4,4

Golden Ball Club Hotel Győr

Don Pepe Pizzéria (Győr Plaza) Győr vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2020. március 5.családjával járt itt
Többször rendelünk erről a helyről, mindig isteni finom ételeket kapunk, mindig melegen és gondosan csomagolva. A rizottó egyszerűen kiváló. Nekünk az egyik kedvenc! Ha nem a Plázában lenne, akkor sokkal többször fogyasztanánk helyben, mert sajnos az elhelyezkedése miatt nem megyünk, inkább rendelünk.
Kiváló 2017. november 14.a párjával járt itt
Visszatérő vendégek vagyunk, mert a pláza forgatagában jó be ülni egy kellemes étkezésre. Nem csak pizza, vagy burger, hanem nagyi főztjei is, vagy akár vega, vagy keleti ízvilág, esetleg egy saláta. Remek ízek, udvarias fiatalos kiszolgálás, megfizethető árak, amik nem csak készpénzes, hanem többféle kártyás lehetőségek.
Don Pepe Pizzéria (Győr Plaza) Győr - Étlap/itallapDon Pepe Pizzéria (Győr Plaza) Győr - Étlap/itallap
Kiváló 2017. március 28.a párjával járt itt
Kipróbáltuk az éttermet, megkóstoltuk a hambikat és a doggereket, és hát egyszerűen elájultunk!!! Hatalmas adag, tízpontos ízek, gyors kiszolgálás, és nem volt probléma, hogy sajt nélkül kértem a marhaburgert - simán megoldották! Köszönjük, legközelebb is találkozunk!! :)
Kiváló 2016. szeptember 24.a párjával járt itt
Szerintem nem sokan tudják mennyire változás étlapot kínál a Don Pepe. Férjemmel a bevalt randi helyünk, imádjuk a pizzakat es hamburgeregeket is!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 23 városban járt márNépszerű író - 20 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
2016. augusztus 23.gyerekekkel járt itt
Sziasztok! Mivel kint esett az eso, a gyori állatkert látogatása elott még betértunk a Gyor Pláza FoodCourtjába ebédre. A gyermekeim természetesen ismét a Don Pepe finomságai kozul választottak! Nagyon ízlett a pizza, de a somlói galuska is elfogyott a picim tányérjáról ;) Elégedette távoztunk és vártuk a további élményeket, melyeket Gyor városa nyújt látogatóinak!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt márNépszerű író - 43 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2016. július 19.a párjával járt itt
A múlt héten ültünk be ismét a Plazaban lévő éttermükbe. Mi, itt, pizzát eszünk a legritkábban. A tészták, saláták és egyéb húsos ételek is nagyon finomak és kiadósak. Rák és minesztrone leves után távolkeleti kacsát és három húsos gnocchit fogyasztottunk. Ismét elégedetten távoztunk.
2016. január 11.családjával járt itt
Itt van a legkisebb sor, együnk itt! Gyorsétteremhez és pizzériához képest egész változatos a kínálata. Milánói rántott borda, bableves és tésztasaláta tesztelve és mind át ment a vizsgán! Az adagok is elegendőek. A fő profil ugye a pizza ésmegmondom őszintén ez volt a leggyengébb fogás a kóstoltak közül.