Hotel Famulus Győr ★★★★

Hotel Famulus Győr
Hotel Famulus GyőrHotel Famulus Győr
Hotel Famulus GyőrHotel Famulus Győr

Hotel Famulus Győr bemutatkozása

A 2007 szeptemberében megnyílt Hotel Famulus a Győr történelmi belvárosánál épülő új városrészben, az Árkád Bevásárlóközpont közvetlen szomszédságában kapott helyet. A szálloda egész évben komplex szolgáltatásokkal várja vendégeit.

4Szolgáltatás
Sokoró Fogadó Sokorópátka - Nyári kiruccanás
Nyári kiruccanás
06.15-08.31.
Sokoró Fogadó Sokorópátka
Napi árak reggelis ellátással, fürdőbelépővel
2025.08.30-ig
Thermál Hotel és Kemping Komárom

Hotel Famulus Győr vélemények

Átlagos 2019. január 2.a párjával járt itt
Nem tartom korrektnek, hogy nem működött a bowling, holott a meghirdetett csomag része volt. Mivel a hotelben nincs wellness,de még egy bår sem, az égvilågon semmit nem lehetett csinålja. A dec. 30. -i reggelinėl vårni kellett kb. 20 percet, hogy feltöltsék a kåvé automatåt, pótoljåk ami elfogyott.
2022. május 24.kollégákkal járt itt
Konferencia miatt voltunk , 3 éjszakát. Amire nekünk kellett (gyakorlatilag csak éjszakára) tökéletesen megfelelt . A szoba jól felszerelt, az ágy kényelmes, légkondi is volt. A reggeli jó volt, egyedül az ülőpárnák voltak kissé megviseltek az étteremben. Csendes,udvarra néző szobában voltam, a nap is csak reggel sütött be, nagy melegben ideális fekvésűek az udvari szobák.
2018. augusztus 18.a párjával járt itt
Nagyon kellemes a Hotel, a személyzet nagyon udvarias, segítőkész, a szobák szépek, kényelmesek, az ételek ízletesek. Nagyon jól éreztük magunkat.Az éttermi kiszolgálás is színvonalas, különleges ízélményekkel gazdagodtunk. A fotelek lent kicsit süppedősek, "vendégmarasztalóak" nehéz felállni :)
2018. január 2.barátokkal járt itt
Nem igazán érthető, hogy ez hotel mitől 4 csillagos, inkább egy jobb színvonalú 3 csillagosnak felel meg. A szilveszteri program retro diszkósa nem egy hangulatteremtő személyiség, javasoljuk, hogy legközelebb mással szerződjenek. A városnéző séta idegenvezetéssel nagyszerű program volt, az idegenveztő személyét külön dícséret illeti.
2018. január 2.a párjával járt itt
Egyetlen kifogás a Pódium étterem pincérével volt, az ital kiszolgálásnál 1/2 l helyett 1 l. számolt fel, több is veszett Mohácsnál, A városnéző idegenvezetés szuper ötlet volt a forralt boros kóstolással
2018. január 2.a párjával járt itt
A forralt borral végződő idegenvezetéses városnézés nagyon tetszett, sok információt tudtunk meg és sok szépet láttunk a városból. Tetszett, hogy a szilveszteri buli választható volt. A szálloda elhelyezkedése nagyon jó, közel a belvárosi látnivalókhoz. A személyzet segítőkészsége, tisztaság, szolgáltatások, kényelem és az ételek minőségét szintén jónak találtuk.
2017. augusztus 7.a párjával járt itt
A hotelben nagyon tetszett a fiatal (gondolom gyakornokok) lelkesedése, jókedve, energikussága. Tetszett a reggeli bőséges választéka, és az is, hogy nem éreztem túl zsúfoltnak a helyet. a szobák felszereltek voltak, ez is kényelmünket szolgálta. . .
2017. július 14.gyerekekkel járt itt
Családommal érkeztünk. A recepción különlegesen kedves fogadtatásban volt részünk. A szobák szépen berendezettek, tiszták voltak ám a folyosón hiányoltam a finom, tisztaság illatot. Remek gesztus, hogy be van készítve nescafé, tea. A belváros 10 perc sétára található, jól megközelíthető a helyszín.
2017. január 3.a párjával járt itt
Kellemes a zene, nagyon jó hangulatot tudott a fiatal ember teremteni. Tetszik, hogy figyelnek az asztalok elhelyezésére, nem zsúfolják, és családias, szép a tálalás. Csak egy kis kérés, részünkről, a színész szereplésénél a hangosítás, túlzott, sokkal kellemesebb és jobb lenne, halkabban.
2016. november 28.barátokkal járt itt
Gyors ki és bejelentkezés, számla kiállítása percek alatt. Kedves személyzet és jó konyha (bár csak reggeliztünk itt). A wellness részleg hiányzott, meg kicsit zajosnak találtam a szobát reggel… de ki akar aludni, ha várost is nézhet!