Gesztenyés Vendégház Gyula

Gesztenyés Vendégház Gyula
Gesztenyés Vendégház GyulaGesztenyés Vendégház Gyula
Gesztenyés Vendégház GyulaGesztenyés Vendégház Gyula

Gesztenyés Vendégház Gyula bemutatkozása

A Gesztenyés Vendégház az ország egyik legkedveltebb üdülővárosában, Békés megye turisztikai központjában, Gyulán található. A hat szobával rendelkező vendégház kiváló fekvésével, családias környezetével csábítja Gyulára a látogatókat.

A Gesztenyés Vendégház legnépszerűbb csomagjai

Gesztenyés Vendégház Gyula - Napi árak (1 éjtől)
Napi árak (1 éjtől)
2025.10.16-ig
Park Hotel Minaret Eger

Gesztenyés Vendégház Gyula vélemények

Szörnyű 2016. december 13.gyerekekkel járt itt
A szállás nem túl messze található a városközponttól, külleme kívülről tetszetős. Az már kevésbé, hogy senki sem várja a vendéget, nem igazítja útba, nem hallgatja meg a kérését, csupán "kaszírozni" érkezik meg a vendéglátó. A szoba első ránézésre elmegy kategóriába sorolható, csak ne kelljen az ágyon aludni, mert a várbörtönben látott priccs kényelmesebb lehet.
Szörnyű 2017. július 28.gyerekekkel járt itt
Sajnos, nem úgy sikerült a nyaralás a Gesztenyés Vendégházban ahogyan azt elképzelné az ember. Már a megérkezéskor egy furcsa dolog várt minket, mégpedig az hogy senki sem várt azzal a céllal, hogy majd kedvesen beinvitáljon a vendégházba, megmutatja, melyik lesz a mi szobánk és odaadja a kulcsot, ahogy azt az eddigi nyaralásaink során már megszokottnak gondoltunk.
Kiváló 2019. május 27.családjával járt itt
Tavaly juniusban és az idén márciusban töltöttünk el a családommal egy hosszú hétvégét a Gesztenyés Vendégházban.Nagyon jól éreztük magunkat.Maximális tisztaság és nagyon kedves kiszolgálásban volt részünk.Mindenkinek csak ajánlani tudom.Ha Gyulán járunk mindenképppen ezt a Vendégházat választom.
Kiváló 2018. július 25.gyerekekkel járt itt
Mi hárman érkeztünk. Kettő felnőtt, egy gyerek. Nagyon szép a környezet. Szép tiszta a szálláshely. Kedves fogattatásban részesültünk. Elegendő, bőséges a reggeli.Nagyon jól éreztük magunkat. Köszönjük!
2018. július 2.a párjával járt itt
Teljes bizalom alapú szállás, nyitott ajtó, kulcs a zárban, másnapi találkozás ígérete várt bennünket telefonos összeköttetéssel, úgy hogy nem is fizettünk előleget. Szokatlan volt, meglepő, megtisztelő. A hely a belvároshoz közeli, könnyen megtalálható. Étkezőrész, ahol sokféle gép is van mindig nyitva, bármikor, este 10 után is lehet oda menni.
Kiváló 2017. december 10.a párjával járt itt
Öt éjszakát töltöttünk a szálláson de mindennel meg voltunk elégedve! Kontinentális reggeli volt amit kaptunk,nekünk épp elég volt. Tiszta,kényelmes szóba várt bennünket,fürdőszoba kényelmes nagy,teljesen felújított és tiszta volt. Amit a tulajdonos kis odafigyeléssel és a vendégek kényelmét figyelembe véve a jobb kiszolgálás érdekében megtenne az nagyon jó lenne.
Gesztenyés Vendégház Gyula - SzobákGesztenyés Vendégház Gyula - Szobák
2016. június 18.barátokkal járt itt
Ha a foglalás előtt olvastuk volna a korábbi véleményeket, talán nem a Gesztenyés Vendégházat választjuk. Június elején töltöttünk itt 4 napot. Olcsó szállás lévén nem számítottunk semmi extrára, főleg a vélemények olvasását követően. Ehhez képest mindent rendben találtunk.
Átlagos 2019. január 2.barátokkal járt itt
A szállás alapvetően megfelelő, a tisztaság jó, a személyzet kedves. A reggeli egyszerű (kenyér, felvágott, kis sajt, minimál zöldség, tea), de ennyiért kb. ez fér bele. A közösségi helyiség elég nagy, jól van fűtve az is, viszont a székek sajnos elég kényelmetlenek. Ez nyilván egy reggelire megfelelő, de mi elég sok időt voltunk a szálláson.
2018. július 15.a párjával járt itt
Kellemes meglepetés volt a szállás! Tisztaság és rend volt mindenhol! A reggi bőséges és változatos volt! Aki ennél többre vágyik az menjen egy jóval drágább szállásra! Ār érték arányban ez nagyon jó volt! Egy hibát jegyeznék meg, mégpedig a fürdőszoba tükömagassága miatt nem láttam bele, de egy napon belül hoztak egy tükrötnekem és így megoldódott a
Problémám! Összességében nagyon kellemesen telt a hetünk!
Átlagos 2017. június 6.gyerekekkel járt itt
A reggeli silány minőségű,recsegős kényelmetlen ágy, a zuhanyzó lefolyója eldugulva, kellemetlen szagú ágynemű, rendezetlen kert. A reggelit szervírozó hölgy borzalmas a reggelivel együtt, kávéfogyasztásra csak egy törött kotyogóval való főzés után van lehetőség, egyénileg megvásárolt kávéból, kávégép működésképtelen.
Gesztenyés Vendégház Gyula a térképen
5700 GyulaWesselényi u. 5.
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Szabadtéri parkoló, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)