Carmen Étterem Győr
9024 Győr, Kálvária u. 22/D.

Carmen Étterem Győr a térképen

Carmen Étterem Győr értékelése:

8. helyezett a 132 győri étterem közül
94. helyezett Nyugat Dunántúlon - 760 étterem közül

magyar, angol, német
hitelkártya elfogadás, ingyenes parkolás, ingyenes WIFI, kerthelyiség, légkondícionált helyiség ...
Különtermek:
Apollónia - max. 25 fő
Kamillus - max. 66 fő
Rendezvénysátor - max. 150 fő
Szervízdíj:
nincs

Carmen Étterem Győr bemutatkozása

A Carmen Étterem a Hotel Kálvária négycsillagos épületében várja Önt. A 2002-ben nyílt étterem névválasztásának ötletét a Győri Balett felejthetetlen előadása adta, melyhez Eöry Emil "Táncosnő" című szobra méltón harmonizál.

Az elegáns, ... Tovább >>

Az elegáns, valóban színvonalas környezetben felszolgált ételkülönlegességekkel, és a hazai pincészetek legkiválóbb boraival igyekszünk felejthetetlenné varázsolni minden egyes alkalmat. Éttermünkben minden bizonnyal Ön is megtalálja az ízlésének megfelelőt: étlapunkon a nemzetközi ízek mellett a magyaros ételek és igazi különlegességek is kellő hangsúllyal szerepelnek. Évszakonként változó szezonális ajánlatok, kulináris élvezetekkel összekötött konyhaművészeti rendezvények gazdagítják kínálatunkat.

Carmen Étterem Győr képei

Deszk
Battonya
Létavértes

2020. októberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. november 17.
Átlag feletti hotel – étterem, távol a város központjától. Nagyon jó ár/érték arányú déli menüt kínálnak. A normál menü 1590 ft, ez midőn ott jártam a napi levessel és desszerttel kombinálva töltött csirkecomb volt vagy kijevi jércemell, mindkettő körítve persze. Az extra heti menü főétele grillezett camembert rizzsel és salátával, 1790-ért.

2014. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. március 1.
Vacsorázni voltunk itt kettesben, nagyon finom és különleges volt minden étel, ital, kedvesek a pincérek, a hely annak ellenére, hogy elég szűkös, nagyon hangulatos, ízlésesen van berendezve, bár az asztalok kicsit közel vannak egymáshoz. Csupán az áraikat sokallottam, a megfelelő ár-érték arányhoz kb 10 %-kkal kellene mindennek olcsóbbnak lennie:)

2013. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2013. július 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
Igényes és kellemes hangulatú hely, nagyon finom napi menüvel, ami egy árban mozog a tömeg üzemi konyha menüket felszolgáló helyekkel. Lakodalmi menüjük is isteni volt, a kiszolgálás 10 pontos, magyar és külföldi családtagok egyaránt dicsérték. Mindenkinek ajánlom rendezvényre, napi ebédre, bármire. Színvonalas hely, rendkívül jó ár-érték aránnyal.

2013. júliusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2013. július 9. - 2 látogató hasznosnak vélte
Tiszta, elegáns környezet, udvarias kiszolgálás, finom ételek. Hetü menüt is kipróbáltuk, nagyon elegáns a felszolgálás és a tálalás, nyugodt, csendes és nagyon szép környezetben lehet elfogyasztani az ebédet, ellentétben a tucat menüztető helyekkel. Esküvőn is voltunk az étteremben ill a hozzá tartozó külső sátorban.

Legnépszerűbb csomagok Győrben és környékén
Golden Ball Club Hotel
2-3 éjszaka 16.167,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.06. - 2021.12.20.
Bakonybéli Patakpart Vendégház
Bakonybél
3 nap/2 éjszaka 4.000 - 7.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.12.02. - 2021.12.02.
Hédervári Lovas Vendégház
2 nap/1 éjszaka 8.475,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.12.02. - 2021.12.02.
Hotel Capitulum
2 nap/1 éjszaka 15.500 - 21.500,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.02. - 2021.12.31.

Szállodák Győrben és környékén
Aqua Hotel Termál Győr
A Termál Hotel Aqua Mosonmagyaróváron várja vendégeit, a városközpontban, a fürdő mellett,...
ETO Park Hotel**** Superior Business & Stadium Győr
Az ETO Park Hotel**** Superior Business & Stadium csupán néhány percnyire helyezkedik el a...
Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Karácsonyi pillanatok (min. 3 éj)
Szilveszter (min. 1 éj)

Carmen Étterem GyőrX