Carmen Étterem Győr

Carmen Étterem Győr
Carmen Étterem GyőrCarmen Étterem Győr
Carmen Étterem GyőrCarmen Étterem Győr

Carmen Étterem Győr bemutatkozása

A Carmen Étterem a Hotel Kálvária négycsillagos épületében várja Önt. A 2002-ben nyílt étterem névválasztásának ötletét a Győri Balett felejthetetlen előadása adta, melyhez Eöry Emil "Táncosnő" című szobra méltón harmonizál.

Hotel Fonte Győr - Napi árak ellátás nélkül
2024.12.01-ig
Golden Ball Club Hotel Győr

Carmen Étterem Győr vélemények

Kiváló 2023. július 20.egyedül járt itt
Nem is voltam igazán éhes, de gondoltam, üdítő helyett inkább eszem egy levest. Kellemesen berendezett étterem, leültem egy sarokasztalhoz, megláttam a menüt. A mentás eperkrém leves felkeltette az érdeklődésemet, hát legyen akkor egy menü! Azonnal tálalták. Kellemesen hideg volt és nagyon finom! Frissítő, jó-kedvre-derítő, új, különleges ízzel.
Carmen Étterem Győr - BelsőCarmen Étterem Győr - Étel/italCarmen Étterem Győr - Étel/ital
Kiváló 2020. november 17.egyedül járt itt
Átlag feletti hotel – étterem, távol a város központjától. Nagyon jó ár/érték arányú déli menüt kínálnak. A normál menü 1590 ft, ez midőn ott jártam a napi levessel és desszerttel kombinálva töltött csirkecomb volt vagy kijevi jércemell, mindkettő körítve persze. Az extra heti menü főétele grillezett camembert rizzsel és salátával, 1790-ért.
2014. március 1.a párjával járt itt
Vacsorázni voltunk itt kettesben, nagyon finom és különleges volt minden étel, ital, kedvesek a pincérek, a hely annak ellenére, hogy elég szűkös, nagyon hangulatos, ízlésesen van berendezve, bár az asztalok kicsit közel vannak egymáshoz. Csupán az áraikat sokallottam, a megfelelő ár-érték arányhoz kb 10 %-kkal kellene mindennek olcsóbbnak lennie:)
Ezüst fokozatú értékelőNépszerű író - 77 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2013. július 21.családjával járt itt
Igényes és kellemes hangulatú hely, nagyon finom napi menüvel, ami egy árban mozog a tömeg üzemi konyha menüket felszolgáló helyekkel. Lakodalmi menüjük is isteni volt, a kiszolgálás 10 pontos, magyar és külföldi családtagok egyaránt dicsérték. Mindenkinek ajánlom rendezvényre, napi ebédre, bármire. Színvonalas hely, rendkívül jó ár-érték aránnyal.
Kiváló 2013. július 9., csoporttal járt itt
Tiszta, elegáns környezet, udvarias kiszolgálás, finom ételek. Hetü menüt is kipróbáltuk, nagyon elegáns a felszolgálás és a tálalás, nyugodt, csendes és nagyon szép környezetben lehet elfogyasztani az ebédet, ellentétben a tucat menüztető helyekkel. Esküvőn is voltunk az étteremben ill a hozzá tartozó külső sátorban.
Carmen Étterem Győr a térképen
9024 GyőrKálvária u. 22/D.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • gyerekmenü • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • szabadtéri • zártkörű rendezvény lehetősége
magyar
Különtermek