Patio Étterem Győr

2024.12.01-ig
Golden Ball Club Hotel Győr

Patio Étterem Győr vélemények

2013. július 15.a párjával járt itt
Többször jártam már az étteremben. Győr egyik felkapott helye, vagy már csak volt, de sokat segít neki az étterem jó elhelyezkedése a sétáló utcán. Ár-érték arány végett eddig mindig a 10-15 féle háromfogásos menükből (leves, főétel, desszert) választottam. Az ételek rendben voltak. A felszolgálás is problémamentes volt.
Kiváló 2013. július 3., kollégákkal járt itt
Munkahelyi társasággal vacsoráztunk az étterem felső szintjén. Ismertem már az éttermet, egyszer kávéztam már az alsó szintjén, ill. ebédeltem már a teraszán. Mindkettő nagyon kellemes élmény volt. De az utóbbi nagyon elnyerte a tetszésem, mivel a felső szint számomra teljesen ismeretlen volt és egyszerűen lenyűgözött.
Átlagos 2013. június 10.családjával járt itt
Már többször jártunk itt a családommal. Általában szinte mindig telt ház volt, ha előre nem foglaltunk asztalt mindig várni kellett. A kiszolgálás pocsék! Későn jöttek oda az asztalunkhoz rendelést felvenni, és nagyon sok időbe telt mire kiérkeztek az ételek. Mindezt megérteném ha tele az étterem, de sajnos nem csak akkor történt meg.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 18 városban járt márFelfedező - 37 helyen első értékelőNépszerű író - 45 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2013. április 24.a párjával járt itt
Gyakran ebédelünk ebben az étteremben. Rengeteg ételt kínálnak az önkiszolgálós részlegben nap-mint nap, de aki kívánja ala carte is étkezhet. Mindig nagyon finomat sikerül választanom. Vizet is adnak az ételhez kérés nélkül. Parádés desszertek, epertorták, parfék gazgad választéka. Itt nem maradsz éhen!