Steakpalota Gyöngyös
3200 Gyöngyös, Kékes tér 1.

Steakpalota Gyöngyös a térképen

Steakpalota Gyöngyös értékelése:

1. helyezett a 46 gyöngyösi étterem közül
48. helyezett Észak Magyarországon - 850 étterem közül

étterem, kávézó - kávéház, koktél bár, söröző, steak house, ételbár, vendéglő

Steakpalota Gyöngyös képei

Szállások Gyöngyös városában
Wellness csomagok Gyöngyös városában

Steakpalota Gyöngyös vélemények

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 19.
2019. május 18-án, egynapos kirándulást tettünk Gyöngyösre. Városnéző turisták vagyunk, Budapestről egyszerű a város megközelítése busszal is. Szép, rendezett a város, bár e napon nagy volt a nyüzsgés, hiszen borfesztivál volt a Fő téren. Ennek ellenére megnéztük a belvárost és ebédre a Steakpalotába tértünk be.

2018. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. január 2.
Második alkalommal jártam a Steakpalotában ezúttal családdal. Korábban Okt. végén vacsoráztam itt munkatársakkal és már akkor is nagyon pozitívak voltak a tapasztalatok. Nagyon bőséges, szépen tálalt és nagyon finom főételeket kaptunk ezúttal is, ami után a desszerten már osztozni kellett, mert nem fért volna belénk :-).

2016. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. november 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Novemberben jártam itt a családommal. Az étteremmel eddig nem sok tapasztalatom volt, mások ajánlották, ezért választottam. A foglalás is nagyon egyszerűen ment,külön felajánlották hogy süteményt vagy tortát nyugodtan vihetek be. Mindenki magának rendelt, nem volt előre megbeszélt ételsor. A rendelésekkel semmi gond nem volt, mindent tudtunk rendelni.

Legnépszerűbb csomagok Gyöngyösön és környékén
Hotel Narád & Park
Mátraszentimre
3 nap/2 éjszaka 16.400 - 28.438,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2021.04.01. - 2021.12.22.
Avar Hotel
Mátrafüred
3 nap/2 éjszaka 31.500 - 33.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, parkolással
2020.10.21. - 2021.12.21.
Lipicai Ifjúsági Szálló
Szilvásvárad
2 nap/1 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
2021.05.01. - 2021.10.31.

Szállodák Gyöngyös környékén
Hotel Aquarell Gyöngyös
Kastélyhotel Sasvár Gyöngyös
D&A Apartmanház Gyöngyös
Karácsony ünnepe (min. 3 éj)
Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Napi árak (1 éjtől)

Steakpalota GyöngyösX