Márta1954: Nyaralás unokákkal - Corso Boutique Hotel Gyula

Corso Boutique Hotel Gyula értékelése
1. helyezett a 161 gyulai szállás közül

Nyaralás unokákkal

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 10.
Már 3. alkalommal járunk a hotelban, most először 13 és 16 éves unokáimmal.Nekik is nagyon tetszik a szálloda. Családi szobában voltunk elszállásolva, ami 2 külön szobából, közötte a fürdőszobából áll. Igy teljesen külön voltunk, nem zavartuk egymást. Mivel nagyon meleg volt jól jött a központi légkondicionáló.
A szálloda nagyon jó helyen a belvárosban van, a sétáló utcával párhuzamosan. Minden közel van (strand, éttermek, stb).
A félpanziós, svédasztalos ellátás jó volt.
Biztos, hogy újra visszamegyünk.

Étkezés:

Szeretnéd követni Márta1954 felhasználót?    Igen

Corso Boutique Hotel Gyula
5700 Gyula
Megyeház utca 1.

2020. január 4.
Városközpontban, nagyon szép szobákkal, igényesen kialakítva. A félpanzió bőséges, minden igényt kielégítő volt. A wellnessben a jakuzzi picit kicsi, 4 tagú családnak éppenhogy elég. A jade-köves masszázsázs isteni! A legpozitívabb az állandóan mosolygó, segítőkész személyzet volt. Ajánlani tudom...

2019. szeptember 15.
Kedves Utazók, akik szeretnének kedves meleg fogadtatásban, jó ellátásban és finom, bőséges ételválasztékban részesülni, azoknak csak ezt a helyet ajánlom. Tiszta kellemes környezet, csendes. Városlátogatásra nagyon alkalmas, mivel a központban van a szálláshely, sétával minden elérhető. A...

2019. március 26.
Magas színvonalú ellátásban volt részünk ! A személyzet nagyon kedves volt, mindenben segítettek nekünk. Különösen Takács Éva ! Mindenkinek ajánlati tudom, ár/érték arány kitűnő ! A szobák ízléses és praktikus berendezése, a tágas jól berendezett fürdő szoba, a wellness részleg, a jade köves...

Corso Boutique Hotel, Gyula kiemelt csomagajánlatai
 - Szerelem luxus kivitelben (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, pezsgővel, rózsaszirom-szórással, virágcsokor bekészítéssel, választható luxus szolgáltatásokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018-01-02 - 2021-01-02
 - Csomagolj és csobbanj egész évben (min. 2 éj)
2-7 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázságy használattal, az éjszakák számától függően fürdőbelépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018-03-26 - 2020-12-20
 - Állandó akció (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 9.725,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-01-01 - 2020-12-21