Fodor Hotel Gyula

Fodor Hotel Gyula
Fodor Hotel GyulaFodor Hotel Gyula
Fodor Hotel GyulaFodor Hotel Gyula

Fodor Hotel Gyula bemutatkozása

Gyulán, a Várfürdőtől pár perces sétára található a Fodor Hotel Halászcsárda. A gyógyfürdő számos megbetegedésnek lehet hatékony orvossága, főleg mozgásszervi és reumás panaszok enyhítésére javallott. A hotel vendégei számos szolgáltatás közül válogatnak, ha nem a termálvízre voksolnak: szolárium, szauna, masszázs és kondicionáló terem várja az ide látogatókat.

A Fodor Hotel legnépszerűbb csomagjai

Fodor Hotel Gyula - Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Fodor Hotel Gyula - Pünkösd (min. 2 éj)
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - 2 éjszakás ajánlat félpanzióval
Senior csomag fürdőbelépővel
Hotel Szieszta Sopron

Fodor Hotel Gyula vélemények

Kiváló 2016. július 29.gyerekekkel járt itt
Lányaimmal nagyon jól éreztük magunkat.A szállás könnyen megközelíthető annak is, aki esetleg busszal érkezik (mint mi :) Hangulata szuper,a képek a valót tükrözik.Az ételek nagyon jók és bőségesek voltak. A személyzet nagyon kedves.
Köszönjük e pár napot !
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 23 városban járt márNépszerű író - 23 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2016. július 23.gyerekekkel járt itt
A Fodor Hotel Gyula szívében helyezkedik el, kb 50 méterre a fürdő bejáratától és kb 3 perc sétára a vártól. Teljesen ideális választás gyerekekkel (is). A személyzet nagyon kedves volt, az ételek kiválóak. Én a svédasztalos reggelit hiányoltam, itt kontinentális volt. A szobánkban nem működött rendesen a TV, 5 csatorna jött be, azok is rosszul.
Átlagos 2016. május 17.a párjával járt itt
A hotel a vár/fürdő/kastély közelében található, kényelmesen el lehet érni minden lényeges részt. A tisztaság megfelelő, a szállás pont annyit nyújt, amennyit meghirdettek. A parkolási lehetőség minimális, saját parkolóval nem rendelkezik. Az ételek tipikusak, bő olajban erős fűszerezéssel készültek.
2015. január 6.barátokkal járt itt
Csodálatos 4 napot töltöttünk 2014. évzárásaként , a Fodor Hotel Halászcsárdában. A pihenésünk színvonalát emelte, az 50. születésnap megünneplése. A tulajdonos házaspár vendégszeretete példaértékű volt. A személyzet, (pincérek)is nagyon segítőkészek voltak. Az ellátás is kiválló volt.
2015. január 5.a párjával járt itt
A párommal töltöttük itt a 2014. év utolsó, és 2015. év első napjait. Félpanziós ellátást kértünk: a reggeli nem volt valami választékos, minden nap ugyanaz, készkávé nem volt, a vacsora menüválasztásos-elfogadható. A szilveszteri buli jól sikerült, az egyszemélyes zenekar szünet nélkül játszott, a bűvész mellőzhető lehetett volna.
Fodor Hotel Gyula - Vendéglátás
Kiváló 2014. augusztus 14.barátokkal járt itt
2 éjszakát töltöttünk el a Fodor Hotelben félpanzióval. Ár/érték arányban kifogástalan volt. A Hotel házigazdája,illetve a pincérek vendégszeretete, figyelmessége példa értékű. A félpanziós választék jó volt, frissen elkészített, ízletes ételek kerültek felszolgálásra. A kerthelyiség rendkívül dekoratív.
Átlagos 2013. augusztus 8.gyerekekkel járt itt
A képeken nagyon jól nézett ki, hangulatos, kellemes helynek tűnt. A valóság azért némiképp árnyaltabb. 1. Már a megérkezéskor csak sasoltunk, hogy hol fogunk parkolni. A teljes Part utcát elfoglalták a strandolók autói. Nagy nehezen sikerült bepréselni magunkat egy helyre. Persze, ha elmozdultunk a kocsival azonnal beálltak a helyünkre.
Kiváló 2013. május 13.a párjával járt itt
Nagyon jó helyen van és klassz a tisztaság, nagyon tetszett hogy az udvarban még egy klassz szökőkút is van. Az is tetszett hogy,közel van a gyógyfürdő és vár is. Nagyon tiszta helyen van,az ételek is nagyon finomak voltak semmi kivetni valót nem,találtunk semmiben. A környék is nagyon tiszta és jó helyen van minden. Én szívem szerint még 1x visszamennék ilyen klassz helyre.
2013. március 26.barátokkal járt itt
A szálloda jó lett volna. De: a két szoba körül, amiben laktunk (1) az egyikben kellemes hőmérséklet volt, a másikban _ csukott ablakok és feltekert radiátor mellett sem volt több 18 foknál, reggelre talán még annyi sem. Mikor ezt jeleztem a tulajdonosnak, az volt rá a válasz: És aztán én ezzel mit csináljak? !
Fodor Hotel Gyula a térképen
5700 GyulaPart u. 3.
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Szabadtéri parkoló, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Zárt parkoló, nem őrzött: 1500 Forint / éj (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya, 15 kg-ig: 4000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska, 15 kg-ig: 4000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat, 10 kg-ig: 4000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • gyermekmenü • étterem