalgiázásra nagyszerű hely!Hatalmas adagok, nagy-nagy olcsóság, igényes tálalás, vidám, természetes, figyelmes kiszolgálás, nagyszerű étkek!! Kihagyhatatlan!!!!A pincérek lelkes hozzáállásán látszik, hogy szívügyük a munkájuk!!Kár, hogy ritkán járunk erre!!

Legnépszerűbb csomagok Gyöngyösön és környékén
Panoráma Hotel Noszvaj
Noszvaj
5 nap/4 éjszaka 10.088,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, röplabdázásással, játszószoba és gyermek sóhomokozó használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.06.15. - 2021.08.30.
D&A Apartmanház
Egerszalók
3 nap/2 éjszaka 11.593,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, parkolással, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.08.19. - 2021.08.22.
Termál Hotel Vesta
Tápiószecső
2 nap/1 éjszaka 16.000 - 25.750,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, parkolással, horgásztó használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.13. - 2022.02.27.
Romantik Hotel
2 nap/1 éjszaka 9.421 - 15.583,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2020.10.20. - 2021.11.06.
Napraforgó Vendégház
Mezőkövesd
4 nap/3 éjszaka 11.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
Szalajka Fogadó
Szilvásvárad
4 nap/3 éjszaka 11.650,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ajándék borral, 5 órai teával, sétakocsikázással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.04.01. - 2021.12.31.
Gábor Vendégház
2 nap/1 éjszaka 6.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.04.01. - 2022.03.05.
Hotel Korona Wellness, Rendezvény & Borhotel Eger
3 nap/2 éjszaka 22.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Beatles múzeumbe belépővel, várostérképpel, kedvezménnyel, gyermekeknek játszószobával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.26. - 2021.05.31.
Hegyi Panzió
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 5.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Mátyus Udvarház
2 nap/1 éjszaka 15.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
Hotel Anna
Mátrafüred
3-5 éjszaka 11.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, apró ajándékkal a szobában, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.10. - 2021.05.31.

Szállodák Gyöngyös környékén
Hotel Aquarell Gyöngyös
Kastélyhotel Sasvár Gyöngyös
D&A Apartmanház Gyöngyös
Aquarell relax (min. 2 éj)
Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Augusztus 20. (min. 2 éj)

Kulacs Bisztró GyöngyösX