Öcsi és Fuszek vendéglő Gyula

3,4
az 54 gyulai étterem közül
Öcsi és Fuszek vendéglő Gyula

Komló Hotel Gyula - Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Komló Hotel Gyula
Pihentető napok
Park Hotel Gyula

Öcsi és Fuszek vendéglő Gyula vélemények

2016. április 17.a párjával járt itt
Jó párszor jártam itt, nemcsak az említett időpontban. Finom ételek, gyors kiszolgálás. A korlátlan fogyasztásos lehetőséget ajánlom a nagy evőknek, ami 1400 forintba kerül és egy órán keresztül annyit ehetsz mindenféléből, amennyi beléd fér. Ez 2-3 féle levest, 6-8 fajta főételt, 5-6 féle savanyúságot és kb. ugyanennyi desszertet jelent.
Ha Gyulán jársz, nem érdemes kihagyni.
Átlagos 2014. december 11.a párjával járt itt
Amikor a kerthelyiségben leültünk,a pincér elég lekezelő stílusban beküldött minket a belső térbe. Az ételek ránézésre is borzalmasak voltak,a borda pedig egyenesen gusztustalan.
Kiváló 2014. november 19.barátokkal járt itt
Szuper hely ajánlom mindenkinek,barátnőmmel itt jártunk welnes hétvégén,rátaláltunk erre az étteremre,és bucsú ebédet is ott ettünk,mielött hazajöttünk! Legközelebb arra járunk,tuti nem hadjuk ki! Akimást mond az nem járt még más helyen,és nemtud összehasonlítást tenni! Senkit nem akarok megbántani,de megkell nézni mindenkinek,ha arrajár,megéri!
Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2014. március 6.a párjával járt itt
Kintről mindig hallottuk az élő muzsika hangjait és éreztük a finom illatokat.
Így betértünk egyik délután egy ebédre. Talán a nagy forróság miatt, de a kiszolgálás elég lomha és kedvetlen volt, pedig mi voltunk az egyetlen vendégek akkor így nem kellett megszakadni.
A pincérnek egy mosoly nem volt az arcán. Az étel átlagos volt. Nem tervezünk visszamenni.
Átlagos 2013. november 20.a párjával járt itt
1 hónapja jártunk Gyulán , kimondottan ajánlották az Öcsi és Fuszeket, így hát betértünk. Alapjában véve az ételek amit fogyasztottunk ízletesek voltak, a probléma inkább a választékkal volt, valamint a helyiség méretével. Amin változtatni lehetne egy kis világosságot, fényt bevinni a helyiségbe, mert így elég komor és rideg.
Szörnyű 2013. június 26.gyerekekkel járt itt
2 éve Gyulán nyaraltunk, bementünk hát a városközpontba keresni egy éttermet, elsőként az Öcsi és Fuszeket szúrtuk ki, majd később meg is bántuk ezt. Nekünk nagyon nem jött be ez az étterem, egy menüt kértük meg 2 cézársalátát. A menü hihetetlenül kevés a saláta meg borzalmas ízű volt, a kiszolgálás borzalmasan lassú és em túl kedves volt, nem is mentünk oda többet.
Kiváló 2013. május 4.a párjával járt itt
Évek óta visszatérő vendégek vagyunk a feleségemmel Gyulán. Imádjuk a várost,a fürdőt és azt a vendégszeretetet amit szinte kivétel nélkül mindenütt tapasztaltunk. Az Öcsi-Fuszek étterem a kedvenc helyünk és amig Gyulán vagyunk minden nap ott eszünk. Udvarias kiszolgállás,korekt ár és finom,bőséges széles válsztéku az ételkinálat.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 18 városban járt márFelfedező - 37 helyen első értékelőNépszerű író - 45 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2013. április 25.a párjával járt itt
Ismerősünk ajánlotta nekünk a helyet. Az én ételem finom volt, de semmi extra, a férjem által választott étel viszont nem is hasonlított arra, amire kellett volna. Valami zsíros húst kapott. Így kicsit csalódottak voltunk. A hangulat viszont jó volt, mert helyes kerthelyiség, kellemes zenével. Én visszatérnék szívesen és ajénlani is merem. A választék is széles.
2013. április 15.a párjával járt itt
Hirtelen ötlettől vezérelve tértünk be tegnap a vendéglőbe, aztán még hirtelenebbül választottuk az "Egyél, amennyit bírsz 1190Ft-ért" verziót. Ennyiért vétek lenne kihagyni, gondoltuk és igazunk volt. Nem számítottunk a világ legjobb svédasztalára és nem is azt kaptuk.