Steakpalota Gyöngyös
3200 Gyöngyös, Kékes tér 1.

Steakpalota Gyöngyös a térképen

Steakpalota Gyöngyös értékelése:

7. helyezett a 40 gyöngyösi étterem közül
111. helyezett Észak Magyarországon - 822 étterem közül

étterem, kávézó - kávéház, koktél bár, söröző, steak house, ételbár, vendéglő

Steakpalota Gyöngyös képei

Szállások Gyöngyös városában
Wellness csomagok Gyöngyös városában

Steakpalota Gyöngyös vélemények

kispestivízöntő TOP étteremértékelő
kispestivízöntő TOP fotófeltöltő
2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 19.
2019. május 18-án, egynapos kirándulást tettünk Gyöngyösre. Városnéző turisták vagyunk, Budapestről egyszerű a város megközelítése busszal is. Szép, rendezett a város, bár e napon nagy volt a nyüzsgés, hiszen borfesztivál volt a Fő téren. Ennek ellenére megnéztük a belvárost és ebédre a Steakpalotába tértünk be.

2018. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. január 2.
Második alkalommal jártam a Steakpalotában ezúttal családdal. Korábban Okt. végén vacsoráztam itt munkatársakkal és már akkor is nagyon pozitívak voltak a tapasztalatok. Nagyon bőséges, szépen tálalt és nagyon finom főételeket kaptunk ezúttal is, ami után a desszerten már osztozni kellett, mert nem fért volna belénk :-).

2016. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. november 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Novemberben jártam itt a családommal. Az étteremmel eddig nem sok tapasztalatom volt, mások ajánlották, ezért választottam. A foglalás is nagyon egyszerűen ment,külön felajánlották hogy süteményt vagy tortát nyugodtan vihetek be. Mindenki magának rendelt, nem volt előre megbeszélt ételsor. A rendelésekkel semmi gond nem volt, mindent tudtunk rendelni.

Legnépszerűbb csomagok Gyöngyösön és környékén
Hotel Korona Wellness, Rendezvény & Borhotel Eger
3 nap/2 éjszaka 20.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyertyafényes vacsorával, fürdőköntös használattal, pezsgőzéssel a pezsgőfürdőben, arc és dekoltázs masszázzsal, bormúzeumi tárlatvezetéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.28. - 2020.02.28.
Erika Vendégház
4 nap/3 éjszaka 4.000 - 4.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.06.17. - 2020.06.17.
Hotel Unicornis
3 nap/2 éjszaka 9.998,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal, wellness törölköző biztosításával, értékmegőrzéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.02. - 2019.12.20.

Szállodák Gyöngyös környékén
Hotel Narád & Park Gyöngyös
A négycsillagos Hotel Narád & Park Mátraszentimre központjától 350 méterre helyezkedik el. Az...
Hotel Aquarell Gyöngyös
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Gyöngyös
Együtt a család júniusi kedvezménnyel
Nyári szünidei akció (min. 3 éj)
Kedvezményes szobaár félpanziós ellátással (min. 2 éj)

Steakpalota GyöngyösX