TomDenem

TomDenem adatlapja

Regisztráció2014.02.09
Utoljára itt2015.02.26

Szörnyű 2014. február 9.barátokkal járt itt
Az utóbbi évek leggyengébb pincére. Udvariatlan, feledékeny és böszme. Nem hozta, amit kértünk, nem azt hozta, amit kértünk. Az ételhez kihozott pirítós szeletelt zacskós kenyérből készült, a zöldségek részben fonnyadtak volta. A pincérünk egy órán keresztül az asztal felé sem nézett és a végén megsértődni látszott a borravaló hiánya miatt.
Kiváló 2014. február 9.barátokkal járt itt
A legjobb hely, nem csak a Balaton körül, de az országban is kevés ilyen jó helyet találni. Többször voltunk, egyszer sem csalódtunk, különleges ételek, változatos módon elkészítve, felhasználva az adott időszak friss zöldségeit, gyümölcseit. A környék gyönyörű, a kiszolgálás barátságos.
Kiváló 2015. február 9.barátokkal járt itt
Csak egy nagy adag pho levest ettem, de nem is bírtam volna mást ez után. 10 perces várakozás után gyors és udvarias volt a kiszolgálás, a leves remek volt, nagy kedvem lenne az összes többi ételt is megkóstolni, biztos, hogy fogok még ide jönni. Csak az menjen ide, aki szeretne gyorsan finomat enni.