Lepény 21 Gyöngyös

Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Lepény 21 Gyöngyös vélemények

Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
2016. október 31., csoporttal járt itt
A hely hangulata jó, barátságos, igaz elég kicsi. A választék bőséges, mindenki megtalálhatja a neki való ízeket. A kiszolgálás rendben van, viszonylag gyors és friss az étel. Előnye még, hogy vállalnak házhoz szállítást is, amit gyorsan kihoznak. Viszont negatívum, hogy elég drága egy lepény, máshol körülbelül egy egész pizza ára. Néha betérni jó, amikor gyorsan egy jót szeretnénk enni.
Kiváló 2016. február 3.a párjával járt itt
Rendkivül vidám hely, jó áron nagyon finomat és bőségeset ettünk. Igazi karibi hangulat. Csak ajánlani tudom!!! :)
Átlagos 2015. augusztus 6.a párjával járt itt
Nagyon jo egy gyors étkezésre. Lassabb egy hamburgeresnél, de frissen készül a lepény és finom. Próbáld ki ha arra jársz.
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 52 városban járt márFelfedező - 53 helyen első értékelőNépszerű író - 55 hasznos szavazat7 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. július 10.egyedül járt itt
Van úgy, hogy hazaérve már nem sok kedvem van kaja után nézni. Az ablakból vettem észre, hogy egy büfé nyílt szemben, az út túloldalán. Megnéztem és az étlapra kiírt tarjás lepénnyel látatlanban is barátságot kötöttünk. A lepények nekem kicsit a quesadillához hasonlítanak.