5700 Gyula, Part u. 7/c

Aqua Hotel Gyula képei

Aqua Hotel Gyula vélemények

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
Érkezéskor egy nagyon kedves, udvarias hölgy volt a recepción, ha jól emlékszem a nevére, Edina volt. Korrektül elmondott minden szükséges információt. Kisgyerekkel érkeztünk,így örültünk a két légterű szobának, Babó is nyugodtan tudott aludni. A szoba és a fürdő tiszta volt, de a fürdő hagy némi kívánnivalót maga után.

2019. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. március 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
A város csoda szép! Ez feledtette a szállodai kellemetlenségeket. Nagyon kedvező volt az ajánlat, így az ár/érték arány jó. Teljes áron már nem így lenne. Ami nagyon zavaró az az ételszag. Még a harmadik emeleten is intenzív. Az étkeztetés és annak választéka is hagy kívánni valót maga után. A szoba (2 fő) szűk, de ez minket nem annyira zavart, mert nem a szobában töltöttük az időnket.

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
Pár évvel ezelőtt már voltunk itt, még a felújítás előtt. Mivel nagyon jól éreztük akkor magunkat, ezért is jöttünk vissza, azonban kicsit csalódás volt. A szoba, amit kaptunk kevésbé volt tágas, mint korábban, de az igazi gond a fürdőszoba volt. A zuhanyzóban rögzített rózsa van kb. 220 cm magasságban, így a zuhanyzást száraz hajjal nehéz megúszni 163 cm magassággal.

2017. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. december 2.
Többszöri egyeztetés után sem olyan szobát kaptunk, amilyet elképzeltünk. Egy bútorraktár az egész. Láthatóan arra mennek, hogy egy térben minél többen aludjanak. Nincs ebéd....Az ételek keresztmetszete eléggé szűk. A fürdő közel van, de most éppen annyian voltak, hogy egy darabig nem jövünk ide.

2016. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. október 28.
Kiváló volt az étkezés megfelelő választékkal! A személyzet segítőkész udvarias,nagyon kedvesek.Lehetne növelni a személyzet létszámot legalább 1 fővel.A szobában a szárítási lehetőség nem megoldott,ezen lehetne változtatni.A fürdő szobában a felső sarok vastagon lepenészedve,a radiátorról le jön a zománcfesték!

2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 20.
A franciaágy helyett két egyszemélyes ágy fogadott. A tető ablakon nem volt roló, melyet 5 nap alatt sem pótoltak,a szobában néhány helyen pókháló stb.

2016. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. június 1.
A szállás elhelyezkedése tökéletes, a vacsora kifogásolható választékban. Ilyen ár érték arányban más szállodákban korlátlan ital, üdítőrostos levek( nem csak víz)fogyasztás van a vacsorához is, plusz gyümölcs és egyéb lehetőség. Reggelinél korlátlan kávé, gyümölcs lehetőség. a tisztaság jó volt, a kiszolgálás jó volt.

2016. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 29.
A szálloda remek helyen van, a fürdő téli bejáratánál. Ha valaki csak alvásra használja a szállodát, akkor áránál fogva ajánlható a hely. Azonban az összkép nekünk mégis negatív volt. A kétszemélyes szoba icipici, igen egyszerű, csak a legeslegszükségesebbekkel felszerelt. A fürdőben a csöpögő radiátor miatt mindig áll egy kis víz, a zuhanytálca rozsdás (amúgy tiszta), a kabinajtó a szétesés határán.

2015. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 18. - 2 látogató hasznosnak vélte
Tetszett minden, csak voltak kis furcsaságok is a Hotelben. Először is a megérkezéskor, még a szobát nem is láttuk, a recepción közölték, hogy máris ki kell fizetnem előre a nyaralás árát! ! ! Ilyen még sehol nem volt! /amit még nem is láttam, hogy megfelel-e, máris fizessek/ Nem kértük a légkondit, de a zúgását egész éjjel hallgattuk / nemis kicsit/ A televizió ugy volt elhelyezve, hogy csak állva nézhettük, egy beugró részen volt középen, az ágyaktól teljesen háttal.
2013. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. február 19.
A személyzet szolgálatkész volt, de nem túl felkészült. (Félpanziós ellátásunk volt, de egy este elfelejtettek vacsorát rendelni nekünk. Helyi programokról érdeklődtünk a recepción nem nagy sikerrel. ) A büféreggeli bőséges és finom volt, viszont a kávé és a mellé felszolgált tej is hideg volt minden reggel. Hiányoltuk a gyulai ínyencségeket (pl.

Aqua Hotel
3 nap/2 éjszaka 10.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, wellness-kuponnal, borkedvezménnyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Agod Apartman
3 nap/2 éjszaka 3.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Elizabeth Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.10.23-ig
Corvin Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Várfürdő belépővel, wellness kuponnal, borkedvezménnyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Hunguest Hotel Erkel
2 nap/1 éjszaka 11.500 - 16.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépőkkel
Érvényes: 2020.01.05-ig
Corso Boutique Hotel
3 nap/2 éjszaka 10.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és masszázságy használattal, fürdőbelépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Park Hotel Gyula
3 nap/2 éjszaka 8.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szemmasszázzsal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Fodor Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Maja Apartman
6 nap/5 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hőforrás Hotel és Üdülőpark
2 nap/1 éjszaka 8.100 - 9.600,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.01.02-ig
Aqua Hotel
3 nap/2 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, infra és finn szauna használattal, wellness kuponnal, kedvezményes borvásárlással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.23. - 2019.12.29.

Szállodák Gyulán
Corvin Hotel Gyula
A Corvin Hotel, Gyula történeti belvárosának szállodája a méltán híres termál- és...
Park Hotel Gyula Gyula
Corso Boutique Hotel Gyula
A négycsillagos Corso Boutique Hotel Gyula belvárosában található, nem messze a város...
Gyulai Várfürdő ajánlat (min. 2 éj)
Hétköznapi álom (min. 2 éj)
Gyulai kikapcsolódás (min. 2 éj)

GyulaX