Kornellius

Kornellius adatlapja

Ilyen vagyok
Ár-érték figyelő  •  Luxust szerető utazó  •  Sörkedvelő  •  Nyugalomra és csendre vágyó  •  Természetbarát  •  Magyaros ízek kedvelője  •  Akció-figyelő  •  Üzleti utazó  •  Aktívan pihenő  •  Wellness-mániás
Regisztráció2015.08.28
Utoljára itt2016.08.31

Átlagos 2015. augusztus 28.a párjával járt itt
Kettesben jártam itt a párommal. Az étterem és a wellness részleg(igaz medence nincs) nagyon klassz volt. Masszázs, masszázsfotelek, konditerem, kétféle szauna és még számos egyéb szolgáltatás nagyon jó. Sajnos azonban a tisztaság sok kívánnivalót hagy maga után.
Átlagos 2016. április 17.a párjával járt itt
Sokszor jártam már itt, évekkel ezelőtt is, nemcsak az említett időpontban. Sajnos a negatív kritikákban sok igazság van, kicsit el vannak szállva az árak, lassú a kiszolgálás és az adagok is mintha kisebbek lennének, mint régebben.
Átlagos 2016. június 2.a párjával járt itt
Kettesben két éjszakát töltöttünk el itt 2016 pünkösdjén. A szobába érkezvén eléggé lehangolódtunk. Koszosnak tűnő szőnyeg, pecsétes függöny fogadott. Az ágyat nem húzták át. Ki volt simogatva, ami azt mutatja, hogy a tévedés kizárt. Kérésre azonnal megtették, bár nem voltunk ott, így szinte biztos, hogy a paplanhuzat így sem került cserére.
Felhasználó fényképei:
Zsanett Hotel Balatonkeresztúr -