Amstel Hattyú Fogadó Győr

2024.12.01-ig
Golden Ball Club Hotel Győr

Amstel Hattyú Fogadó Győr vélemények

Kiváló 2022. november 5.barátokkal járt itt
Parkolás kicsit nehezebb mert együtt van az étteremmel de lehetséges. Gyors be jelentkezés . Tisztaság már a belépéskor fellelhető hogy gondos kezekben van a panzió. Be lépve a szobába egy remek helyre érkeztem rend tisztaság fogadott. Le tisztult formák dizájn. Csend nyugalom távol de mégis közel a Centrum.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt márFelfedező - 19 helyen első értékelőNépszerű író - 105 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2020. augusztus 30.a párjával járt itt
Két éjszakát töltöttünk Győrben a feleségemmel, itt szálltunk meg. Aránylag kellemes hely, kicsi, de kényelmes szobával, nem volt panasz a tisztaságra. A személyzet is segítőkész, kedves. A reggelivel viszont nem voltunk igazán elégedettek, nincs nagy választék, és kicsi a reggelizőhely, alig lehet elférni, ha háromnál több ember szeretne ételt tenni a tányérjára.
2016. június 8.a párjával járt itt
A házassági évfordulós csomag keretében ünnepeltük a 35. házassági évfordulónkat férjemmel a hotelben. 3 éjszakát töltöttünk el a szálláson. Az évfordulónk ebben az évben a pünkösdi ünnepekre esett, ezért kettős ünnepet ültünk. A személyzet a recepción és az étteremben is nagyon barátságos, segítőkész volt.
Kiváló 2016. január 4.a párjával járt itt
Plusz 1 program az Amstel Hattyú Fogadóval csomagot választottuk párommal a két ünnep közötti időszakban, és 4 napot, 3 éjszakát töltöttünk a fogadóban. Már a foglaláskor nagyon kedvesek és segítőkészek voltak, minden teljesen korrektül intéződött! !
Amstel Hattyú Fogadó Győr - Medence/kertAmstel Hattyú Fogadó Győr - VendéglátásAmstel Hattyú Fogadó Győr - Szobák