Cafe Frei (Belváros) Győr

Hotel Fonte Győr
Sokoró Fogadó Sokorópátka - Napi árak félpanziós ellátással
2024.12.31-ig
Sokoró Fogadó Sokorópátka
Napi árak reggelis ellátással, fürdőbelépővel
2025.08.30-ig
Thermál Hotel és Kemping Komárom

Cafe Frei (Belváros) Győr vélemények

Kiváló 2019. október 14.barátokkal járt itt
Nem rajongok a kávéért, de ezen a helyen megvan minden, ami egy kellemes kávézós-beszélgetős estéhez kell. A választék hatalmas, minden ital mellett 2-3 mondatos leírásban csinálnak kedvet a fogyasztáshoz. Kis híján egy tucatnyi sütemény közül lehet választani, és külön gondolnak a mindenféle érzékenyekre.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2019. május 22.a párjával járt itt
Ha Győrben járunk a párommal, minden alkalommal egy kávéra beugrunk. Hangulatos kávézó, felújítva. Finom kávét készítenek, ízletesek. A kiszolgálás is gyors, ha nincs telt ház, ez természetes. Nagyon szívesen és örömmel térek viszza . A sütemények is nagyon ízletesek, finomak. Kávét is vásárolok , amit otthon készítek el.
Gyenge 2017. február 16.családjával járt itt
Nagy csalódás, nem ajánlom senkinek. A berendezés és az egész hely "gagyi", nincs jó hangulata a helynek. Nehezen átlátható választék, borsos árak, iszonyat lassú kiszolgálás!
Smaragd fokozatú értékelőOrszágjáró - 90 városban járt márFelfedező - 45 helyen első értékelőNépszerű író - 52 hasznos szavazat9 évnyi aktív tagság
2016. december 19., kollégákkal telefonált
Egy téli nap jártunk Győr belvárosában, mivel mindenki nagy kávés és erről a helyről sokat hallottunk, ki szerettük volna próbálni. Picit a kávézót kicsinek tartom, nagyon sokat betértek ide akkor és rengetegen voltunk, szinte hallottam a másik asztalnál miről beszélgettek! De ezt leszámítva minden nagyon stílusos és a kávé választék bőséges!
Kiváló 2016. február 25.a párjával járt itt
Most, hogy a plázában már megnyílt Győr második Frei kávézója is és azt kipróbáltuk, kíváncsi voltam van e valami változás a belvárosiban és úgy egyáltalán melyik a jobb. Ezáltal a próbát megtettem és megállapítást nyert, hogy a belvárosi egyértelműen a favoritom.
2015. július 15.a párjával járt itt
Kíváncsi voltam ennek a "kávéhálózatnak" a minőségére. Valóban annyi fajta kávé van, hogy az itallap végigolvasása is vagy egy óra. Persze, nem olvasni megyek egy kávézóba, ezért a felszolgálótól vártam segítséget, aki ajánlott is kávét, miszerint. "ha nem ízlik, hoz másikat" Ez tetszett ez a hozzáállás.
Cafe Frei (Belváros) Győr - Külső kép
2014. november 20.családjával járt itt
Mivel kávézóláncról van szó, így általában a véleményem, hogy ez a Frei Tamás által kitalált dolog valódi kuriózum. Ihatunk ugye minden földrészről kávét és ha igaz, amit a felszolgáló állít, miszerint kamerák ellenőrzik a kezét (és nem a vendéget), hogy az előírások szerint készíti-e el a kávét, akkor ezek szerint tényleg eredetiben fogyaszthatjuk az adott terméket.
2014. november 12.barátokkal járt itt
Café Frei . . . Kedves Újságirónk aki bejárta a világot , megismerte a kávéfőzés tudomány minden csínját , megismerkedett különféle , kávé fajtával , hogy és mint készítik el . Érdekessége kézi szedésű ültetvényekről származó kávék , amiből különlegességek készülnek . . Arabica kávé , Olasz erős pörkölésű kávé , karamelizált kávé .