5700 Gyula, Part u. 3.

Fodor Hotel Gyula értékelése:

9. helyezett a 148 gyulai szállás közül
28. helyezett Dél Alföldön - 529 szállás közül

Fodor Hotel Gyula bemutatkozása

Gyulán, a Várfürdőtől pár perces sétára található a Fodor Hotel Halászcsárda. A gyógyfürdő számos megbetegedésnek lehet hatékony orvossága, főleg mozgásszervi és reumás panaszok enyhítésére javallott. A hotel vendégei számos szolgáltatás közül válogatnak, ha nem a termálvízre voksolnak: szolárium, szauna, masszázs és kondicionáló terem várja az ide látogatókat.

Fodor Hotel Gyula képei

Fodor Hotel Gyula vélemények

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 7.
Tetszett, hogy rugalmasak voltak az étkezésben, nem kellett kivárni az esti 6-7 órát a vacsorához. Tetszett, hogy amit kínáltak a szállásnál, azt meg is kaptuk, nem színesítették ki, sőt a várfürdő bejárata olyan közel volt, hogy azt hittem először, viccelnek. Jól esett, hogy a kiszolgálásnál egyenlő figyelmet kaptunk azokkal, akik csak étkezni jöttek az étterembe.
2018. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. október 24.
3 éjszakát töltöttünk a Hotel Fodorban, baráti házaspárral. Egymás melletti kényelmes szobát kaptunk. Fodor Úr egy igazi vendéglátós, amit kértünk máris a rendelkezésünkre állt. A vacsora finom, bőséges, a reggeli választék lehetne egy kicsit több. Mi jól éreztük magunkat, máskor is szívesen visszamegyünk.
2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 18.
Minden adott volt ahhoz hogy remekül érezhessük magunkat.Nagyon jó volt az időjárás.A hotelben is minden adva volt hogy pihenni tudjunk és jól érezzük magunkat.A város nagyon szép és különösen este nagyon hangulatos volt.Nagyon szép emlékekkel térhettünk haza.
2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 19.
A szálloda személyzete udvarias,kedves ugy a tulajdonos,mint a pincérek. Félpanziós ellátás keretében a reggeli választékot szűkösnek találtuk,narancslevet,kávét ugy kellett kérni +ban a reggelihez,máshol ez természetes. A főétkezést vacsora formájában vettük igénybe ami ugyan 8 féle menűből lehetett választani,de elég egyhangu volt.
2018. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. január 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Remek családias hangulat a tulajdonos közvetlen,kellemes ember! Tanulhatnának tőle a vendéglátásról hogyan kell vezetni egy szállodát és éttermet. Az alkalmazottak is jól érzik magukat törzsgárda dolgozik a vendégek megelégedésére. Remek helyen van! -minden közel. Gyula kellemes rendezett város szeretünk oda menni. Mindenkinek csak ajánlani tudom.

2017. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 21.
Már másodszor tértünk vissza a Halászcsárdába. Most sem csalódtunk.Közel a fürdő, a belváros.A személyzet nagyon figyelmes, rugalmas. A reggeli korábban svédasztalos volt, most kiszolgáltak bennünket (nem biztos, hogy ez a jó). Félpanziós ellátásban részesültünk, és bőséges ellátásban volt részünk, finom ételekkel, menüválasztással.
2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 24.
A szállás a központban van gyönyörű környezetben. A személyzet kedves, a szoba megfelelő, de az ígéret szerinti Wi-fi a szobában nem működött. A reggeli kínálata kicsi. Nincs pl.gyümölcslé.A fürdőszoba kifogásolható , pl. a WC kefe igen használt!?!
Gyula nagyon szép, az ősrégi hatalmas fák és a növények fantasztikusak.

2016. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. január 3.
Jól éreztük magunkat ez alatt a két nap alatt. Könnyen megközelíthető helyen, a városközponthoz közel található a szálloda. Külön meglepetés volt, hogy a Halászcsárdában vehettük igénybe a félpanziós ellátást igen rugalmas időbeosztással. Az ételek finomak, az adagok kiadósak voltak és választékos volt az étlap. A kiszolgálás gyors és udvarias.

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
A fotók nem igazán a valóságot tükrözik. Saját parkolóval hirdetik magukat, ami nem igaz, egy szórólapot adnak ugyan az ingyenes parkoláshoz, de hely nem igazán van az utcában. A reggeliből nagyon hiányzott a főzött kávé és a gyümölcslé, a wifi nagyon szakadozik, a TV sokszor csak varázslással működik, a klíma napi 1000 ft-ért szinte használhatatlan, legtöbbször annyira zúg hogy aludni éjjel nem lehet tőle, és hiába állítottuk be egy hőfokra, önálló életet élt, reggelre vagy nagyon hideg, vagy túl meleg volt.

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 21.
Az utcafront felőli szobák a nagy forgalom miatt hangosak. A klímaberendezés esetleges használatára érkezéskor nem hívták fel a figyelmet, ezért a szobában nagyon meleg volt. Az ételek nagyon finomak és bőségesek voltak.

Fodor Hotel
5 nap/4 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással,Wi-Fi internet elérhetőséggel
Fodor Hotel
3 nap/2 éjszaka 10.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Agod Apartman
3 nap/2 éjszaka 3.250 - 5.250,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Elizabeth Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ajándék wellness ebéddel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.03.15-ig
Corvin Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, masszázskuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.06.15-ig
Hunguest Hotel Erkel
2 nap/1 éjszaka 11.500 - 37.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépőkkel
Érvényes: 2020.12.16-ig
Corso Boutique Hotel
2-6 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázságy használattal, az éjszakák számától függően fürdőbelépővel,Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.21-ig
Park Hotel Gyula
3 nap/2 éjszaka 8.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szemmasszázzsal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Maja Apartman
6 nap/5 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hőforrás Hotel és Üdülőpark
4 nap/3 éjszaka 11.517,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kültéri medence és fitneszterem használattal,fürdőbelépővel, szabadtéri programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.04.19. - 2019.04.23.
Mediterrán Apartman
3 nap/2 éjszaka 3.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Fodor Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel

Szállodák Gyulán
Park Hotel Gyula Gyula
Hunguest Hotel Erkel Gyula
A Hunguest Hotel Erkel a Várkertben, ősfákkal övezett környezetben, a csónakázótó és a vár...
Elizabeth Hotel Gyula
Az Elizabeth Hotel a Dél-Alföld egyik legszebb történelmi városában, Gyulán, a méltán híres...
Hétköznapi álom (min. 2 éj)
Legjobb ár félpanzióval (1 éjtől)
Évindító feltöltődés (min. 2 éj)

GyulaX