Dobos Pub & Pizzéria Győr

Hotel Fonte Győr
Sokoró Fogadó Sokorópátka - Napi árak félpanziós ellátással
2024.12.31-ig
Sokoró Fogadó Sokorópátka
Napi árak reggelis ellátással, fürdőbelépővel
2025.08.30-ig
Thermál Hotel és Kemping Komárom

Dobos Pub & Pizzéria Győr vélemények

Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 53 városban járt márFelfedező - 19 helyen első értékelőNépszerű író - 72 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagság
Szörnyű 2017. december 18.a párjával járt itt
Egy vasárnap, arra járva szerettünk volna "csak úgy" ebédelni. Belépve azt tapasztaltuk, hogy egyetlen asztalnál ülnek, a többire mind foglalt tábla volt kirakva. A személyzetből egy kis fiatal lány kérdezte meg flegmán, hogy mit akarunk. Nyilván mást is lehet az étteremben csinálni, de mi csupán enni akartunk.
Kiváló 2017. november 20.barátokkal járt itt
Barátaimmal, akikkel hetente járjuk a Győr környéki vendéglőket 1-1 vacsorára, gyakran felkeressük. A kedves felszolgálók, a stabilan jó minőségű konyha, és nem utolsó sorban a gondos tulajdonos visszavonzzák társaságunkat. Ha kipróbálod, máskor is eljössz, és akkor nekem nem lesz helyem :(
Kiváló 2017. szeptember 19.családjával járt itt
Egy esős, vasárnapi családi előnévnap ill. szülinapozást tartottunk itt, a belső teremben kaptunk asztalt. A pincérek kedvesek, figyelmesek voltak. A levesek finomak, bár a sajtkrém nekem kicsit sós volt. A főételeket hamar kihozták, nagyon gusztusosan tálalták és a mennyisséggel sem volt gond, szinte mindenkinek el kellett csomagoltatni, mert hatalmas adagokat adnak, az ár is rendben volt.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. november 27.a párjával járt itt
Egy könnyed esti vacsorát fogyasztottunk ezen az "eldugott" de annál népszerűbb helyen. A füstöltsajtos krémleves isteni volt, még sosem ettünk ilyen finom krémlevest. A velővel töltött sertésborda is csodás volt. A hely nagyon kellemes, nincsen tömeg, és nagyon gyorsan kiszolgáltak. AZ ételek frissek voltak.