Amfora Apartmanok Gyula

Amfora Apartmanok Gyula
Amfora Apartmanok GyulaAmfora Apartmanok Gyula
Amfora Apartmanok GyulaAmfora Apartmanok Gyula

Komló Hotel Gyula - Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Komló Hotel Gyula
Pihentető napok
Park Hotel Gyula

Amfora Apartmanok Gyula vélemények

Kiváló 2017. április 26.a párjával járt itt
Az egyik legjobb hely ahol eddig megszálltam. A Várfürdő a Vár és minden egy percre van. A szállás nagyon kényelmes, jó felszerltségű. Saját wellness részleg is van, egyszerűen tökéletes:) csak ajánlani tudom mindenkinek aki Gyulára megy
Szörnyű 2016. október 21.barátokkal járt itt
Nem is tudom hol kezdjem,próbálok rövid lenni. A lényeg,hogy maga az apartman szép volt,csak nem kaptunk fűtést éjszakára,konkrétan megfagytunk reggelre! Befagyott a tusfürdőm! És hiàba hívtuk telefonon őket nem vették fel! Az egyik szobában csatorna szag volt,és valami àllat a padlàson egész éjjel kapart!
Amfora Apartmanok Gyula - Vendéglátás
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 31 városban járt márFelfedező - 33 helyen első értékelőNépszerű író - 62 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 181 feltöltött kép
Kiváló 2016. augusztus 27.egyedül járt itt
Egy utazási utalványomból kimaradt még egy kis pénz, amit gyorsan el kellett költeni, így jutottam az Amfora Apartmanba. A ház jól megközelíthető, a személyzet segítőkész. A parkoló 1 utcával arrébb van egy őrzött területen. Az étterem 5 perc sétával érhető el, a félpanzió itt vehető igénybe.
Amfora Apartmanok Gyula - SzobákAmfora Apartmanok Gyula - SzobákAmfora Apartmanok Gyula - SzobákAmfora Apartmanok Gyula - SzobákAmfora Apartmanok Gyula - BelsőAmfora Apartmanok Gyula - SzobákAmfora Apartmanok Gyula - Medence/kert
Kiváló 2016. július 29.a párjával járt itt
Ismerős által kaptuk ezt lehetőséget ,nem csalódtunk benne . Nagyon jól éreztünk magunkat :)Finomak voltak az ételek és változatosak . Közel volt minden ,Boltok, éttermek üzletek . . . . Tiszta ,rendes szobák . Jó megközelíthetőség . Kedvező belépő a strand területére . Kultúrális programok, nem csak hétvégén . Köszönjük szépen, kellemesen elfáradtunk :)
Átlagos 2016. május 29.barátokkal járt itt
2016. májusában voltunk barátnőmmel, eredetileg Várszálló apartmanban szóló ajánlatot vásároltuk meg,de nem oda helyeztek el bennünket, hanem ehhez tartozó Amfora apartmanban, mely az Akácos u. 6 alatt található. Megérkezésünk előbb történt, mint ahogy a szobát elfoglalhattuk volna, a személyzet készséges volt, a csomagjainkat elhelyezhettük egy külön álló helyiségben majd rövidesen elfoglalhattuk a szobánkat.