hársfa liget

hársfa liget adatlapja

Regisztráció2016.02.15
Utoljára itt2017.07.25

Szörnyű 2016. február 15. járt itt
2015. márc. 5-én kuponos oldalon keresztül befizettem a Fantasy Hotel által hirdetett üdülésre. Több levelezés,majd ilyen olyan kifogásos válasz, hogy még mindig nem tudjuk igénybe venni az üdülésünket, most 2016-ban már egyáltalán semmilyen formában nem elérhetőek. Kérdezem: Aki tud válaszoljon,hova lehet fordulni, hogy visszakapjam a pénzemet?
Átlagos 2016. május 29.barátokkal járt itt
2016. májusában voltunk barátnőmmel, eredetileg Várszálló apartmanban szóló ajánlatot vásároltuk meg,de nem oda helyeztek el bennünket, hanem ehhez tartozó Amfora apartmanban, mely az Akácos u. 6 alatt található. Megérkezésünk előbb történt, mint ahogy a szobát elfoglalhattuk volna, a személyzet készséges volt, a csomagjainkat elhelyezhettük egy külön álló helyiségben majd rövidesen elfoglalhattuk a szobánkat.
2016. május 4.barátokkal járt itt
Ebben a hotelben, már több alkalommal voltam, ami engem leginkább oda vonz a nagyon kedves,segítőkész személyzet, a gyönyörű kilátás a Szépasszony Völgyére, valamint a jó ízű, bőséges ételek, a csendes környezet, reggelente a madarak énekkarának ébresztése.