Hotel Klastrom Győr

Hotel Klastrom Győr
Hotel Klastrom GyőrHotel Klastrom Győr
Hotel Klastrom GyőrHotel Klastrom Győr

Hotel Klastrom Győr bemutatkozása

A Klastrom Hotel Győr barokk belvárosának szívében, a Virágpiacnál várja vendégeit. Az egykoron karmelita rendházként működő épület 1987 óta üzemel szállodaként, és magán viseli a barokk kor jellegzetességeit.

Hotel Fonte Győr - Napi árak ellátás nélkül
2024.11.28-ig
Magdalena Apartman Győr

Hotel Klastrom Győr vélemények

Kiváló 2014. március 24.gyerekekkel járt itt
Remek helyen, egy kifogástalanul tiszta, kényelmes szállodában, úgy töltöttünk el három napot, hogy megtisztelt vendégnek éreztük magunkat. A személyzet végtelenül udvarias, kedves volt, de nem tolakodó, éreztük a figyelmességüket. Teljesen különböző életkorú(60,55,35,30,22,másfél éves) és érdeklődési körű(kétkezi munkás, tanár, mérnök, egyetemista) család minden tagja kivállóan érezte magát.
Kiváló 2013. december 27.barátokkal járt itt
A személyzet most is és előző alkalommal, két évvel ezelőtt is nagyon udvarias és készséges volt, még a bőröndöt is segítették fel ill. levinni. A szálloda nagyon jó központi helyen fekszik, közel a pályaudvarhoz. A büféreggeli minden igényt kielégített, finom volt és bőséges. A termálfürdő közelsége miatt is ezt a szállodát választottuk. De a többi látnivaló is karnyújtásnyira van.
2013. november 20.gyerekekkel járt itt
Aránylag csendes nyugodt hely annak ellenére hogy szinte Győr belvárosánalk szívében van. Ex kolostori épület aki szereti annak meg van a feeling. A szobák közt nagyságban nagy eltérések akadhatnak. Mivel családunk egy része már máskor is járt itt és akkor tágasabb szobát kaptak elsőre meglepte őket a feleakkora szoba, mert az előfoglalás alapján nem erre a kicsire számítottak.
Kiváló 2013. október 21.gyerekekkel járt itt
5 gyermekkel voltunk egy családi csomag keretében az Önök szállodájában. Már több hasonló hétvégi programot kipróbáltunk, de minden korábbi tapasztalatunkat felülmúlta a Klastrom Hotel. Két szobát igényeltünk, a kamasz gyerekeink külön örömére, és mindkettő tágas, kényelmes volt.
Kiváló 2013. augusztus 26.gyerekekkel járt itt
A recepción némely alkalmazott figyelmesége és kedvesége volt hiányos. Az antik pince női és férfi toaletja,katasztrófa! Mint már olvasható a vélemény megnyílvánításban,mi is tapasztaltuk a kellemetlen szagot árasztó szekrényeket! A szaunában lévő zuhanyfülke zuhanyrózsája tetszett a legjobban.
2013. augusztus 19.a párjával járt itt
A szálláshelyet az utolsó pillanatban foglaltuk, de szerencsére jó választásnak bizonyult. Az elhelyezkedése tökéletes, közel a vasútállomáshoz, a történelmi városrész szívében található. A személyzet kedves és segítőkész volt, a szoba tiszta és a felszereltsége megfelelő. A reggeli bőséges és finom volt, hatalmas választékkal.
2013. július 24.gyerekekkel járt itt
Mindenkinek csak ajánlani tudom ezt a középkori igazi papneveldét. Meg van a maga hangulat, a személyzet kedves, a szobák tágasak, bár egy kicsit puritán a berendezés. Az étel és a kiszolgálás megfelelő. A hotel elhelyezkedése kiváló, nagyon közel van az igazi belvároshoz és a fürdőhöz is.
2013. május 27.a párjával járt itt
Az idei Húsvétot töltöttük a szállodában. Már régóta szerettünk volna Győrben néhány napot eltölteni, mert nagyon tetszik a város, a hangulata, a vendéglátó helyei. Mindig van valamilyen rendezvény is a városban, érdemes figyelni. A Hotel Klastrom nagyon jó helyen a város szívében helyezkedik el, Nagyon szép a belső udvara, az étterme gyönyörű.
Kiváló 2013. április 23.családjával járt itt
A nyár elején döntöttük el, hogy pár napot a kisebbik lányunkkal együtt (a nagyobbiknak más programja volt) szeretnénk nyaralni. Szempont volt, hogy olyan városba menjünk, ahol még nem, vagy nem sokat, voltunk, hogy új dolgokat ismerjünk meg. Az interneten néztük ki és foglaltuk le szállást. Érkezéskor kaptunk egy külön parkoló helyet a szállodával szemben.
2013. április 17.családjával járt itt
A húsvéti hóviharral érkeztünk a városba színházlátogatás céljából 2 éjszakára. A szoba kellemes volt, (3 ágyas) talán a tv-t egy kicsit alul méretezték, bár ez nem igazán zavart minket, mert volt más programunk is. Azt nem tudom, lift van-e a szállodában, mi nem nagyon igényeltük, de elgondolkodtatott, hogy egy idősebb kuncsaft mennyi idő alatt ér fel a második emeletre a jókora belmagasság végett.
Egyébként tök jó volt :)