John Bull Pub Győr

2024.12.01-ig
Golden Ball Club Hotel Győr

John Bull Pub Győr vélemények

2023. október 4.egyedül járt itt
Augusztus vége felé,egy szombat este Steakre fájt a fogam. Gondoltam na akkor most eszek egy jót. Rendeltem. Az étlap lévő adag után összefutott a nyál a számban és felkészültem egy jó Steakre. Médium sütést rendeltem. Elég hosszú várakozás után megkaptam. Olyan volt mint egy cípőtalp. Annyira átsütve és hozzá egy félmarék steakburgonya.
2016. február 1.a párjával járt itt
A virágpiac után a belváros szívében található a John Bull, amely változatosságot hoz a sztenderd vendéglátóhelyek után. Nagy teraszon hatalmas leanderek között (ha jó idő van), vagy bent kényelmes bőr(? ) üléseken fogyaszthatjuk angol vagy ír söreinket. Az étlap se hétköznapi. Kipróbáltam a bárányt, amelyet azelőtt még soha nem ettem.
Gyenge 2016. január 1.gyerekekkel járt itt
A fiam születésnapját ünnepeltük,rászántam az irreálisan nagy összeget egy evésre. Nem sajnáltam volna a 30ezer forintot,ha a szakács gondosan késziti el ezt a drága ételt. A fiam külön kérte,a hátszin legyen jól átsütve,ehhez képest véres volt. Megette,de látszódott rajta,nehezére esik.
2014. november 10.a párjával járt itt
Eleinte nagyon szerettük párommal . . . aztán ráuntam . . talán azért mert a hétköznapi menűzés után ,vasárnapi ebédre is betértünk Étlapról válogatott ételei , árban . . aránytalanul drágán vannak kínálva , pedig nem kértünk ,ettünk,,különlegesebb ételeket . .
Szörnyű 2014. október 9., csoporttal járt itt
Nagy várakozással érkeztem, de sajnos nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket. A hely hangulatos, minden lehetősége meg lenne rá, hogy egy jó étterem legyen. Az ételekről sajnos nem mondható el ugyanez. Többen, vacsora céljából kerestük fel a helyet. A levesek hidegen érkeztek, a főételek, és a desszert (Gundel palacsinta) szintén.
Átlagos 2014. május 23.a párjával járt itt
Más ajánlására kerestem fel az éttermet. Eléggé válogatós vagyok, de az étlap csirkés oldala hamar szimpatikussá vált, eldöntöttem, hogy végigkóstolom őket. Először nagyon meg voltam elégedve vele, friss volt, finom volt a hús és a zöldséges köret is. Mikor másodjára mentem, egy másik csirkés ételt kértem, de a kihozott végeredmény és az ízvilág hasonló volt az először evetthez.
Kiváló 2014. május 20. járt itt
Átutazóban álltunk meg itt, ajánlották mások a kiváló ételek miatt. Hát nem kellett csalódnunk ! Steaket ettem és egy Somlóit, a barátnőm egy libamájas csirkét, és egy fél Gundel palacsintát. Az összes fogás kiemelkedő volt és gyönyörűen tálalt. Minket egy férfi pincér szolgált ki, és kb. 10 percet beszélgettünk.
2014. május 20.a párjával járt itt
Amikor először jártunk itt, el voltunk ájulva! Csodás környezet, tartalmas levesek, nagyon figyelmes pincérnő, tökéletesre sütött hűs. Második alkalommal a személyzet koránt sem volt ennyire lelkes, bár az ételek isteniek voltak. A harmadik alkalom csalódás volt. Vasárnap délben a felszolgálók jót beszélgettek, csak épp velünk nem foglalkoztak.
Szörnyű 2014. február 9.barátokkal járt itt
Az utóbbi évek leggyengébb pincére. Udvariatlan, feledékeny és böszme. Nem hozta, amit kértünk, nem azt hozta, amit kértünk. Az ételhez kihozott pirítós szeletelt zacskós kenyérből készült, a zöldségek részben fonnyadtak volta. A pincérünk egy órán keresztül az asztal felé sem nézett és a végén megsértődni látszott a borravaló hiánya miatt. A sör jó volt.
2014. január 2., kollégákkal járt itt
Valljuk be egy ilyen helyen azért a sör a lényeg, de azt sem baj, ha hangulatos és pulzáló milliőben található. Ez a pub is ilyen. Lezárt Sétáló utca feeling, udvarias, gyors és rutinos kiszolgálás, kellemes hangulat, finomabbnál finomabb sörök. Az ételek kiválóak voltak, alapanyag és elkészítés egyaránt rendben volt.
John Bull Pub Győr a térképen
9000 GyőrAradi vértanúk u. 3.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • csoportokat szívesen fogad • kisállat bevihető • napi menü • széles borválaszték
H
K-Szo