Patio Étterem Győr

Golden Ball Club Hotel Győr

Patio Étterem Győr vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt már2 évnyi aktív tagság
2016. június 16., kollégákkal járt itt
Szép nagy sétáló utcai terasz, központi hely. Délelőtti órákban voltunk, kevéssel ebéd előtt. Az étterem még nem üzemelt, de az önkiszolgáló részen már volt meleg étel. A választék jó,többféle sült, leves, saláta, az ital választék elmegy. A kiszolgálás elég unott és modortalan. Árak az önkiben kellemesek. A teraszon leülve, az étterem felszolgálói hangos megjegyzést tettek ránk.
Átlagos 2016. június 4.a párjával járt itt
Feleségemmel többször jártunk itt,de az utolsó élmény után utoljára! Vendéglátós lévén felvágni nem szoktam,de amit vendéglás címen kaptunk az minősíthetetlen! A felszolgálok szinte "minek jöttetek ide" arccal köszöntöttek. A bélszín /médium kértem/ tocsogott a vérben, burgonyakörete hideg ehetetlen volt.
Gyenge 2016. május 1.családjával járt itt
Már a megérkezésnél sejtettem ,hogy gond lesz . Az előre lefoglalt asztalhoz egy fejrándítás és vállhúzogatással kísért a pincérnő . Az asztal három főre fél méterre volt a másik három fős asztaltársaságtól ,kényelmetlenül közel . Ekkor kellett volna távozni ,de mivel anyák napja és Május 1 volt esélytelen lett volna foglalás nélkül máshova menni.
Átlagos 2016. február 25.a párjával járt itt
Ezúttal a lenti cukrászda részt tettük próbára. A szó maga, hogy cukrászda rész, azért egy kicsit (nagyon) erős túlzás, hiszen mindösszesen egy süteményes pult található a kanyarban és igazán leülni se nagyon van hova a környéken, maximum jobb esetben a gyorsétkezedei részbe zsúfolódhatunk.
Átlagos 2016. február 22.gyerekekkel járt itt
Az emeleten a rendes etteremben voltunk. A hely hangulatos, a kiszolgalas is rendben volt. Az etelek viszont nagyon atlagosak es dragak. Volt etetoszekuk, viszont a puccos, mindennel felszerelt, tagas mosdo/wc-ben nem volt pelenkazo, amire nagy szuksegunk lett volna. Ebed utan a mekiben tudtuk megoldani.
4500ft/Fo volt nekunk
Nem mennek megegyszer.
Kiváló 2015. december 31.gyerekekkel járt itt
Mér többször ettünk ebben az étteremben,és eddig mindig nagyon elégedettek voltunk! Az adagok hatalmasak,izletesek,árban megfelelők. A személyzet kedves. Mindenki szájaize szerint főzni szinte lehetetlen,de átlagos elvárásoknak tökéletesen megfelel! !
Előzőleg sajnos elolvastam néhány értékelést,és másik étterembe mentünk,csalódtunk. . . de másnap már itt ebédeltünk,kávéztunk. Megelégedésünkre.
Átlagos 2015. szeptember 2.a párjával járt itt
Cukrászdának kellemes, étteremnek átlagos. Ehhez képest nem olcsó, kb. ugyanilyen árakat találtunk a Pálffyban is. A kiszolgálás átlagos, az ételek is. Egyedül a sokféle gyümölcsös sütemény tudott meghatni, igaz ezek is a hagyományosabb ízeket képviselték. Az adagokat kicsinek találtuk.
Kiváló 2015. július 29.a párjával járt itt
3 napot töltöttünk Győrben, és mindhárom nap itt ebédeltünk, vagy vacsoráztunk, annyira a szívünkbe lopta magát az étterem! Nagyon finom volt minden, amit kóstoltunk, és kiadós adagot kaptunk mindenből! :) A pincérek nagyon figyelmesek voltak, és gyors volt a kiszolgálás! A büfé kínálata is bőséges és nagyon finom, az ára pedig nagyon pénztárcabarát!
Patio Étterem Győr - Étel/italPatio Étterem Győr - Étel/ital
Átlagos 2015. április 15.családjával járt itt
A 2010-ben nyitott étterem hangulata csúszik lefelé, hiába a pincér szakmai hozzáértése, ez már nem az az étterem. . . Az eléggé drága helyen márciusban voltunk: a menűben tálalt gégeleves sok és meleg volt, de nem az igazi, a csülök viszont nagyon finom és óriási, az eperleves is jó volt, de a tányér csorba. . .
Szörnyű 2014. december 26.családjával járt itt
Sokszor járunk ide ebédelni a svédasztalos menüsorból, és amit eddig ettem, minden kíváló volt, levesek, saláták, húsok. Karácsony másnapján úgy döntöttünk, kipróbáljuk az (mellesleg eléggé borsos áru)éttermüket is. A kiszolgálás olyan, amilyen, a pincérek itt soha nem voltak a szívem csücskei, de ez kevésbé szokott zavarni.