Aqua Hotel Gyula

Aqua Hotel Gyula
Aqua Hotel GyulaAqua Hotel Gyula
Aqua Hotel GyulaAqua Hotel Gyula

Az Aqua Hotel legnépszerűbb csomagjai

Aqua Hotel Gyula - Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Aqua Hotel Gyula - Várfürdő csomag (min. 2 éj)
Várfürdő csomag
Szerelem luxuskivitelben
Corvin Hotel Gyula

Aqua Hotel Gyula vélemények

Kiváló 2017. december 1.a párjával járt itt
A személyzet, a szállás és az étkezések is rendben voltak. Finomak és változatosak az ételek, a szoba kényelmes és nagyon meleg volt. Az ott dolgozók kedvesek és készségesek. Ráadásul nagyon közel volt a Várfürdő is.
Kiváló 2017. szeptember 20.a párjával járt itt
A kezdeti "szálkák" után /piros csekk, ájánlott levél/ után nagy meglepetés ért bennünket, gyönyörű épület, szép szoba, jó felszereltség,kulturált személyzet, bőséges étel választék, jó ízek. A strand közelsége kiemelkedően kényelmes. Összességében nagyon sikeres volt minden. Lehetőségeink szerint felvesszük a programot a terveinkbe. Köszönünk mindent, tisztelettel :az Urbán család.
Kiváló 2017. augusztus 14.gyerekekkel járt itt
Nagyon tetszett a hotel, mindennel elégedett voltam. Bőséges és finom reggelit kínáltak. Vacsoránál azonban nem gondoltak azokra, akik nem esznek húst. Jó lenne, ha lenne legalább egy húsmentes étel vacsorakor.
Köszönettel: Gungl Brigitta
Kiváló 2017. augusztus 14.a párjával járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat. A szálloda elhelyezkedése kiváló, minden nevezetesség könnyen megközelíthető. Nagyon örültünk neki, hogy a szállás utalvány mellé még fürdő belépőt is kaptunk. Az étkezés bőséges és ízletes. Egyetlen hiányosság, hogy a szállodában nincs wellness részleg
Csak ajánlani tudom mindenkinek. Nagyon megszerettem ezt a várost. Máskor is szívesen jövök.
Kiváló 2017. március 17.gyerekekkel járt itt
Ezt a hotelt az egyszerű, de nagyszerű kategóriába sorolnám. A fürdőhöz már nem is lehetne közelebb, ami nálunk egy hatalmas piros pont. A személyzet kedves és segítőkész volt. A család kényelmesen elfért a szobákban. Az ételek megfelelőek voltak. A lényeg, hogy a célnak megfelelt és ár-érték arányban mindenképpen említésre méltó!
Kiváló 2017. január 2.barátokkal járt itt
Kedves, vendégszerető, szolgálatkész volt a személyzet. Nagyszerű volt a hangulat, a zenészek fáradhatatlanul játszottak (szinte szünet nélkül) hajnalig! Reggelinél folytatták, míg a vendégek reggeliztek. Az ételek finomak, bőségesek voltak. Mindenkinek javasoljuk, a szállodának köszönet! BUÉK!
Kiváló 2016. december 31.egyedül járt itt
A szolgáltatásukkal maximálisan elégedett voltam. Azt kaptam amire számítottam. Csöndes, nyugodt körülmények között tudtam pihenni. Egyetlen észrevételem lenne, hogy a szállodához közeli híd ami a fürdőbe bejárat lenne, zárva volt, így elég nagyot kellett kerülni, pedig ha az nyitva lett volna akkor közvetlenül a fürdővel szemben lett volna az átjárás. Ez azonban nem a hotel hibája.
Kiváló 2016. november 6.a párjával járt itt
Nagyon csodás 2 napot töltöttünk a párommal Gyulán. Gyönyörű időben, kihasználva az öszi napsütést a romantikus várban, A palotában. A fürdő nekem zsúfoltnak tűnt,ezért csak egyszer voltunk ott. Ez az Őszi szünetnek tudható be. De viszont így pont elég időnk volt hogy felfedezzük a várost.
Kiváló 2016. október 17.a párjával járt itt
Egy nagyon kedves baratsagos szalloda. Csaladoknak is csak ajanlani tudjuk. Udvarias, segitokesz szemelyzettel. Csodas helyen van. Igazan finom hazias etelekkel. Tiszta rendezett. Nyarra a gyerekeinkel ide szeretnenk jonni nyaralni. Koszonjuk ezt a kellemes hetveget.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 16 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelőNépszerű író - 22 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. október 6.a párjával járt itt
Először 2015-ben jártunk itt és már elsőre is nagyon tettszett. Az egész város a hotel,egyszóval fantasztikus volt. Igaz akkor télen voltunk,így megbeszéltük a férjemmel mivel tele van a város szebbnél szebb szökőkutakkal,így vissza jövünk akkor is,amikor működnek.
Aqua Hotel Gyula - Környék
Aqua Hotel Gyula a térképen
5700 GyulaPart u. 7/c
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Szabadtéri parkoló, nem őrzött: 990 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• étterem / kávézó • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem
Wellness Hotel Szindbád