Hunguest Hotel Gyula Gyula ★★★★

Hunguest Hotel Gyula Gyula
Hunguest Hotel Gyula GyulaHunguest Hotel Gyula Gyula
Hunguest Hotel Gyula GyulaHunguest Hotel Gyula Gyula

Hunguest Hotel Gyula Gyula bemutatkozása

A Hunguest Hotel Erkel a Várkertben, ősfákkal övezett környezetben, a csónakázótó és a vár szomszédságában, barátságos légkörben, két megújult szárnnyal várja vendégeit, közvetlen átjárás biztosítva a ötcsillagos minősítésű Várfürdőbe.

A Hunguest Hotel Gyula legnépszerűbb csomagjai

Hunguest Hotel Gyula Gyula - Napi ár fürdőbelépővel (1 éjtől)
Napi ár fürdőbelépővel (1 éjtől)
2025.03.01-ig
Hunguest Hotel Gyula Gyula - Tavaszi szünet és húsvét Gyulán (min. 2 éj)
Tavaszi szünet és húsvét Gyulán
2024.07.01-ig
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Hunguest Hotel Gyula Gyula vélemények

Kiváló 2022. október 18.egyedül járt itt
Az Erkel Gyula a kedvenc helyem évente kétszer ottlakással, nyaranta többször egy napos fürdéssel. Szerencsémre az idő is kedvező volt. Semmi pénzért nem hagynám ki ezt a tökéletes kikapcsolódást. Bár egyedül voltam, de népes családom egy kicsit pihenhetett nélkülem és ez nekem is jót tett.
Kiváló 2022. október 1.barátokkal járt itt
2022. 06. 26-07. 03-ig nagyon kellemes hetet töltöttünk itt el egy baráti házaspárral, igaz pont az év szinte legmelegebb hete volt, de a fürdő és a klimatizált szálló kompenzált mindent. A személyzet udvarias, szolgálatkész volt, az étterem maximálisan kiszolgált mindenkit ízben, mennyiségben, étel összetételben. Ha majd még lesz alkalmunk, visszamegyünk. KÖSZÖNÜNK MINDENT.
Hunguest Hotel Gyula Gyula - EgyébHunguest Hotel Gyula Gyula - EgyébHunguest Hotel Gyula Gyula - EgyébHunguest Hotel Gyula Gyula - EgyébHunguest Hotel Gyula Gyula - EgyébHunguest Hotel Gyula Gyula - Egyéb
Kiváló 2022. szeptember 23.a párjával járt itt
Minden nagyon tetszett a szállás is és azok a remek változatos finom ételek, most voltunk első alkalommal a hotelbe de szívesen vissza térünk, a szolgáltatás is szuper volt és a személyzet is kedvesek voltak. Köszönjük szépen ! Tisztelettel üdvözöljük minden dolgozót! Kiss Jánosné és Kiss János Törtel Pest megye
Kiváló 2022. szeptember 16.a párjával járt itt
A szálloda elhelyezkedése nagyon jó. A közelben sok látnivaló van. A gyulai vár megtekintése után jól esik a várfürdő gyógyvizében ellazulni. Este nagy sétát tettünk a kivilágított szökőkutakkal tarkított városban. Minden napra jutott látnivaló. A százéves cukrászda nagyon szép a sütemények finomak.
Kedves Vendégünk!

Köszönjük szépen megtisztelő visszajelzését és még egyszer köszönjük, hogy ismételten a Hunguest Hotel Erkelt választották!

Köszönjük építő jellegű visszajelzését wellness részlegünkre vonatkozóan.
2022. szeptember 20., Értékesítési Osztály, Hunguest Hotel Gyula
Kiváló 2022. szeptember 3.barátokkal járt itt
Nagyon finom és széles választék állt rendelkezésünkre. Nagyon tetszett, hogy a gyerekek vacsorájára külön odafigyeltek és főzelékek is készültek részükre. Az édesanyám 93. születésnapja éppen ott tartózkodásunkkor volt és kellemes figyelmesség volt az ajándék a Hotel részéről.
Kedves Vendégünk!

Köszönjük szépen megtisztelő visszajelzését és még egyszer köszönjük, hogy a Hunguest Hotel Erkelt választották!
Nagy örömünkre szolgál, hogy szállodánk maximálisan hozzá tudott járulni az Önök pihenéséhez.
2022. szeptember 5., Értékesítési Osztály, Hunguest Hotel Gyula
Kiváló 2022. augusztus 20.gyerekekkel járt itt
Mivel ez a 3. Foglalásunk volt ezzel el is mondtam mindent nagyon meg voltunk elégedve mindennel szuper volt, a kényelmes szoba, a ételek, az étterem, a felszolgálás szuper volt! A wellness belső része is fantasztikus volt igaz a gőz kabin működési ideje a délután 3 óra helyett eltudtuk volna képzelni hogy korábban üzemeljen meg a wellness tovább nyitvatartását is de amúgy tényleg nagyon élvezetes volt minden!
Kedves Vendégünk!

Nagy örömünkre szolgál, hogy szállodánk hozzá tudott járulni az Önök pihenéséhez. Köszönjük építő jellegű visszajelzését a nyitvatartásra vonatkozóan.
2022. szeptember 5., Értékesítési Osztály, Hunguest Hotel Gyula
Kiváló 2022. augusztus 14.a párjával járt itt
Sokszor szálltunk már meg a szállodában. Mindig mindennel meg vagyunk, voltunk elégedve. Kedves személyzet, tiszta szoba. A fürdőbe az átjárás kényelmes. Az ételek nagyon finomak,izletesek. Szívből ajánlom Mindenkinek.
Kiváló 2022. június 8.barátokkal járt itt
Négy napot töltöttünk el baráti társasággal a szállodában. Kitünően éreztük magunkat. A szobák tökéletesek voltak, minden igényt kielégítettek. Nagyon finom ízletes ételek, bőséges választék.
A pincérek figyelme,maximális udvariassága kiváló. A recepción a tájékoztatás és segítőkészség a tökéletes. Ősszel visszatérünk.
Kiváló 2022. június 1.a párjával járt itt
Nagyon meg voltunk elégedve
Ritkán tapasztaljuk, hogy ennyire odafigyelnek a tisztaságra, a személyzet segítőkész, a kaja szuper, habár a reggelinél egy kicsit hiányérzetünk volt, annak ellenére, hogy volt választék, igazán nem tudom mit szerettünk volna, de mégis.
Annyira figyelmesek voltak, hogy a férjem ez idő alatt töltötte a szülinapját és még ajándékkal is kedveskedtek neki.
Összességében nagyon jó volt. ide még tényleg visszajövünk!
Kiváló 2022. május 12.a párjával járt itt
Szinte 3-4 évente meglátogatjuk.Közel is van hozzánk ,kényelmes,a wellness reggel 7-kor nyitva meleg szaunával,jó kis elmemymedencével és nem utolsó sorban ,bármikor átjárhatsz a fürdőbe kaja kiváló-többféle választék mivel általában sok embert szolgál ki. Még nem csalódtunk!
Hunguest Hotel Gyula Gyula a térképen
5700 GyulaMaróthy tér 1.
• masszázs • szolárium • infraszauna • finnszauna • közvetlen átjárás a városi fürdőbe
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Sorompóval zárt parkoló, kamerával felügyelt: 1500 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • étterem • bár