Nádor Vendéglő Győr

2024.12.01-ig
Golden Ball Club Hotel Győr

Nádor Vendéglő Győr vélemények

Kiváló 2014. június 5.egyedül járt itt
Tiszta teríték. Udvarias segítőkész személyzet.Délben több menüből lehet választani, de sokszor előfordult, hogy nagyon nehezen választok. Az étel, amit fogyasztottam nekem nagyon ízlett,bőséges volt melyet melegen és ízlésesen tálaltak.Nem erőltették az ital fogyasztását, ugyanis csak sima vizet kértem.
Kiváló 2014. március 25.a párjával járt itt
A közeli Corvin Hotelben szálltunk meg és kétszer is ebben az étterembem ebédeltünk. Csak menüjük van, tehát kb 3-ig vannak nyitva, de nagyon finom a konyha és gyakorlatilag minőség és mennyiség alapján is egy nagyon jó alacarte étteremmel vetekszik, _Soha életemben nem ettem ilyen jó ebédmenüt. Minden friss volt és még köretet is lehetett választani. .