Sörpatika Győr

Hotel Fonte Győr
Sokoró Fogadó Sokorópátka - Napi árak félpanziós ellátással
2024.12.31-ig
Sokoró Fogadó Sokorópátka
Napi árak reggelis ellátással, fürdőbelépővel
2025.08.30-ig
Thermál Hotel és Kemping Komárom

Sörpatika Győr vélemények

Kiváló 2019. augusztus 25.a párjával járt itt
Belvárosi söröző-étterem izgalmas étlappal. Rendelésünk : egy Pulled Pork Amerikai Káposzta salátával és egy Pulled Duck Rukkola salátával, Áfonyás balzsamecettel volt. Amikor kihozták kiderült, hogy hamburger zsemlében tálalják. Sajnos én most nem ehetek ilyet. Ahogy ezt megemlítettem, azonnal felajánlották a cserét, és kaptam helyette Fokhagymás sült tarját salátával.
Kiváló 2017. június 13.barátokkal járt itt
Hangulatos, ötletesen berendezett söröző Győr belvárosában. Vonzó étkeket kínálnak, de ezeket nem próbáltuk ki, mert már jól voltunk lakva. Azért ha legközelebb erre tévedünk, egy chilis bab és/vagy egy velős pirítós megrendelése esélyes. A Győrzámolyban működő Bors kézműves serfőzde söreit kóstolgattuk szám szerint négyet, ismertük ugyan de jól esett átismételni őket.
Sörpatika Győr - Étlap/itallapSörpatika Győr - Étlap/itallapSörpatika Győr - Étlap/itallapSörpatika Győr - Étlap/itallapSörpatika Győr - EgyébSörpatika Győr - Étel/ital
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. szeptember 22., kollégákkal járt itt
Nyár elején jártunk Győrben szakmai találkozón kollégáimmal. A belvárosban láttunk egy igen hívogató táblát, miszerint friss velős pirítóst lehet kapni. Már a hely neve is tettszett, Sörpatika. Rossz nem lehet! A teraszon ültünk le. Maga a hely nem különösebb, de a sétáló utcában a terasz kellemes volt.