Cowalter Vendéglő Győr

2024.12.01-ig
Golden Ball Club Hotel Győr

Cowalter Vendéglő Győr vélemények

Átlagos 2022. március 26.a párjával járt itt
Tegnap, vagyis 2022 március 25~ én kb 20 év után arra jártunk és nosztalgiábol beültünk egy sörre. Mivel külföldön élünk, nagyon ritkán keveredünk el a környékre, az én emlékeimben a Kovalter és a kugli pálya élt. Jo kis hely volt, a bátyám horgászás után mindig betért egy sörre. Most sem akarom leszolni, csak a Magyarországi mentalitást emlitem meg.
Kiváló 2018. december 10.a párjával járt itt
Évek óta elég sokszor megyünk,ha halászlét akarunk enni és a harcsapaprikás túrós csuszával valami isteni. Nagyon jó barátságos hely Bence kutyust nagyon imádom sajnos nem jön oda hiába hívom csak illedelmesen sétál. Nyáron a kerthelyiség valami csoda kellemes nagyon. Felszolgálók közvetlenek udvariasak. Még soha nem csalódtunk Szívesen megyünk. Amikor csak tehetjük.
Átlagos 2018. november 28.a párjával járt itt
Többen ajánlották, így nejemmel felkerestük egy jó hal ebédre. A hely hangulata sajátos, kicsit családias, a felszolgálók (tulajok) közvetlen kapcsolatteremtési kísérlete nem mindig sikeres. Lehet, hogy sokaknak tetszik, hogy a család kutyája, aki már szegény elég idős, ott serte-pertél a vendégek között, a számára tálakkal megterített sarkot időnként elhagyva, de nem mindenkinek.
2018. január 2., kollégákkal járt itt
Hangulatos környezetben, a régi győriek által ismert, egyébként eldugott étterem a holt Marcal partján. Szerintem a legjobb halászlevet főzik itt. Nagy adagot adnak, házias ízekkel mindenből. Kiszolgálás gyors. Az árak a környezethez viszonyítva magasak, az ételekhez viszonyítva értékarányosak.
Kiváló 2016. május 30.gyerekekkel járt itt
a legfinomabb halászlét itt főzik Győrben. sosem csalódtam bennük! minden halételt végigkóstoltunk már, nem tudok belekötni egyikbe sem. Csak ajánlani tudom mindazoknak akik péztárcabarát tiszta rendezett családias hangulatú éttermet keres! A api menüt is innen hozatjuk, ötletes a menüsoruk, ízletesen főznek friss aapanyagokból. Mi nagyon szeretünk ide járni.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt márNépszerű író - 43 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Gyenge 2016. február 6.barátokkal járt itt
Azért írok, mert Velünk még ilyen nem történt, de mással se szeretném, ha megtörténne! Nemrég elmentünk, mert imádjuk a halászlevet. Nem először jártunk a Kóvalterban. Jó a halászlevük és nem is túl drága. Ezzel most sem volt baj, de rendeltünk egy harcsapaprikást is ami viszont szörnyű volt.
Kiváló 2015. február 14.családjával járt itt
Édesanyámmal többször jártunk itt. Sohasem csalódtunk. Halételeik kiválóak, friss alapanyagból készülnek. Mást is próbáltam már (töltött borda), az is nagyon ízletes volt. Csak ajánlani tudom családoknak, pároknak, akik kicsit csendes és barátságos környezetre vágynak, s persze finomat ennének. Különösen nyáron javasolt, amikor nyitva a kerthelyiség is.
2014. november 10.családjával járt itt
Kovalter Étteremben elsősorban a halászlé . . . amiért betérnek a vendégek , üzelmeltetője nagyon kedves barátságos , párjával együtt ,vendégkörrel foglalkoznak , kedvesek . szimpatikus emberek . Nyári terasza rendkívül kedvelt, kiülős nagy és tágas több családot ,társaságot tud fogadni . Régies kis hangulat . .
2014. március 7.családjával járt itt
A Kovalter nagy hagyományokra tekint vissza, elég ismert a nádorvárosiak körében. Többször is jártunk már itt, nekem a terasz miatt nyáron tetszik inkább. Kellemesen ki lehet ülni (van nem dohányzó terasz rész is). Az étlap állandó már egy ideje, a halászlé nagyon jó és a tálalása is gusztusos: kis bográcsban szolgálják fel.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 53 városban járt márFelfedező - 19 helyen első értékelőNépszerű író - 72 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagság
2013. október 23.barátokkal járt itt
Többször megfordultunk már ezen a helyen. Megmondom őszintén, legelőször nem volt túl kedvező az első benyomásom a helyről. Olyan igazi kockásabroszos kisvendéglő. azóta azonban állandó visszatérők vagyunk, ha egy jó halászlére vágyunk. Mindenkinek csak ajánlani tudom.
Cowalter Vendéglő Győr a térképen
9024 GyőrSzérűskert út. 36.
H
zárva