Hunguest Hotel Gyula Gyula ★★★★

Hunguest Hotel Gyula Gyula
Hunguest Hotel Gyula GyulaHunguest Hotel Gyula Gyula
Hunguest Hotel Gyula GyulaHunguest Hotel Gyula Gyula

Hunguest Hotel Gyula Gyula bemutatkozása

A Hunguest Hotel Erkel a Várkertben, ősfákkal övezett környezetben, a csónakázótó és a vár szomszédságában, barátságos légkörben, két megújult szárnnyal várja vendégeit, közvetlen átjárás biztosítva a ötcsillagos minősítésű Várfürdőbe.

A Hunguest Hotel Gyula legnépszerűbb csomagjai

Hunguest Hotel Gyula Gyula - Napi ár fürdőbelépővel (1 éjtől)
Napi ár fürdőbelépővel (1 éjtől)
2025.04.05-ig
Hunguest Hotel Gyula Gyula - Augusztus 20. hétvége (min. 4 éj)
Augusztus 20. hétvége
08.16-21.
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - 2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2025.01.06-ig
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló
Hotel Freya Zalakaros - Senior ajánlat fürdőbelépővel
Senior ajánlat fürdőbelépővel
Hotel Freya Zalakaros

Hunguest Hotel Gyula Gyula vélemények

2013. december 31.gyerekekkel járt itt
A hotel kellemes. A Munkácsy szárnyban kaptunk csak helyet. Nekem a Dürer a jobb. A Munkácsyban nincs a szobában hajszárító. Régi kicsit lepukkant a TV, de használható. A fürdőszobában a zuhanyozásnál áll a víz, ugyanis nincs zuhanykabin, csak függöny . Hely lenne, de egy db. polc van a mosdónál , amire nem fér semmi.
2013. december 31.a párjával járt itt
A szálloda mindent megtett a kényelemért a teljes telt ház ellenére. Telitalálat volt a színvonalas játszóház is a gyerekeknek. Az ételkínálat bőséges volt és választékos. Viszont a fürdő padozata nagyon csúszik és többünk véleménye alapján nagyon balesetveszélyes. A rengeteg útban hagyott papucsot időnként a vizes, csúszós kő miatt elsöprik a medence bejáratától.
2013. december 29.gyerekekkel járt itt
A Munkácsy szárnyban kaptunk helyet, a Dürerben már az összes szoba foglalt volt. Rögtön az elején meglepődtünk, amikor dohányzó (? ? ? ? ? ) szobát kaptunk. Legalábbis a szobaajtó mellett a jel ott volt, illetve a szomszédos szobákban dohányoztak, ezáltal a mi szobánkba is beszűrődött a dohányfüst.
2013. december 20.gyerekekkel járt itt
Gyula nagyon meg tetszett az egész családomnak, hárman voltunk ott a kisebbik fiammal és párommal az Erkel Hotelben. Kellemes volt a szálloda környezete a szolgáltatások nekünk tökéletesen megfeleltek, a tisztaság példátlan volt. Az ellátás mely félpanzió volt változatos és ízletes.
2013. december 11.kollégákkal járt itt
Gyula sok jó szállodával rendelkezik, de azt hiszem nekem sikerült a legjobbat találni, igaz nem voltam még más Gyulai szállodába így nincs összehasonlítási alapon, de az elhelyezkedés, a kiszolgálás a tisztaság, minden stimmelt. A szobák tiszták és szépek, a reggeli és vacsora bőséges,a wellness számomra kielégítő volt.
2013. december 2.a párjával járt itt
Kíváló fekvésű a város központ percekre van gyalogosan, a gyulai vár gyönyörű éjszakai kivilágításban látható az erkélyről. Az étkeztetés kíváló talán a vacsoránál hiányoltam az ital szervírozást. A edzőterem volt egy kicsit hiányos számunkra (se egy kézi sulyzó,stb. . .
2013. november 26.gyerekekkel járt itt
Gyula egy imádni való város, fantasztikus energiával, nagyon jól éreztük magunkat, nagyon hangulatos az egész város, a vár és környéke, az emberek kedvesek. A víz kiváló, a strandja szép és családbarát. Az Erkel Hotelben el voltunk kényeztetve finom falatokkal, kedves személyzettel.
2013. november 25.a párjával járt itt
Nagyon szeretjük a Hotel Erkelt, jövőre is tervezzük, hogy visszamegyünk. Két dolog van, amit hiányolunk, nem tudtunk hozzájutni egy hajszárítóhoz, és a szobában nincs internet hozzáférés. Mi a Munkácsy szárnyban laktunk, de nem gondolom, hogy ezek a hiányosságok ne férnének bele a 3 csillagba.
2013. november 3.a párjával járt itt
Megérkezésünk napján a szálloda mellett kútfurás volt. A szobánk ablaka pont oda nézett. Elnézést kértek ugyan, de elmondták minden nap 24 órát fognak dolgozni. Az első éjszakánk nagyon rossz volt, hiába zártunk ablakot, nem lehetett aludni. Mivel pihenni mentünk 5 éjszakára, és állítólag végig dolgoznak,így másnap reklamáltunk.
2013. október 25.a párjával járt itt
Visszatérő vendégek vagyunk az Erkel Hotelben. A szálloda munkatársai kedvesek, udvariasak, segítőkészek voltak. Az éttermi kiszolgálással, minőségével, változatosságával maximálisan elégedettek voltunk.
Egyedüli kifogásunk a fürdőköpenyek, fürdőszobai törölközők minőségével, kopottságával volt, ez egy **** szálloda részére szégyen.
Hunguest Hotel Gyula Gyula a térképen
5700 GyulaMaróthy tér 1.
• masszázs • szolárium • infraszauna • finnszauna • közvetlen átjárás a városi fürdőbe
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Sorompóval zárt parkoló, kamerával felügyelt: 1500 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • étterem • bár