Gardonnya: A legszebb nyaralás - Hunguest Hotel Erkel Gyula

Hunguest Hotel Erkel Gyula értékelése
6. helyezett a 164 gyulai szállás közül

A legszebb nyaralás

2020. júliusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2020. október 26.
Egyik klubtársam, Siklósi Péter volt itt még májusban a szeretteivel. Ők ajánlották nekem, hogy mi is tartsunk itt nyári vakációt, és fedezzük fel Gyula nevezetességeit. Még ilyen üdülési kuponokat is kaptunk tőlük, hogy ne kerüljön sokba a pihenésünk. Így kerültünk hát ide. Szerencsénk, hogy a Várfürdő elég közel van, és ennek nagy hasznát láttuk. Másra nem is emlékszem már.

Ennyire tetszett: Átlagos

Hunguest Hotel Erkel Gyula
5700 Gyula
Várkert u. 1.

2020. október 24.
Hát bizony a Munkácsy szárny szobáira ráférne egy felújítás. A szőnyeg kopott, foltos. Ezeket a jeleket már nem lehet a napi takarítással korrigálni. Az ajtók nem túl jól záródnak. Egy tisztasági festés sem ártana. Jó pár éve járunk már ide, de nem tapasztaltunk változást. Ami pozitívum, az a...

2020. szeptember 30.
Nem először jöttünk a párommal ide a szállóba. Korábbi jó tapasztalatunk alapján választottuk ismét, remélve, hogy ugyanolyan jó lesz, mint tavaly. Sajnos csalódnunk kellett. Már a kapott szoba is sokkal kisebb és sokkal sivárabb volt, mint utoljára. A mosdókagylónál el volt zárva a meleg víz,...

2020. szeptember 29.
Kiváló, segítőkész, udvarias személyzet, panorámás kilátás az erkélyről, változatos minden igényt kielégítő ételek. de hiányoltuk a vízforralót a szobából.

Hunguest Hotel Erkel, Gyula kiemelt csomagajánlatai
 - Legjobb ár all inclusive ellátással (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 19.900 - 36.900,- Ft/fő/éj között: all inclusive ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépővel
Érvényes: 2020-10-28 - 2020-12-17
 - Legjobb ár félpanzióval (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 12.000 - 37.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépővel
Érvényes: 2018-12-05 - 2020-12-29
 - Karácsony (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 14.333,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépőkkel
Érvényes: 2020-12-22 - 2020-12-27