Xantus János Állatkert Győr Győr

Xantus János Állatkert Győr Győr
Xantus János Állatkert Győr GyőrXantus János Állatkert Győr Győr
Xantus János Állatkert Győr GyőrXantus János Állatkert Győr Győr

Xantus János Állatkert Győr Győr bemutatkozása

A Xantus János Állatkert 1967-ben nyílt és mára már látogatóként  több mint 100 állatfajjal ismerkedhetünk meg. Programjaik között szerepelnek állandó és időszaki kiállítások, látványetetések is.

Hotel Fonte Győr - Napi árak ellátás nélkül
2024.12.01-ig
Golden Ball Club Hotel Győr

Xantus János Állatkert Győr Győr vélemények

Kihagyhatatlan 2024. január 14.családjával járt itt
Nagyon klassz , A kaja jó és olcsó sőt még tábor is van. Az állatok helye szép és tiszta
Érdekes 2023. augusztus 24.gyerekekkel járt itt
Nagyon drága a belépő....és a benti dolgok is.
Sokféle állatfaj található kis helyen. Tiszta, az állatok rendezettek. Bemutatók és ismertetők, amelyekkel többet tudhatunk meg egy-egy fajról. Tetszett, de kb 2 órás program az egész, ami kicsit csalódás volt.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 27 városban járt márFelfedező - 15 helyen első értékelő2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 277 feltöltött kép
Kihagyhatatlan 2023. február 8.a párjával járt itt
Sok állatkertben jártam már, viszont szerintem a győri az egyik legjobb. Különlegessége, hogy több állathoz is a megszokottnál közelebb lehet menni, például be tudsz sétálni a gyűrűsfarkú makikhoz is, ahol akár rád is ugorhatnak. :) Ha ez nem lenne elég, a kengurukhoz és az őzekhez is be lehet menni egy zárt területre, a tengerimalac vonat pedig nagyon aranyos ötlet.
Xantus János Állatkert Győr Győr - EgyébXantus János Állatkert Győr Győr - EgyébXantus János Állatkert Győr Győr - EgyébXantus János Állatkert Győr Győr - EgyébXantus János Állatkert Győr Győr - EgyébXantus János Állatkert Győr Győr - EgyébXantus János Állatkert Győr Győr - Egyéb
Kihagyhatatlan 2021. augusztus 6.gyerekekkel járt itt
Mindenképpen megéri ide eljönni, br nem túl nagy, de mind az elrendezése, mind az állatok megközelíthetősége kárpótol ezért. Kiemelném az infografikus tájékoztató plakátokat, az átlagos megszokott szöveges tájékoztatóknál sokkal jobban megragadják az embert.