Steakpalota Gyöngyös
3200 Gyöngyös, Kékes tér 1.

Steakpalota Gyöngyös a térképen

Steakpalota Gyöngyös értékelése:

7. helyezett a 40 gyöngyösi étterem közül
111. helyezett Észak Magyarországon - 822 étterem közül

étterem, kávézó - kávéház, koktél bár, söröző, steak house, ételbár, vendéglő

Steakpalota Gyöngyös képei

Szállások Gyöngyös városában
Wellness csomagok Gyöngyös városában

Steakpalota Gyöngyös vélemények

kispestivízöntő TOP étteremértékelő
kispestivízöntő TOP fotófeltöltő
2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 19.
2019. május 18-án, egynapos kirándulást tettünk Gyöngyösre. Városnéző turisták vagyunk, Budapestről egyszerű a város megközelítése busszal is. Szép, rendezett a város, bár e napon nagy volt a nyüzsgés, hiszen borfesztivál volt a Fő téren. Ennek ellenére megnéztük a belvárost és ebédre a Steakpalotába tértünk be.

2018. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. január 2.
Második alkalommal jártam a Steakpalotában ezúttal családdal. Korábban Okt. végén vacsoráztam itt munkatársakkal és már akkor is nagyon pozitívak voltak a tapasztalatok. Nagyon bőséges, szépen tálalt és nagyon finom főételeket kaptunk ezúttal is, ami után a desszerten már osztozni kellett, mert nem fért volna belénk :-).

2016. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. november 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Novemberben jártam itt a családommal. Az étteremmel eddig nem sok tapasztalatom volt, mások ajánlották, ezért választottam. A foglalás is nagyon egyszerűen ment,külön felajánlották hogy süteményt vagy tortát nyugodtan vihetek be. Mindenki magának rendelt, nem volt előre megbeszélt ételsor. A rendelésekkel semmi gond nem volt, mindent tudtunk rendelni.

Legnépszerűbb csomagok Gyöngyösön és környékén
Teleki-Degenfeld Kastélyszálló
Szirák
3 nap/2 éjszaka 21.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázzsal, kozmetikai kezeléssel, sportolási lehetőségekkel, kiállítás belépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.01. - 2019.12.28.
2019.08.23. - 2020.08.23.

Szállodák Gyöngyös környékén
Hotel Aquarell Gyöngyös
Hotel Narád & Park Gyöngyös
A négycsillagos Hotel Narád & Park Mátraszentimre központjától 350 méterre helyezkedik el. Az...
Hotel Villa Völgy Gyöngyös
Aquarell őszi áreső (min. 2 éj)
2 éjszakás senior pihenés
1 nap / 0 éj: 0 Ft / fő / éj ártól.
Felhőtlen nyár (min. 2 éj)

Steakpalota GyöngyösX