Amfora Apartmanok Gyula

Amfora Apartmanok Gyula
Amfora Apartmanok GyulaAmfora Apartmanok Gyula
Amfora Apartmanok GyulaAmfora Apartmanok Gyula

Komló Hotel Gyula - Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Komló Hotel Gyula
Pihentető napok
Park Hotel Gyula

Amfora Apartmanok Gyula vélemények

Gyenge 2024. április 15.a párjával járt itt
Sajnos volt néhány probléma az emeleti szobával ahol megszálltunk. Nem volt portalanítva, illetve vízköves volt a fürdőszoba és konyha. Piszkosak voltak az edények amiket kaptunk, illetve le volt szakadva a szobában a függöny. Zajos volt sajnos főleg este-éjszaka.
Szörnyű 2023. december 28.családjával járt itt
A szüleimnek vásároltunk szemptemberben kupont karácsonyra dec. 27. ei indulással megérkeztek. Utána közölték velük,hogy elmúlt karácsony felárat kell a szobáért kifizetni amit mi már egyszer a férjemmel kifizettünk! Itt már 98. 000 ftnál tartunk 2 és fél napért. A svédasztalos vacsoráról csak annyit,hogy 2 napos rántott dolgokat tettek ki meg bolognait Levest akarsz?
2023. augusztus 26.a párjával járt itt
Már egy kis kellemetlenséggel kezdődött a nyaralás, mivel kártyaleolvasó nincs, csak készpénzzel lehet fizetni. Arra fel kell készülni, hogy semmi nincs egy helyen, sem a wellness részleg, sem az étkezés. Teljes ellátásban részesültünk, de bár ne így lett volna. A párommal már a második napon ételmérgezést kaptunk.
Szörnyű 2023. április 8.a párjával járt itt
Ma jöttünk haza, sajnos hatalmas csalódás volt, 2 db régi heverő volt összetolva, benne, piszkos, kifeküdt rugós matracok, amibe belefeküdtél besüppedt! Tehát pihenni, egyszerűen nem lehetett, kinyúlt rugók, borzasztó 2 éjszakát töltöttünk ott! Arról nem beszélve, hogy a foglaláskor nem ez a cím volt megadva!
Amfora Apartmanok Gyula - EgyébAmfora Apartmanok Gyula - Egyéb
Szörnyű 2023. március 17.a párjával járt itt
Becsapják a vendégeket, mas az ajánlat és egészen más a valóság. Három utcaban vannak a szobák, a jakuzziba az utcán keresztül kell menni. Magyarul úgy sz...r [moderálva - a szerk.] ahogy van.
2022. október 13.barátokkal járt itt
Az idén a Vár utca 12 alatti apartmanban szálltunk meg. A ház teljesen felújított, a szoba is szépen berendezett.
A fürdőhőz is közel és a recepcióhoz is. Fél panziót fizettünk be, de ebédet is kaptunk. Nagyon tetszett, hogy az étterem, ahova a bónusz szólt, bezárt, ezért házhoz szállították a kaját, már reggel.
Amfora Apartmanok Gyula - EgyébAmfora Apartmanok Gyula - EgyébAmfora Apartmanok Gyula - KörnyékAmfora Apartmanok Gyula - KörnyékAmfora Apartmanok Gyula - KörnyékAmfora Apartmanok Gyula - KörnyékAmfora Apartmanok Gyula - KörnyékAmfora Apartmanok Gyula - KörnyékAmfora Apartmanok Gyula - Medence/kertAmfora Apartmanok Gyula - Külső kép
Szörnyű 2021. október 16.a párjával járt itt
Október elején voltunk az Amfora Panzióban. Jóval korábban foglaltuk a szállást. Azt mondták, hogy ha fizetünk 8000 Ft felárat, akkor kényelmi szobában helyeznek el, ahol van jakuzzi és szauna és a fürdőszobában kád. A kényelmi szoba tetőéri volt, a 158 cm-es magasságommal a fürdőszobában lépten- nyomon beütöttem a fejemet, a fürdőkád olyan keskeny volt, hogy az 54 kilómmal nem fértem el benne.
Kiváló 2020. október 29.a párjával járt itt
2020. október 23-ai hosszú hétvégét töltöttük ott férjemmel. A panzió nagyon szép helyen van. A mi szobánk, elhelyezésünk nagyon jó volt. Tágas, kényelmes, saját erkéllyel. Az udvaron lévő jakuzzit bármikor használhattuk. Ami nem tetszett. Egy másik utcába kellett a kulcsokat átvenni, ott lehetett mindent intézni.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt már
Szörnyű 2020. május 1.a párjával járt itt
Csak csatlakozni tudok a"Zsuzsi mama","Anikó S. ","Ednüt",
"Salavin","versegi, tóth család","moloko","Tóth Szabolcs","Feva 70","Editmami" hozzászólásokhoz. Nem elég a véleményeket leírni. Én a Békéltető Testülethez fordultam, ahol nekem adtak igazat, bár 5 hónapomba tellett mire visszakaptam a jogtalanul befizettetett összeget.
Szörnyű 2019. július 3.a párjával járt itt
tescoutazas. hu-n vettem 2db. 2 napos wellness/1 éjszakás Gyulán Amfora Panzióban (11. 980, -Ft) félpanzióval. Az Amfora recepción Gyulán (Tiborc utcában van) még ki akartak fizettetni 2x2500 Ft főszezoni félárat, +2x2000 ft szobaárat, központi klímát 1500Ft/nap, IFA …több mint 11. 000,-Ft-ot.