Patio Étterem Győr

2024.12.01-ig
Golden Ball Club Hotel Győr

Patio Étterem Győr vélemények

Kiváló 2014. október 25.gyerekekkel járt itt
Pátió Étterem ,Baross út egyik legkedvesebb étterme . Déli ebédnél büffés, maga válogathatja össze az ember az ételét. Az üvegvitrinek mögött ,jól látható az étel állaga ,színe ,gusztusos minden . Liba ,kacsa menüje ,ilyen árban sehol nem található . Deszert változatos , Gyümölcsleves gyerekek kedvence ,általában mindig kínálatban .
Patio Étterem Győr - Étel/ital
Szörnyű 2014. szeptember 30.barátokkal járt itt
Szeptember utolsó vasárnapján késő délután jártunk az étterem terasz részén barátnőmmel és fiammal. A terasz előtti részen éppen indiánzene szólt, a terasz a külső feliratok becsábítottak bennünket egy vacsorára. A menüsorból rendeltünk, miután kiderült, hogy a plakátokon jelzett kimondottan olcsó és finomnak tűnő ételek nem kaphatóak.
Kiváló 2014. augusztus 15.barátokkal járt itt
A korábbi Patio Kávézóban voltam először, lehet számolni hány éve vagyok rendszeres vendég! Már nagyon sok alkalommal ebédeltem, vacsoráztam, kávéztam, teáztam, karácsonyi vásár idején forralt boroztam, finom tepertős zsíros kenyeret ettem, tehát már az étlapon ajánlott ételek nagy részét fogyasztottam, fogyasztottuk barátokkal, barátnőkkel, kedvesemmel, kollégákkal, kolléganőkkel, sőt egy alkalommal még egy kutya is volt a társaságban.
Szörnyű 2014. június 14.barátokkal járt itt
Rántott gombát ettem (volna) fűszeres burgonyával. Az adag rettenetesen kicsi volt (teszem hozzá, nem vagyok nagyevő az 50 kilómmal)
kaptam 5 db pinduri gombafejet. . és rengeteg burgonyát, amely nem elég, hogy nyers volt, de még fűszert sem látott soha-fűszeres burgonya létére. . .
A pénztáros "hölgy" kelletlenségéről és bunkóságáról ne is beszéljünk. . .
Gyenge 2014. május 21.gyerekekkel járt itt
Nagyon sokszor jártunk már az étterem önkiszolgáló részén, ahol kellemes kiszolgálásban volt részünk és finomak voltak az ételek. Kétszer jártunk a fenti elegáns részen is, ezért gondoltuk úgy, hogy Édesanyám 70. születésnapját itt ünnepeljük meg. 1 hónappal előbb foglaltam asztalt. Megérkezésünkkor kedvesen fogadtak bennünket.
Kiváló 2014. május 21.családjával járt itt
Ahogy fogadnak az emeleten, az már egy nagyon komoly belépő! A menü részt szoktuk fogyasztani, és eddig még tökéletesre sikerültek a látogatásaink. Árak? Hova nem kell pénz manapság.... A bakonyi Betyár ragu szerintem a megyében a legjobb. Részünkről teljesen rendben van az étterem, ajánlani tudom csak.
Kiváló 2014. május 14.családjával járt itt
Öcsém ballagási ebédjét tartottuk itt. A nagyon finomra sikerült Újházy-tyúkleves után (nem is emlékszem, ettem-e valaha étteremben ennyire húsleves-szerű húslevest) a társaság bevállalt jó pár steaket és egybehangzóan pozitívak voltak a vélemények. A steak sütési fokozataival ugyan itt sincsenek tökéletesen tisztában, de engem mindenesetre kárpótolt a pont jó mediumra sütött husika. A pincérek nagyon kedvesek és udvariasak. Ajánlom.
Patio Étterem Győr - Étel/italPatio Étterem Győr - Étel/ital
Kiváló 2014. február 18.a párjával járt itt
Többször is jártunk már itt, általánosságban elmondható, hogy a kiszolgálás mindig udvarias. Főleg "menüt" eszünk, amely egy külön kis étlapon található elég kedvező árakon. Ezzel szemben az adagok nagyok és ízletesek. Most kivételt tettem és a "nagy" étlapról rendeltem: bélszínt.
Kiváló 2014. január 21.a párjával járt itt
Évforduló alkalmából már másodszor választottuk a Patio-t, és ismét nem kellett csalódnunk. Gyors kiszolgálás, figyelmes pincér. Az étel finom, és megfelelő mennyiségű, a választék bőséges (bár Mi konkrétan a harcsapaprikás miatt mentünk, az különösen finom), és nem túl drága. Messze sem kell menni érte, hiszen a sétálóutca közepén található. Még visszatérünk!
Kiváló 2013. október 11.a párjával járt itt
Házassági évfordulonkon hivtam meg feleségem ünnepi ebédre . Hova menjünk ? Szép idö nézzünk egy teraszos helyet,sétálló ut Győr . Korábban jártunk már itt társasággal és nagyon meg voltunk elégedve . Szép tiszta teriték .
Nagyon figyelmes gyors kiszolgálás ! (a teraszon ültünk,teltház volt). Izletes böséges adag. Tetszetös ,finom desszert . köszönjük !