CrookRita étterem értékelései

Lájkold vagy oszd meg CrookRita értékeléseit!

Olvasd el CrookRita étterem értékeléseit!

Csudajó csapat, kifogástalan ételek! -

Westy Hajó Étterem & Pub Győr

2017. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. február 28.
A fiatal és nagyon készséges, szimpatikus csapat nagyon jó élménnyé varázsolta a szombati ebédünket, az ételek pedig egyszerűen kifogástalanok voltak! Nagyon rendesek voltak, a hozott szülinapi tortát is keszségesen felszolgálták, még énekeltek is :) Nagyon köszönjük a szupi élményt, most pénteken megyünk is vissza!
Isteni nem mindennapi minőségű ételek és szuper kiszolgálás -

Várkapu Vendéglő Sárvár

2017. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. január 29.
Másodszor ettünk itt, a húsok minősége és az ételek ízei kifogástalanok, plusz a fiazslemb pincér nagyon aranyos volt és készséges. Köszönjük
Bevalt hely erdkes valasztekkal -

Sarokház Étterem Győrújbarát

2016. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 24.
Bár 1-2szer kifogtunk pár kevésbé lelkes kiszolgalot, általában nagyon jó élménnyel távozunk, ha csak párommal, kisebb családdal vagy nagyobb csoporttal is érkezünk. Az ételek szuperek, nem az olcsó kategória viszont.
2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 24.
Szerintem nem sokan tudják mennyire változás étlapot kínál a Don Pepe. Férjemmel a bevalt randi helyünk, imádjuk a pizzakat es hamburgeregeket is!
Nem olcsó, de megéri -

PálffY'tália Étterem Győr

2016. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 24. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Messziről érkező vengedeinket hozzuk általában ide, magunk nem itt ennenk minden héten, mert nem olcsó. De mindennel mindig elegedettek vagyunk.
Minden tökéletes egyszerűen -

Gólyafészek Vendéglő Pápa

2016. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 24.
Már nem egyszer voltunk, nem vagyunk helyiek pedig. Tökéletes a kiszolgálás, az étel mindig isteni és gyors és az ár verhetetlen. Köszönjük
Sok próba után a legjobb inidia étel Pesten -

Maharaja Indiai Étterem - Bécsi út Budapest

2015. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. július 11. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Igazi curry függő vagyok, kéthetente legalább ettem indiait, mikor Angliában éltem, TUDOM milyen az igazi és a finom, és ez az :)
Nem hiányzott nekünk a túlzott indiai feeling az étteremből, főleg mivel a pincér egyértelműen kente-vágta a dolgokat, ami eleve szuper jel volt. Nagyon nagyon finomat ettünk itt és nagyon fáj a szívem, hogy nem lakunk közelebb!
Isteni inidia ételek (egy igazi curry függőtől) -

Taj Mahal Indiai Étterem Budapest

2015. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. július 11.
Angliában tettem szert a curry függőségre, hidd el, nem szerencsés ha vidékre visszakölzötöl Magyarországra :D
A dekor, a kiszolgalok és a zene mind hozzájárul az inidia feelinghez, ami bár elengedhető, persze plusz jó élményt ad. Nagyon nagyon finomat ettünk itt, mikor idejöttem, már egy éve nem ettem igazi finom inidiat (és nem, az otthoni MINDIG más, akármennyire is autentikus könyekből főzök) tehát igazán élveztük.
Sokat járunk ide, sosem csalódunk :) -

Diana Étterem Kóny

2016. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. július 11.
Már számtalanszor voltam ezen a helyen családdal vagy párommal, külföldi ismerősökkel és rokonokkal, de elvitelre is rendeltünk már a Táljaikból. Mindig jó minőségű ételetek fogyasztunk itt, a kiszolgálás tökéletes. Az ételek nem csak finomak, hanem érdekesek is! Nem csak a megszokott klasszikusokat tudjuk itt rendelni. Köszönjük a sok jó élményt :)
Minőségi és friss ételek, isteni ízek! -

Gekko Pub Szombathely

2016. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. július 11. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Meglepően sokan voltak egy vasárnap késő délutánra, ami már eleve jó jel volt. Én a tipikus rendeléssel-variálós vendég vagyok, de mindenki csak készséges volt, és az isteni Ínyenc Tálat ettük illetve az étterem saját limonádéit ittuk. Egyértelmű, hogy friss ételek voltak, friss és igazán ízletes hozzávalókból.