Matias Étterem & Kávéház Győr

Pihenés a Bakonyban
Hasik Hotel Döbrönte

Matias Étterem & Kávéház Győr vélemények

2015. június 16.egyedül járt itt
Június első vasárnapjának estéjén megéheztem és steaket rendeltem. A pincér hölgy rövidesen ki is hozta az evő eszköz készletet. A kés abszolute nem passzolt a bélszínhez,kenőkés volt olyan amivel a vajas kenyeret kenik.
Kértem,hogy cserélje ki rendes steak késre. Ki is cserélte fanyelű rece késre amivel a pizzát szeletelik.
Szörnyű 2015. március 13.családjával járt itt
Karácsony előtt jártunk erre, az adventi kirakodóvásárra voltunk kíváncsiak. Eközben megszomjaztunk és ittunk is egy nagyon finom forralt bort az utcán. Ezután megéheztünk és ekkor bukkantunk a Matias kávéházra és a vonzó süteménypultra. Eddig tetszett, de ezután már nem. . . A pultosnő felvilágosított, hogy helyet kell foglalnunk és ott kell kérni.
Kiváló 2014. október 29.barátokkal járt itt
Matias . . . . minden egy helyen . . . hangulatos, barátságos,teraszán kiülve , nyáron hűs, árnyékos , télen pedig a panorámás ablakokból élvezet a hideg téli hangulat . Karácsonyi díszlete becsalogatja a vendéget , olyan barátságos . Ételei inyenc ,szezonális , alkalmazkodik a nyár ,tavasz ,ősz ,tél hangulatához .
Kiváló 2014. augusztus 15.barátokkal járt itt
Régóta törzsvendége vagyok a Matiasnak, eszembe sem jutna máshova menni sütizni, vagy kávézni, legyen szó szakmai találkozóról, vagy szakmai megbeszélésről. A legjobb a városban! Lengyel Józsi és cukrászai munkája kiváló, felülmúlhatatlan! Ami az ételeket illeti Buzási Renáta főszakács és csapata sokszínű, modern és elegáns ételeket készítenek.
Kiváló 2014. május 20.barátokkal járt itt
Törzsvendég vagyok, a heti kávé-süti adagomat itt szerzem be. Lengyel Józsi és csapata süteményben verhetetlen, a választék hatalmas (de hangsúlyozottan nem olcsó). A pincérek kedvesek és lazák, a gyakori vendégeket ismerősként köszöntik. A borválaszték kiváló. Az ételeket rendszeresen cserélik. A klubszendvics mindig jó, a levesek stabilak.
2013. július 16.a párjával járt itt
Az ember közérzetén sokat dob a sétálóutca közvetlen hangulata, étterem modern elegáns hangulatú. Remek választási lehetőségek az étlapon, széles kóstolási lehetőség az étterem (saját, Matias Pincészet) borai közül, akár decire is. A felszolgálás fiatalos, rugalmas, kifogástalan. Az ételek mind látványra, mind ízre jó színvonalat hoztak.
Kiváló 2013. május 31.gyerekekkel járt itt
Eddig többször ettünk már az étteremben kettesben, családdal, baráti társasággal, de minden alkalommal meggyőződtünk arról, hogy mind a konyha, mind a felszolgálók képben vannak és jól végzik a dolgukat. Az ételek a sok helyen tapasztalható átlagtól azért eltérnek, de nem elrugaszkodottak, könnyen értelmezhetők és mindig élményt jelentettek (pl.