n_Jucuska

n_Jucuska adatlapja

Regisztráció2018.05.29
Utoljára itt2020.07.10

Kiváló 2018. május 29.gyerekekkel járt itt
Fincsi, bőséges ételek, igazi házias ízek. Kedves és nagyon figyelmes kiszolgálás. Semmi műkaja nincs náluk, pl. a rántott sajt mellé a kislányomnak házi sültkrumplit hoztak, én frissen készült húslevest ettem, férjem gulyást, utána betoltunk fejenként 2-2 palacsintát. . Hát mit mondjak, isteni volt minden.
Kiváló 2018. július 15.gyerekekkel járt itt
Nyíregyházára érkezve, a hotel elfoglalása előtt a korábbi pozitív hozzászólások miatt erre az étteremre esett a választásunk. Szerencsére minden szempontból tökéletesnek bizonyult a hely. Szép kilátás a tóra,az egész étterem nagyon igényesen van kialakítva, segítőkész, kedves pincérek, külön gyerekeknek szóló menü, a játszószobáról már nem is beszélve.
Kiváló 2018. december 29.családjával járt itt
Egy kellemes gyógyfürdőben eltöltött fél nap után tértünk be egy kései ebédre, elsősorban a sok pozitív vélemény miatt választottuk ezt az éttermet. Szerencsére csupa jó élményben volt részünk,isteni szarvasragu levest, bőséges és ízletes főfogást kaptunk és a desszerttel is nagyon elégedettek voltunk.