harczi
Országjáró - 14 városban járt már1 évnyi aktív tagság

harczi adatlapja

Ilyen vagyok
Környezettudatos  •  Borbarát  •  Sörkedvelő  •  Nyugalomra és csendre vágyó  •  Természetbarát  •  Húsimádó  •  Magyaros ízek kedvelője  •  Akció-figyelő  •  Aktívan pihenő  •  Vízimádó
Regisztráció2016.05.29
Utoljára itt2022.04.13

Kiváló 2016. május 30.a párjával járt itt
3nap 2 éjszakát töltöttünk ezen a csoda helyen! Az a nyugalom és békesség ami körül lengi a panziót, azt nem lehet szavakba leírni. Az erdő hangja, a háziak barátságos kedves mivolta még vonzóbbá teszi. Szlovénia közelsége és páratlan szépsége is fantasztikus.
Felhasználó fényképei:
Kosbor Panzió Magyarszombatfa - Kosbor Panzió Magyarszombatfa - Kosbor Panzió Magyarszombatfa -
Kiváló 2016. július 3.a párjával járt itt
Egyből a negatívummal kezdem: elég nehéz volt megtalálni, mert nincsen kitáblázva sehol az étterem, pedig biztosan még többen jönnének, ha ki lenne. Rendkívül barátságos, romantikus és hangulatos hely volt. Aki ezt kiötlötte az nagy zseni volt. AZ étel amit fogyasztottunk. . . . . azt megemlegetjük még jó párszor, annyira finom volt.
Kiváló 2016. október 12.a párjával járt itt
Feleségemmel üétünk be egy laza pizzára. Nem csalódtunk, nagyon finom volt a pizzájuk, igazi vékony tészta a feltét is elegendő volt. Mondjuk én erős pizzát ettem, de annyira erős volt, hogy a végére már arra figyeltem, hogy marad e a könnyeimnek elég papírzsepi. Nagyon jól éreztük magunkat, hiszen a hely is kellemes, a kiszolgálás is jó volt.