5700 Gyula, Part u. 3.

Fodor Hotel Gyula értékelése:

6. helyezett a 159 gyulai szállás közül
28. helyezett Dél Alföldön - 554 szállás közül

Fodor Hotel Gyula bemutatkozása

Gyulán, a Várfürdőtől pár perces sétára található a Fodor Hotel Halászcsárda. A gyógyfürdő számos megbetegedésnek lehet hatékony orvossága, főleg mozgásszervi és reumás panaszok enyhítésére javallott. A hotel vendégei számos szolgáltatás közül válogatnak, ha nem a termálvízre voksolnak: szolárium, szauna, masszázs és kondicionáló terem várja az ide látogatókat.

Fodor Hotel Gyula képei

Fodor Hotel Gyula vélemények

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 31.
Korábban elhűlve olvastam az előttünk itt megszállók értékeléseit, és úgy éreztem, hogy talán rosszul választottam. Azonban mind a hely, mind a személyzet rácáfolt a korábbi negatív értékelésekre. A szobánk tiszta volt és rendezett, mindennel ellátva. A személyzet nagyon kedves, segítőkész, és gluténérzékeny kisfiam étkezését is ügyesen megoldották a segítségünkkel.
2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 3.
Szuper volt az elhelyezkedése a programokhoz, a pincérek kedvesek voltak, de nem figyeltek eléggé - sokszor kellett hosszabban várni, hogy észrevegyék: szeretnék valamit. Kicsit zavart, jogy az étteremben vacsoránál mulatós zenét hallgattunk. Nem folyt le rendesen a zuhanyzóban a víz. Tisztaság volt a szobában és az ézteremben is.

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 7.
Tetszett, hogy rugalmasak voltak az étkezésben, nem kellett kivárni az esti 6-7 órát a vacsorához. Tetszett, hogy amit kínáltak a szállásnál, azt meg is kaptuk, nem színesítették ki, sőt a várfürdő bejárata olyan közel volt, hogy azt hittem először, viccelnek. Jól esett, hogy a kiszolgálásnál egyenlő figyelmet kaptunk azokkal, akik csak étkezni jöttek az étterembe.
2018. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. október 24.
3 éjszakát töltöttünk a Hotel Fodorban, baráti házaspárral. Egymás melletti kényelmes szobát kaptunk. Fodor Úr egy igazi vendéglátós, amit kértünk máris a rendelkezésünkre állt. A vacsora finom, bőséges, a reggeli választék lehetne egy kicsit több. Mi jól éreztük magunkat, máskor is szívesen visszamegyünk.
2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 18.
Minden adott volt ahhoz hogy remekül érezhessük magunkat.Nagyon jó volt az időjárás.A hotelben is minden adva volt hogy pihenni tudjunk és jól érezzük magunkat.A város nagyon szép és különösen este nagyon hangulatos volt.Nagyon szép emlékekkel térhettünk haza.

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 19.
A szálloda személyzete udvarias,kedves ugy a tulajdonos,mint a pincérek. Félpanziós ellátás keretében a reggeli választékot szűkösnek találtuk,narancslevet,kávét ugy kellett kérni +ban a reggelihez,máshol ez természetes. A főétkezést vacsora formájában vettük igénybe ami ugyan 8 féle menűből lehetett választani,de elég egyhangu volt.
2018. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. január 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Remek családias hangulat a tulajdonos közvetlen,kellemes ember! Tanulhatnának tőle a vendéglátásról hogyan kell vezetni egy szállodát és éttermet. Az alkalmazottak is jól érzik magukat törzsgárda dolgozik a vendégek megelégedésére. Remek helyen van! -minden közel. Gyula kellemes rendezett város szeretünk oda menni. Mindenkinek csak ajánlani tudom.

2017. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 21.
Már másodszor tértünk vissza a Halászcsárdába. Most sem csalódtunk.Közel a fürdő, a belváros.A személyzet nagyon figyelmes, rugalmas. A reggeli korábban svédasztalos volt, most kiszolgáltak bennünket (nem biztos, hogy ez a jó). Félpanziós ellátásban részesültünk, és bőséges ellátásban volt részünk, finom ételekkel, menüválasztással.
2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 24.
A szállás a központban van gyönyörű környezetben. A személyzet kedves, a szoba megfelelő, de az ígéret szerinti Wi-fi a szobában nem működött. A reggeli kínálata kicsi. Nincs pl.gyümölcslé.A fürdőszoba kifogásolható , pl. a WC kefe igen használt!?!
Gyula nagyon szép, az ősrégi hatalmas fák és a növények fantasztikusak.

2016. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. január 3.
Jól éreztük magunkat ez alatt a két nap alatt. Könnyen megközelíthető helyen, a városközponthoz közel található a szálloda. Külön meglepetés volt, hogy a Halászcsárdában vehettük igénybe a félpanziós ellátást igen rugalmas időbeosztással. Az ételek finomak, az adagok kiadósak voltak és választékos volt az étlap. A kiszolgálás gyors és udvarias.

Fodor Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.22-ig
Fodor Hotel
2 nap/1 éjszaka 10.000,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.22-ig
Agod Apartman
3 nap/2 éjszaka 3.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Elizabeth Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.01-ig
Corvin Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Várfürdő belépővel, wellness kuponnal, borkedvezménnyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Hunguest Hotel Erkel
2 nap/1 éjszaka 15.000 - 16.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, Várfürdő és AquaPalota belépővel, wellness-részleg használattal
2020.01.03. - 2020.02.29.
Corso Boutique Hotel
Park Hotel Gyula
2-3 éjszaka 12.050,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, kedvezményekkel, turisztikai kártya biztosításával, olvasó sarokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.20. - 2020.01.05.
Maja Apartman
6 nap/5 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hőforrás Hotel és Üdülőpark
4 nap/3 éjszaka 18.333,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, meglepetés itallal, fitneszterem használattal, élőzenével, kései távozással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.29. - 2020.01.02.
Mediterrán Apartman
3 nap/2 éjszaka 2.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Fodor Hotel
3 nap/2 éjszaka 11.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.20. - 2020.01.05.

Szállodák Gyulán
Corvin Hotel Gyula
A Corvin Hotel, Gyula történeti belvárosának szállodája a méltán híres termál- és...
Park Hotel Gyula Gyula
Gyulai Várfürdő ajánlat (min. 2 éj)
Szilveszter (min. 3 éj)
Téli szünet (min. 2 éj)