5700 Gyula, Part u. 7/c

HULAMA TOP szállásértékelő
HULAMA TOP étteremértékelő
HULAMA TOP fotófeltöltő
2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 6.
Többször utaztunk Gyulára, most ezt a hotelt választottuk a netről. Nem "ájultam" el tőle. Belépve tisztaság volt, ami nekem fontos, de. . . olyan szobát kaptunk, amelyben a zuhanyzós WC ajtaja csak félig nyílt ki, mert beraktak egy franciaágyat, amelyről egyik oldalon nem is lehet leszállni, mert keskeny a hely. (Szerencse, hogy volt egy szóló heverő is.

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 13. - 2 látogató hasznosnak vélte
Érkezéskor egy nagyon kedves, udvarias hölgy volt a recepción, ha jól emlékszem a nevére, Edina volt. Korrektül elmondott minden szükséges információt. Kisgyerekkel érkeztünk,így örültünk a két légterű szobának, Babó is nyugodtan tudott aludni. A szoba és a fürdő tiszta volt, de a fürdő hagy némi kívánnivalót maga után.

2019. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. március 15. - 2 látogató hasznosnak vélte
A város csoda szép! Ez feledtette a szállodai kellemetlenségeket. Nagyon kedvező volt az ajánlat, így az ár/érték arány jó. Teljes áron már nem így lenne. Ami nagyon zavaró az az ételszag. Még a harmadik emeleten is intenzív. Az étkeztetés és annak választéka is hagy kívánni valót maga után. A szoba (2 fő) szűk, de ez minket nem annyira zavart, mert nem a szobában töltöttük az időnket.

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
Pár évvel ezelőtt már voltunk itt, még a felújítás előtt. Mivel nagyon jól éreztük akkor magunkat, ezért is jöttünk vissza, azonban kicsit csalódás volt. A szoba, amit kaptunk kevésbé volt tágas, mint korábban, de az igazi gond a fürdőszoba volt. A zuhanyzóban rögzített rózsa van kb. 220 cm magasságban, így a zuhanyzást száraz hajjal nehéz megúszni 163 cm magassággal.

thelena TOP szállásértékelő
thelena TOP egyébhely értékelő
2017. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. december 2.
Többszöri egyeztetés után sem olyan szobát kaptunk, amilyet elképzeltünk. Egy bútorraktár az egész. Láthatóan arra mennek, hogy egy térben minél többen aludjanak. Nincs ebéd....Az ételek keresztmetszete eléggé szűk. A fürdő közel van, de most éppen annyian voltak, hogy egy darabig nem jövünk ide.

2016. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. október 28.
Kiváló volt az étkezés megfelelő választékkal! A személyzet segítőkész udvarias,nagyon kedvesek.Lehetne növelni a személyzet létszámot legalább 1 fővel.A szobában a szárítási lehetőség nem megoldott,ezen lehetne változtatni.A fürdő szobában a felső sarok vastagon lepenészedve,a radiátorról le jön a zománcfesték!

2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 20.
A franciaágy helyett két egyszemélyes ágy fogadott. A tető ablakon nem volt roló, melyet 5 nap alatt sem pótoltak,a szobában néhány helyen pókháló stb.

2016. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. június 1.
A szállás elhelyezkedése tökéletes, a vacsora kifogásolható választékban. Ilyen ár érték arányban más szállodákban korlátlan ital, üdítőrostos levek( nem csak víz)fogyasztás van a vacsorához is, plusz gyümölcs és egyéb lehetőség. Reggelinél korlátlan kávé, gyümölcs lehetőség. a tisztaság jó volt, a kiszolgálás jó volt.

2016. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 29.
A szálloda remek helyen van, a fürdő téli bejáratánál. Ha valaki csak alvásra használja a szállodát, akkor áránál fogva ajánlható a hely. Azonban az összkép nekünk mégis negatív volt. A kétszemélyes szoba icipici, igen egyszerű, csak a legeslegszükségesebbekkel felszerelt. A fürdőben a csöpögő radiátor miatt mindig áll egy kis víz, a zuhanytálca rozsdás (amúgy tiszta), a kabinajtó a szétesés határán.

2015. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 18. - 2 látogató hasznosnak vélte
Tetszett minden, csak voltak kis furcsaságok is a Hotelben. Először is a megérkezéskor, még a szobát nem is láttuk, a recepción közölték, hogy máris ki kell fizetnem előre a nyaralás árát! ! ! Ilyen még sehol nem volt! /amit még nem is láttam, hogy megfelel-e, máris fizessek/ Nem kértük a légkondit, de a zúgását egész éjjel hallgattuk / nemis kicsit/ A televizió ugy volt elhelyezve, hogy csak állva nézhettük, egy beugró részen volt középen, az ágyaktól teljesen háttal.

Aqua Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, wellness kuponnal, szauna használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Aqua Hotel
4 nap/3 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, jakuzzi és szauna használattal, wellness kuponnal, kedvezménnyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.08. - 2020.04.15.
Agod Apartman
3 nap/2 éjszaka 3.750 - 6.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.02.23-ig
Elizabeth Hotel
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.10-ig
Corvin Hotel
3 nap/2 éjszaka 14.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, üveg pezsgővel, rózsa bekészítéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Hunguest Hotel Erkel
3 nap/2 éjszaka 13.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépővel, wellness-részleg használattal
2020.04.24. - 2020.04.26.
Corso Boutique Hotel
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, pezsgővel, rózsaszirom-szórással, virágcsokor bekészítéssel, választható luxus szolgáltatásokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.02-ig
Park Hotel Gyula
5 nap/4 éjszaka 7.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szemmasszázzsal, kedvezmény-kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.30-ig
Fodor Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Maja Apartman
6 nap/5 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.02.23-ig
Hőforrás Hotel és Üdülőpark
Akár 1 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, medence- és fitneszterem használattal, gyerek- és családi programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.09.20-ig
Aqua Hotel
3 nap/2 éjszaka 11.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, wellness-részleg használattal, wellness-kuponnal, borkedvezménnyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.15-ig

Szállodák Gyulán
Corvin Hotel Gyula
A Corvin Hotel, Gyula történeti belvárosának szállodája a méltán híres termál- és...
Park Hotel Gyula Gyula
Elizabeth Hotel Gyula
Az Elizabeth Hotel a Dél-Alföld egyik legszebb történelmi városában, Gyulán, a méltán híres...
Káma-Szútra ajánlat (min. 2 éj)
Kényeztető hétköznapok (min. 4 éj)
Tavaszi pezsdülés (min. 2 éj)

GyulaX