Márta1954
Országjáró - 10 városban járt már

Márta1954 adatlapja

A nevem alapján is látszik, hogy már lassan 70 éves, nyugdíjas vagyok.
Férjem, 2 lányom és 4 unokám van.
Ha lehetőségem adódik, akkor minden hónapban legalább 3 napot töltünk el férjemmel csak magyarországi pihenéssel. Ez lehet szálloda, panzió vagy apartman. Mindenütt keressük a megfizethető, jó minőségű éttermeket. Ilyenkor soha nem főzök, nekem ez a kikapcsolódás része.
Ilyen vagyok
Ár-érték figyelő  •  Városi barangoló  •  Édesszájú  •  Házias ízek kedvelője  •  Magyaros ízek kedvelője  •  Akció-figyelő  •  Aktívan pihenő  •  Kultúraéhes  •  Gyógyvízben ázó  •  Mindenevő
Regisztráció2018.06.28
Utoljára itt2024.03.26

Kiváló 2023. június 14.a párjával járt itt
Junius elején 1 hétig voltunk párommal Hajdúszoboszlón. Minden nap a Szilfa étteremben ebédeltünk vagy vacsoráztunk. Állandó menüjük 5 levesből és 10 fő ételből áll, ezen kívül van 2 féle napi menű. Az árak: az állandó menű 3500. -Ft, a napi menű 2200 vagy 2600. A mennyiség igazán nagy, nem lehet éhesen kijönni.
Kiváló 2024. március 26.barátokkal járt itt
Születésnapi vacsorára voltunk hivatlosak a vendéglőbe. 3 féle leves (gulyás, brokkoli, gyümölcs) és sok féle fő étel volt svédasztalos rendszerben. A főételek házia jellegűek, nagyon finomak voltak. Volt pl. töltött káoszta, hortobágyi palacsinta, rántott zöldségek, rántott csirke-, hús, pörkölt, stb.
Kiváló 2023. szeptember 22.a párjával járt itt
A szegedi Szabadtéri Színház előadására érkeztünk a Mozart Hotelbe. A nézőtér bejárata 3 perc sétára van. A Hotel helyégeiben, folyosóján nevéhez híven Mozart munkásságáról képeket, dokumentumokat helyeztek el. A szoba megfelelő méretű, szép fürdőszobával. A személyzet kedves, udvarias.