Gesztenyés Vendégház Gyula

Gesztenyés Vendégház Gyula
Gesztenyés Vendégház GyulaGesztenyés Vendégház Gyula
Gesztenyés Vendégház GyulaGesztenyés Vendégház Gyula

Gesztenyés Vendégház Gyula bemutatkozása

A Gesztenyés Vendégház az ország egyik legkedveltebb üdülővárosában, Békés megye turisztikai központjában, Gyulán található. A hat szobával rendelkező vendégház kiváló fekvésével, családias környezetével csábítja Gyulára a látogatókat.

A Gesztenyés Vendégház legnépszerűbb csomagjai

Gesztenyés Vendégház Gyula - Napi árak (1 éjtől)
Napi árak (1 éjtől)
2025.10.16-ig
Park Hotel Minaret Eger

Gesztenyés Vendégház Gyula vélemények

Kiváló 2017. május 29.gyerekekkel járt itt
Egy nagyon kellemes hétvégét töltöttünk el a családommal (3 gyermekünkkel). Az egyetlen dolog amit észrevételeznék,hogy kàr,hogy,az apartmanban nincs egy kis hűtőszekrény. Bàr a közösen használható ebédlő mindig nyitva állt mégis egyszerübb lenne ha a szobàkban is lenne ,így ha az ember megszomjazna,egy pohár hideg vizet vagy üditőt gyorsabban kitudna venni nem pedig hàlóingben kicaptatni,remélve,hogy mást nem èbreszt fel vele.
Gyenge 2017. május 2.a párjával járt itt
A vendégházról/földszint/nincs jó véleményem. A legnagyobb hiányosság volt a kényelmes ágy,a matracok vékony szivacsból készültek amelyen gerincproblémákkal iszonyú kényelmetlen volt az alvás. Az ajtón gyékényroló van a szoba éjjel is világos volt az utcai lámpa fényétől ami nagyon zavaró.
Kiváló 2017. április 27.a párjával járt itt
5 napra érkeztünk a vendégházba. A véleményeket előzetesen végigolvasva egy kicsit féltünk, hogy mi fog ránk várni. Szerencsére ezek a félelmek alaptalanok voltak. Egy tiszta, rendezett, kényelmes szobát kaptunk, melyet a papírok elintézése és után el is foglaltunk.
2017. március 17.a párjával járt itt
Beköltözésünket megelőzte egy közjáték a Jázmin Panzióban, ahol a büdös, penészes szobát sikerült lecserélni a Gesztenyés Vendégház tágas 6 fős apartmanjának egyik szobájára (egy a tulaj). Igencsak megkönnyebbültünk, amikor szemlét tartva az emeleti 8-as lakrészben, nem találtunk penészt és hasonlókat.
Szörnyű 2016. december 13.gyerekekkel járt itt
A szállás nem túl messze található a városközponttól, külleme kívülről tetszetős. Az már kevésbé, hogy senki sem várja a vendéget, nem igazítja útba, nem hallgatja meg a kérését, csupán "kaszírozni" érkezik meg a vendéglátó. A szoba első ránézésre elmegy kategóriába sorolható, csak ne kelljen az ágyon aludni, mert a várbörtönben látott priccs kényelmesebb lehet.
2016. szeptember 11.a párjával járt itt
A vendégház csendes könnyen megtalálható helyen van.A városban nincsenek nagy távolságok ezért egy kellemes sétával minden elérhető.A vendégháztól mindent megkaptam amit vártam és amit jeleztek.Egy italautomata szerintem jelentősen növelné a vendégek kényelmét.Az étkező mögötti zöld terület is kínál lehetőségeket.
2016. augusztus 8.gyerekekkel járt itt
Minket nem zavart az, hogy érkezéskor egy telefonszámon kellett "bejelentkezni". A szállás jó volt,tulajdonos kedves,barátságos,személyzet mosolygós,segítőkèsz, mi meg voltunk elégedve. Ami hiányzott egy szabadtéri kialakított kis kertrész ahová esténként ki lehetne ülni vagy a gyerekekkel játszani.
2016. augusztus 8.gyerekekkel járt itt
Közel van a strandhoz és a központhoz, gyalogosan is viszonylag gyorsan elérhető. A reggelivel nem volt problémánk, kicsit több zöldséget lehetne kínálni. Szobák tisztasága, mérete,elrendezése rendben volt. Mi egy egylégterű családi szobát kaptunk az emeleten.
Szörnyű 2016. július 23. járt itt
Sajnos mi hatalmasat csalodtunk! A fotok es leiras alapjan, egy felujitott parkositott helyre szamitottunk. Helyette mar az elso pillanatban csalodnunk kellett! Odaerve az ajton nyomatott papiron az allt hogy hivjuk fel az alabbi szamot. Felhivtuk es a tuloldalon a holgy tavvezerlessel probalt eljutatni minket a szobahoz, ami szamitasaival ellentetben zarva volt, mert "baszus .
2016. június 18.barátokkal járt itt
Ha a foglalás előtt olvastuk volna a korábbi véleményeket, talán nem a Gesztenyés Vendégházat választjuk. Június elején töltöttünk itt 4 napot. Olcsó szállás lévén nem számítottunk semmi extrára, főleg a vélemények olvasását követően. Ehhez képest mindent rendben találtunk.
Gesztenyés Vendégház Gyula a térképen
5700 GyulaWesselényi u. 5.
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Szabadtéri parkoló, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)